השכרת כיסאות

כל אחד מאתנו נכח לא פעם (ואף הרבה מעבר) באירוע זה או אחר אשר היה שייך לחבר או קרוב משפחה. בכל אירוע שכזה המארגנים עושים את מירב המאמצים להביא לשלמות אותו ערב (או צהריים) כדי להסב אושר לכל מי שחוגג מאורע מרגש ומיוחד.

13.05.2018 מאת: פורטל הכרמל
השכרת כיסאות

אחד הדברים אותם רצוי לתכנן מראש הוא את כמות המוזמנים. הסיבה לכך היא משום שכל אורח יצטרך לשבת על כיסא ברוב רובם של האירועים, ולהתכבד מהארוחות שיוגשו עבורו. לפיכך, השכרת כיסאות תהיה צעד חשוב מאוד. כמו כן, אין לשים את הדגש רק על כמות הכיסאות הנדרשים אלא גם על איכותם ולשם כך כדאי להיוועץ עם אנשים מטעם חברות ההשכרה עד שנאתר את הכיסא הנכון לכל אירוע.

היכן ניתן לקבל מידע אותו סוגי השכרת כיסאות לאירוע הקרב ובא?

דרך בטוחה להבין אילו סוגי כיסאות מוצעים להשכרה תהיה באמצעות אתרי אינטרנט המייצגים חברות השכרת ציוד ואבזור. דרך כל אתר ואתר אפשר יהיה להבין מאיזו קטגוריה עיצובית נבחר את הכיסא? האם מדובר בכיסאות פלסטיק? בכסא בעל ריפוד? כסא סנדק (לאירועי בריתות) ועוד מספר דוגמאות...

כפי שנוכל להבין קיים שוני מהותי בין כל סגנון מסוים ולכן חשוב לדעת קודם כל מה המטרות שלנו באירוע. ככל שנשכיל לעשות זאת באופן מדויק כך נקבל מידע נהיר בעבור הכיסא הבא. באם ניתקל בקשיים בעת השכרת כיסאות ניתן תמיד לעשות זאת דרך קריאת המלצות על החברות המשכירות וכמובן על איכות המוצרים ורמת השירות. אם ניגע כעת דווקא ברמת השירות של חברה המשכירה ציוד לאירועים נמצא את גורם זה כגורם עיקרי להחלטה של מארגני אירוע האם לפעול יחד עם אותה חברה או דווקא לוותר על שורותיה. הסיבה הינה כי מעבר לכיסאות ולסגנונם, קיים הצורך בהובלה, פירוק והרכבה (בעיקר בכמות רבה של כיסאות), ניקיון הפריטים, ועוד מספר נקודות הנוגעות לשירות מטעם החברה.

כמו כן בל נשכח את ההיבט הכספי אשר מונח על הפרק. רוב רובם של האולמות וגני האירועים מציעים לבעלי השמחה מגוון אביזרים ומתוכם כמובן כסאות שיעטרו את המקום. כך אם מדובר באירוע שונה, או בכמות אורחים נכבדה נצטרך כאמור להשכיר את פריטים אלו. השיקול הכלכלי יהיה כאמור חשוב וחיוני וככזה יהווה הוא כלי משחק חשוב אל מול הגורמים המעורים בהשכרת הכיסאות הרבים.

לסיכום

לכן לסיכומו של דבר השכרתם של כיסאות, כמו גם כל פריטי ריהוט אחרים, חשובה מאוד לכל מפיק או מארגן מאורע. לפעולות המטרימות חשיבות יתרה ואל לנו לבזבז זמן יקר באיתור לקוי או להימנע מבדיקה חושרת אל מול החברות, איכות המוצרים, רמת השירות וכיוצא בזה.

 

תגובות

מומלצים