כיצד לקדם עסק מקומי בעזרת גוגל?

כמעט כל פעולה שאנחנו עושים ברשת האינטרנט מתחילה במקום אחד - מנוע החיפוש של גוגל. שיווק דיגיטלי ברשתות חברתיות ובאמצעות שימוש בשיטות קידום שונות הפף להיות אחד התחומים הכי חזקים ומרכזיים בתחום הדיגיטל.

31.10.2018 מאת: פורטל הכרמל
כיצד לקדם עסק מקומי בעזרת גוגל?

לפי danielzrihen.co.il, כאשר מדובר בעסקים הנמצאים במקומות פיזיים ודרך המקום שלהם מייצרים עבודה ומקבלים את הלקוחות שלהם דרך המיקום הגיאוגרפי שבו הם נמצאים, הם יכולים לקדם את העסק שלהם בצורה פשוטה ויעילה. אז כיצד לקדם עסק מקומי בעזרת גוגל?.

לפני שנסביר בדיוק על הדרך לקדם עסקים דרך גוגל בואו נעשה קצת סדר בבלאגן….

•        גוגל פלוס -רשת חברתית של גוגל ודרך נפלאה לעודד תקשורת בין אנשים

•        גוגל לוקאל - כלי המתאים לעסקים קטנים ובינוניים המשתלב בתוך המערכת החכמה של גוגל

שימוש במכשירים כמו סמרטפונים וטאבלטים ניתן לעשות שימוש בכלים הללו שאין להם תקציב מאוד גבוה לשווק, לפרסם ולהוציא את העסק שלהם החוצה….

אז למה ואיך כדאי לעשות שימוש בכלים ופלטפורמות הללו שגוגל מציעה?

1.               בכדי לבנות את הפלטפורמה העסקית ולהגדיר בצורה ספיציפית את המותג שלנו

2.               במטרה למגנט לקוחות פוטנציאליים

3.               במטרה לבסס את הזהות שלנו ברשת האינטרנט

4.               בכדי להוציא החוצה את השירותים והמוצרים שאנחנו משווקים

5.               בכדי לקדם אירוע כלשהוא

השימוש בגוגל פלוס וגוגל לוקאל מצד אחד עוזר לאנשים למצוא אותנו בהתאם למיקום הגיאוגרפי שבו אנחנו נמצאים ולשתף מקומות, ומצד שני להכיר את הלקוחות על ידי זה שהם משאירים ביקורות על הביקורים שלהם ושל עסקים אחרים העוסקים באותו תחום שאנחנו עוסקים ודרך זה אפשר ללמוד איפה להשתפר.

לגוגל מנוע מתוחכם וחכם שבעצם עוזר לכל אחד מאיתנו דרך זיהוי צרכים והבנת הרצונות שלו למצוא בדיוק את מה שהוא מחפש ולספק לו מענה ספיציפי ומיידי למה שהוא מחפש וזה נכון לגבי כל תחום שהוא. דרך המיקום ניתן לעשות את החיבור המתאים ולהגיע לתוצאה הרצויה.

ואיך זה עוזר לנו בתור בעל עסק?

למעשה, השימוש בגוגל לוקאל יותר יעיל מכל טכנולוגיה או פלטפורמה אחרת התומכת בעסקים לפי מיקום ובנוסף, מדובר בפרסום זול הרבה יותר מקידום ברשת, פרסום ברדיו או פרסום באמצעות פליירים, לפעמים השימוש אפילו נעשה בחינם. בשונה מאמצעים אחרים כשאני מחפש עסק כלשהו בגוגל אני מקבל את המיקום המדויק של העסק (מפה), קישור רלוונטי לאתר, טלפון, שעות פתיחה ועוד נתונים שעוזרים לי להבין האם העסק הזה אכן תואם את החיפוש שלי או לא ולרוב התשובה היא כן. בנוסף, כשאני עושה חיפוש במנוע החיפוש גוגל במטרה לאתר עסק כזה או אחר, 80% מהמסך שלי מכיל נתונים מגוגל פלוס וגוגל לוקאל.

לסיכום, יתרונות השימוש בגוגל לוקאל וגוגל פלוס לעסקים קטנים ובינוניים

1.             פרסום בחינם

2.             תלוי מיקום

3.             התקשרות ישירה לבית העסק

4.             קישור לאתר של האתר

5.             הגברת החשיפה לאת

 

תגובות

מומלצים