לנקות ולהנות: כל היתרונות של ניקוי בלחץ מים

המודעות שלנו לניקיון אמנם גבוהה יותר כשמדובר בפנים הבית, המשרד ואפילו הרכב, אבל מידי פעם נרצה לנקות היטב גם את הסביבה החיצונית.תריס גלילה של חנות שהפך בלילה ליצירת אמנות בגרפיטי, קיר אבן שהתמלא בלשלשת יונים, אפילו מוסך או חניון עם רצפה שומנית, כל אלו יוכלו להתנקות בקלות ובמהירות על ידי ניקוי בלחץ מים גבוה.

21.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
לנקות ולהנות: כל היתרונות של ניקוי בלחץ מים

קרדיט: depositphotos.com

 

מהו ניקוי בלחץ מים?

לכלוך, בין אם טבעי כמו אבק ובין אם כתוצאה משימושים במקום, מגיע לכל מקום אפשרי מרמת הקרקע ועד הגג או המסך שממוקמים בגובה. אם מדובר במשטח חלק, קל להשתמש במכונת שטיפה כדי לנקות אותו. אך כאשר נתקלים במשטח מחוספס, שיש עליו חומר שקשה להסיר, עולה צורך לנקות עם לחץ מים בעוצמה גבוהה במיוחד. ניקוי בלחץ מים מתאים לכל מקום שיש בו עובש, חלודה, מסטיקים דבוקים, שומן, לשלשת יונים וכל לכלוך אחר שלא ניתן להסיר באמצעים אחרים.

ניקוי בלחץ מים מספק פתרון אפקטיבי להסרת כל כתם או לכלוך קשה, כולל מקומות שיש אליהם בעיית גישה. התזת מים חמים או קרים בלחצים גבוהים, מתקבלת על ידי מכונה מיוחדת, בהספק שבין 40 בר במכונות הביתיות ועד 6,600 בר במכונות התעשייתיות. בעוצמה כזו, אפשר אפילו לחתוך במדויק כל חומר קיים.

הסרת כתמים קשים מכל סוג

לחץ המים חודר נקודתית עד לפינות ולחריצים הקטנים ביותר. הגרניק, שממנו פורצים המים, מספק לחץ עוצמתי המתמודד גם עם לכלוכים דביקים וקשים במיוחד. אם מדובר על כתמים או לכלוכים שנשטפו קודם לכן באמצעי אחר אך לא נעלמו או הוסרו אחרי הניקיון, יהיה אפשר לבצע ניקוי בלחץ מים חמים של עד 80 מעלות ולקבל תוצאת ניקיון מושלמת. כתמים שנשארו לאחר שטיפה רגילה, הם כתמים שהטמפרטורה שלהם נמוכה. לכן כדי להסיר אותם יהיה צורך לחמם את המקום עד שהחומר יאבד אחיזה במשטח. לאחר הפרדתו, יהיה אפשר להשתמש בלחץ המים כדי לסלק את הכתם לחלוטין. התוצאה המתקבלת היא של משטח נקי לחלוטין, ללא נזקים או שריטות וכמובן תוך חיסכון משמעותי במים.

ניקיון מהיר וחסכוני למתחמים גדולים במיוחד

ניקוי בלחץ מים מתאים לשטיפת רצפות שומניות או דביקות בעיקר במקומות עבודה גדולים, כמו מפעלים, מוסכים, מחסנים, שטחי נסיעה תפעוליים, מושבים באמפי או האצטדיון, מגרשי כדורסל וטניס ועוד. לחץ המים משמש גם לניקיון רכבים, מתקני שעשועים, גגות, סוככים, קירות, כבישים וכל מקום שסובל מלכלוך באופן שוטף. חברה מנוסה שיש לה מספר רב של מכונות שטיפה, תוכל להתאים את גודלן למקום השטיפה הרצוי. מכונות אלה חוסכות משמעותית בזמן, כסף ומאמץ, אין צורך להגיע פיזית אל נקודת הלכלוך או לנקות אותה עם חומרים ומברשות מאלפי סוגים. זרם המים מאפשר לפעולה להישאר קצרה וממוקדת, כאשר בתהליך לא מעורבים כימיקלים או רעלים. זהו תהליך ידידותי לחלוטין לסביבה ואינו פוגע בבריאות האדם.

אז אפשר לעשות את זה לבד?

לחץ מים שנועד לניקיון מקצועי, איננו דומה בשום דרך ללחץ המים שמפעיל צינור הגינה למשל. לחץ עוצמתי עלול לגרום לנזקים כבדים לרכוש או לאדם שנמצא בטווח הזרם, לרבות סכנת הטמפרטורה הגבוהה, במצב של ניקוי בלחץ מים חמים מאוד. לכן חשוב שהניקיון יתבצע רק על ידי אנשי מקצוע מוסמכים, בעלי ניסיון רב. חברה שגם ניסיונה אך גם בקיאותה לגבי חומרים או שטחים שונים גדולה, תוכל לספק לכם מענה מקיף לכל צורך ולהתאים אליכם את הפתרון האידיאלי.

תרצו שנגיע אליכם עם כל פתרונות הניקוי המתקדמים שלנו?

חברת ננו סטייט מתמחה בניקוי מים בלחץ גבוה לכל מבנה ומשטח, טיפול בקירות אבן ובטון כולל הסרת טיח, שליכט או ציפוי, עבודות ניקיון בגובה ועוד. החברה מספקת מענה מקיף באמצעות ציוד וכלים מגוונים, דרך ארבעה צוותי עבודה מקצועיים עם תוצאות ללא פשרות. פנו אלינו ונשמח לענות לכל שאלה.

 

תגובות

מומלצים