היתרונות של התקנת דשא סינטטי

אם גם אתם הגשמתם את החלום של בית עם חצר, בין אם במושב ובין אם כדירת גן בבניין אורבני, מן הסתם גם אתם נתקלתם בדילמה: לגדל דשא טבעי או להתקין דשא סינטטי.

15.01.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
היתרונות של התקנת דשא סינטטי

 

למרות שבדרך כלל כדאי להעדיף את הטבעי על פני המלאכותי, הרי שכשמדובר על דשא, לאופציה הסינטטית יש יתרונות משמעותיים מאוד, ולא בכדי היא נהנית מפופולריות הולכת וגדלה.

מינימום עבודה

חצר מוריקה ומרבדי דשא מייצרים מטבעם אסוציאציות של שלווה, התרגעות ומנוחה, אבל בפועל, כדאי לדעת, שתחזוקתו של הדשא הטבעי כרוכה בלא מעט עבודה. התקנת דשא סינטטי לעומת זאת מאפשרת לכם ליהנות מהחצר המושלמת במינימום עבודה. אין צורך להשקות, אין צורך לדשן, אין צורך לבצע הדברה כדי למנוע מחרקים מזיקים להשתלט על המרחב – נטו הנאה.

ידידותי לסביבה

יותר ויותר בני אדם מבינים עד כמה חשוב לצמצם את הפגיעה בסביבה, ובהתאם עוד ועוד בני אדם מכניסים את השיקול האקולוגי לעוד ועוד החלטות. הבחירה בדשא סינטטי והתקנתו היא בחירה ירוקה: ראשית, אין צורך להשקות את הדשא וכך נחסכים מים רבים, משאב שגם בעידן שבו אנחנו יודעים להתפיל מים הוא עדיין יקר ערך. שנית, אין צורך לדשן וגם לא להשתמש בקוטלי עשבים ושאר כימיקלים שכולנו כבר מבינים עד כמה הם בעייתיים (ולא "רק" לסביבה אלא גם לבני האדם שמבלים בחצר).

עמידות גבוהה

עוד יתרון של התקנת דשא סינטטי הוא העמידות הגבוהה שלו. בזמן שהדשא הטבעי עלול לקמול או סתם להיהרס, ובפרט בשימוש אינטנסיבי – גם במרחבים ציבוריים וגם בבתים פרטיים – אחרי שהתקנתם את הדשא הסינטטי אתם יכולים להיות רגועים לגמרי ולדעת שהוא ישרת אתכם במשך שנים רבות מאוד.

התקנת דשא סינטטי בעלות מינימלית ועם מקסימום תועלת

התקנת דשא סינטטי היא אופציה שמספקת יחס עלות תועלת משתלם במיוחד. בפרט כך הדבר כשמקפידים לקנות דשא איכותי – עם סיבים צפופים, במשקל של לפחות 2 ק"ג למ"ר וכמובן במראה המועדף עליכם, וכשגם את ההתקנה שלו מפקידים בידיים מקצועיות ומנוסות, כך שמובטחת לכם מקסימום נחת.

 

תגובות

מומלצים