מה עושים ולמי פונים במקרה של נזילת מים בבית

נזילת מים בבית יכולה להיות חוויה לא נעימה כלל. זה לא משנה אם מדובר על נזילה סמויה אליה לא תמיד אפשר להיות מודעים, או על נזילה אליה אתם מודעים היטב, כך או כך בדרך כלל, הדבר הראשון העובר בראש זה: 'אוי לא, שוב חזר כאב הראש'.

25.01.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מה עושים ולמי פונים במקרה של נזילת מים בבית

מ- pixbay

 

זה לא שאי אפשר להבין את התחושה הזו, כן? טפול בנזילה הרבה פעמים גובה מחיר נפשי כאשר אתם לא תמיד יודעים למי לפנות כדי ש- 'יפרק חצי מהבית' עד שימצא את המקור לתקלה. שלא לדבר על התחושה שמלווה כל דייר עוד הוא יודע שמשהו בצנרת לא בסדר.

אם חשבתם להתעלם מהבעיה עד עבור זעם, יש לנו המלצה: אל תתעלמו. למה? כי גם אם מדובר על נזילה שבעיניכם נדמית מינורית אין זה אומר שברגעים אלו הצנרת שלכם לא מפתחת בעיה שבעתיד הלא רחוק עלולה להחמיר.

גם אם אתם חושבים שזו בסך הכל נזילה קטנה בשירותים , זה לא אומר שלא תמצאו את עצמכם חוזרים הביתה יום אחד ומגלים על פיצוץ בצנרת שהביא לנזק של הקירות והרהיטים. חוץ מזה, אתם באמת רוצים לשלם את כל חשבון המים המיותר הזה בגלל נזילה אותה ניתן לתקן בקלות?

למי פונים

כמו בענפים רבים גם כאשר אנו מדברים על איתור נזילות יש לפנות לאנשי מקצוע מיומנים. זאת משום שאתם לא רוצים להביא משהו שלא ממש יודע מה הוא עושה רק בגלל שהוא בעל המקצוע הראשון שענה לכם.

בדרך כלל, כאשר יש נזילה בבית, במידה וזו לא הגיעה לכדי תקלה רצינית הדורשת טיפול מיידי במקרה חירום, קודם כל יש להביא איש מקצוע שיאבחן את הבעיה על מנת שניתן יהיה לתת לה מענה. כך שניתן לבחור בנחת איש מקצוע מיומן. אם בעזרת המלצות וחוות דעת של לקוחות נוספים.

איך יודעים שיש נזילה?

נזילה גלויה תהיה לרוב בדמוי רטיבות המופיעה אולי מתחת הברז של המטבח, הכיור באמבטיה או אולי בסביבת השירותים. בדרך כלל כאשר מדובר על נזילה גלויה קל יותר להגיע אליה ולפתור אותה שכן אנחנו מדברים על תיקון שצריך להיעשות בדרך כלל בחלק החיצוני של הצנרת, כלומר באחד החיבורים של הצינורות.

איתור נזילה סמויה לרוב מורכב יותר. שכן, מטבע הדברים מדובר על משהו שאינו נראה לעין. אבל אם אתם רואים שפתאום חשבון המים שלכם עלה בצורה דרסטית או שאתם רואים כתם כהה לא מזוהה על אחד הקירות, יכול להיות שמדובר על נזילה סמויה ויש להביא איש מקצוע שיבצע איתור נזילה סמויה .

מה עושים עכשיו?

חושבים שיש לכם נזילה סמויה?  אתם מחפשים איש מקצוע שיעשה איתור נזילה סמויה?  הרימו טלפון אלינו, 'תרמופלקס' העוסקים כ- 10 שנים בתחום. זכרו, רק אבחון מקצועי, הנעשה בכלים מתקדמים שלא עושים נזק בקיר יוכל לסייע לכם להתחיל בתהליך התיקון עם נזק מועט ככל האפשר. 

 

תגובות

מומלצים