כיצד לחגוג יום הולדת שנה לילדכם?

האם ילדכם עומד לחגוג את יום הולדתו הראשון בקרוב? ובכן, יום הולדת שנה לילדכם הוא אירוע מרגש ומלהיב, במיוחד עבורכם כיוון שהילד לא יזכור מאומה מהמסיבה.

10.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כיצד לחגוג יום הולדת שנה לילדכם?

צילום לימור אהרון צלמת עם כנפיים

 

לכן, חשוב לתעד את האירוע ולהכין אלבום תמונות מושקע, עם עוגה חגיגית, בלונים, אורחים שמחים, מתנות וכל מה שצריך למזכרת מרגשת עבורכם ועבור ילדכם.

רעיונות מקוריים ליום הולדת שנה

הורים רבים מתכננים מסיבת יום הולדת נוצצת ומרגשת לילד העומד לחגוג גיל שנה, אך לא מעט מההורים מתקשים לקבל החלטות ולתכנן את האירוע. חשוב לזכור כי חתן השמחה ניצב כמובן בראש האירוע, הוא זוכה לאהבה מכולם ולשלל מתנות, למרות שהוא לא יזכור דבר בבגרותו. יחד עם זאת, זהו אירוע שלא ניתן לוותר עליו, במיוחד אם זהו הילד הראשון במשפחה.

לכן, כדאי לדעת כי ישנם לא מעט רעיונות והצעות ליום הולדת שנה, כאשר לא חייבים להפיק אירוע רב משתתפים ובהחלט מומלץ לחגוג בקרב המשפחה הקרובה, חברים טובים ואולי גם שכנים. את האירוע אפשר לקיים בבית, בחצר או בפארק קרוב, בהתאם למספר המשתתפים, מזג האוויר ומגבלות התקציב.

חשוב לזכור כי ליום הולדת שנה לא מזמינים עדיין את כל חבריו של הילד מהפעוטון, ואין טעם להכין רשימת מוזמנים ארוכה מאחר ואתם לא עומדים להפיק חתונה, ברית או בת מצווה. זהו אירוע אינטימי ומרגש, לכן כדאי להזמין בעיקר קרובי משפחה מדרגה ראשונה. את האירוע אפשר לערוך בבית או בחוץ, לפניכם כמה הצעות:

  • מסיבת יום הולדת בבית – אם אתם מתכננים את המסיבה בסלון הביתי, כדאי לפנות רהיטים יקרים, לדאוג למקום פנוי לילדים שלכם ושל האורחים כדי שיוכלו לשחק ולהשתולל בלי להפריע למבוגרים, ובהתאם לתקציב וגיל הילדים האחרים, אפשר להזמין ג'ימבורי או מפעיל כמו ליצן. כדאי להשקיע בתפאורה כמו בלונים בשלל גדלים וצבעים, שלט יום הולדת ססגוני, פרחים וכמובן עוגה, האווירה השמחה והססגונית תבלוט היטב בתמונות שתצלמו באירוע.
  • מסיבת יום הולדת בחצר הפרטית – אם אתם גרים בבית פרטי או בבית משותף עם חצר גדולה ומטופחת, כדאי לתכנן את מסיבת היום הולדת בחוץ, בהתאם למזג האוויר. את האירוע אפשר לקיים בשישי אחר הצהריים או בשבת, כאשר כולם נחים מעבודה ורגועים יותר. בהתאם למספר המוזמנים וגיל הילדים, אפשר להזמין מפעיל, מתקני מתנפחים ועוד.
  • מסיבת קייק סמאש – צילומי קייק סמאש הפכו לטרנד החם ביותר בקרב ההורים המתכננים מסיבת יום הולדת שנה לילד, זו מזכרת מרגשת לכל החיים, וגם הילד שלכם יזכה למנת סוכר וייהנה מהטעם המתוק של העוגה וממלוא תשומת הלב שלכם.

יום הולדת שנה לילד הוא חוויה מיוחדת ומרגשת, אין לוותר על האירוע, וכדאי לגבש תקציב, לחשוב על רעיון מקורי וליהנות ממסיבה באווירה אינטימית עם אוכל טעים ואורחים שמחים ומאושרים. כדי לשדרג את החוויה כדאי לתאם צילומי קייק סמאש בסטודיו של לימור אהרון – צלמת עם כנפיים. לימור היא צלמת מקצועית ומנוסה המתמחה בין השאר בצילומי משפחה, הריון, תינוקות, קייק סמאש, ניו בורן ועוד.

 

תגובות

מומלצים