מה כדאי להתחיל ללמוד אם התפנה לכם זמן בגלל הבידוד?

הבידוד כופה על רבים מאיתנו סוג של פסק זמן, עובדים וותיקים נאלצו לצאת לחל"ת, לסטודנטים אין שמץ של מושג מתי, אם בכלל, תמשיך שנת הלימודים האקדמאית ילדי בית הספר מרגישים שהחופש הגדול כבר הגיע, אם גם אתם מרגישים שהתפנה לכם שפע של זמן בגלל הבידוד והקורונה, נצלו אותו לטובת לימודים

01.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מה כדאי להתחיל ללמוד אם התפנה לכם זמן בגלל הבידוד?

 

לא חסרים קורסים שיוכלו לשדרג את היכולות המקצועיות שלכם, שיעניקו לכם מקצוע חדש או לכל הפחות, יעזרו לכם להעביר את הזמן ולהשכיל.

להיכנס לעולם של מכירות מקוונות בעזרת קורס דרופשיפינג

אם יש משהו שהבידוד הזה לימד אותנו, זה שהמציאות הווירטואלית לא עוצרת אפילו לרגע. גם לא בגלל מגיפה או בגלל האטה כלכלית. מכירות ברשת שוברים שיאים וזה הרגע שכדאי להבין מהו בדיוק קורס דרופשיפינג. קורס זה מאפשר לכם לקחת חלק במכירות ברשת, לכל מקום בעולם. זוהי שיטת מכירה שמדלגת על האילוץ לשכור חנות, להקים אתר או להחזיק מלאי. במהלך הקורס תוכלו ללמוד איך למצוא מוצרים מוצלחים, אין ליצור קשר עם ספקים טובים, אילו מוצרים משיגים לכם רווח ראוי לשמו, אילו פלטפורמות מאפשרות למכור בגדול ועוד דברים רבים נוספים.

אנגלית אקדמאית, מדוברת או אנגלית עסקית

אנגלית טובה יותר תעזור לכם כמעט בכל מקום וכמעט בכל שלב בחיים. למשל, אם הנתיב שלכם צפוי לקחת אתכם בהמשך לטיול בחו"ל, תוכלו לנצל את הזמן הנוכחי בשביל ללמוד בקורס אנגלית מדוברת. במידה ואתם מנהלים עסק או רוצים להשתלב בהמשך בתחום הייצוא, הייבוא או הניהול הבין לאומי, קורס באנגלית עסקית יעזור לכם להתפתח בצורה טובה מאוד. ואם אתם עומדים ללמוד באקדמיה, מכללה או אוניברסיטה, תוכלו ללמוד כעת אנגלית אקדמאית. הכנה מצוינת לקראת מבחן אמי"ר.

קורס פסיכומטרי אונליין

רוצים להתקבל לפקולטה יוקרתית אבל הממוצע המשוקלל שלכם איננו משביע רצון? התחילו כעת קורס פסיכומטרי אונליין. כך, לאחר שיסתיים הבידוד תוכלו להירשם למבחן הקרוב ותוציאו ציון מעולה בבחינה. כך תגדילו מאוד את סיכוייכם להתקבל לפקולטות נחשבות, רפואה, מחשבים, הנדסה, ביוטכנולוגיה וכדומה.

למדו לשלוט בתוכנות שיקדמו אתכם

בהרבה מאוד מקומות עבודה מצפים מעובדים חדשים לשלוט בתוכנות מחשב ייעודיות. אם יש לכם נתיב ברור של קריירה, תוכלו להעביר את הזמן בצורה חכמה תוך כדי לימוד תוכנה שתאפשר לכם להתפתח. לדוגמא, שליטה טובה בתוכנת פוטושופ נחוצה עבור צלמים, עבור מעצבים גרפיים או בוני אתרים. שליטה בתוכנת אקסל תוכל לסייע לאנשי כספים, למנהלי עסקים, למדענים ולבורנטים או סטטיסטיקאים. באופן דומה, תוכלו ללמוד כיצד להשתמש בתוכנות אנימציה לאנימטורים, תוכנות שרטוט לאדריכלים וכן הלאה.

קורסים פיננסיים למשקיעים ולאנשי מקצוע

כלכלה ופיננסים יכולים לקחת אתכם גבוה מאוד בחיים. ניתן להתחיל עוד היום ללמוד ברשת שלל מקצועות וקורסים, למשקיעים בתחילת הדרך או לאנשי מקצוע. למשל, קורס יסודות שוק ההון והבורסה. קורס בניהול חשבונות או חשבות שכר. אפשרות אחרת, למתעניינים בביטוח או בהשקעות פנסיוניות תהיה להצטרף להכשרה בביטוח. למתקדמים, גם ייעוץ מס או חשבונאות בהחלט עומדים על הפרק.

עצבו את עתידכם/ן בדרך שמתאימה לכם

אם הגישה שלכם לחיים היא טכנית, תוכלו לעצב את עתידכם בעזרת לימודי טכנאות. טכנאי סלולר מבוקשים מאוד אך הם לא היחידים. חשמלאים או מתקיני מיזוג אוויר יכולים להתחיל לרכוש מקצוע ברשת וכך גם אנשי רכש או קניינים. כיוונים אחרים שיתאימו לחובבי העיצוב – בניית ציפורניים, עיצוב תכשיטים או עיצוב גרפי. מתחילים ללמוד כעת ומרוויחים זמן יקר ומקצוע מתגמל.

 

תגובות

מומלצים