מזרונים איכותיים מובילים לחלומות מתוקים

אין תחושה נעימה ומלטפת יותר מהכניסה שלנו למיטה בסוף יום קשה ומתיש. שינה בריאה ואיכותית תורמת לתפקוד טוב במהלך היום, שומרת על הבריאות שלנו בחיזוק המערכת החיסונית ומשפרת את מצב הרוח שלנו.

19.01.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מזרונים איכותיים מובילים לחלומות מתוקים

צילום:freepik

 

השינה נמשכת כשליש מהחיים שלנו ולכן היא פעילות חשובה ביותר שהגוף זקוק לו כדי לתפקד כראוי בחיים עמוסים.

אם אתם מרגישים שאתם עייפים כשאתם מתעוררים בבוקר, הגב תפוס ואתם מרגישים כאבים במקומות שונים בגוף. אם המזרן נמצא אצלכם יותר משבע שנים ואין באפשרותכם לבדוק את תקינותו מבחינה חיצונית, אלו סיבות מספיק טובות לשקול רכישת מזרן חדש.

כיצד בוחרים מזרון חדש ואיכותי? איך נדע איזה סוג מזרון יתאים לנו ביותר?

סוגי מזרונים

ניתן לקנות מזרונים איכותיים ללא בעיה, אך רכישת מזרון היא אינדיבידואלית וצריכה להיות מותאמת לכל אדם לפי רצונותיו ונוחיותו. מזרון הלטקס הוא סוג מזרון פופולארי מאוד, שמגלה עמידות רבה,  הוא גמיש, יציב ומספק תמיכה לגוף. יתרון בריאותי נוסף של מזרון לטקס נמצא בעובדה שהוא מיוצר מחומרים אורגניים ואנטי בקטריאליים אשר מתאימים במיוחד לסובלים מאלרגיה.

סוג נוסף של מזרונים הם מזרוני ה-ויסקו. מזרון ה-ויסקו עשוי מבד פוליפלקס העמיד מפני נוזלים ואש ונחשב לאיכותי מאוד בהשוואה למזרונים אחרים. מזרן ויסקו מתאים לאנשים העוסקים בתחומי הרפואה וכן לאנשים מבוגרים. יתרון בולט של מזרון הויסקו לאוכלוסייה המבוגרת הוא הסיוע במניעת חסימה של עורקי דם ופצעי לחץ על ידי יכולת המזרון להתאים את עצמו לגוף המטופל.

הגודל כן קובע

קניית מזרון איכותי ונוח דורשת החלטה מושכלת, כשאחד הפרמטרים לקניית המזרון הוא גודלו, יש לזכור שמזרונים גדולים יעניקו לכם יתרון בנוחיות. לכל אחד מאיתנו יש צרכים שונים בבחירת הגודל והנוחות שלכם. בחרו בגודל המתאים עבורכם בהתאם לצרכים שלכם.. הגדלים הסטנדרטיים למזרונים הם: מזרון יחיד סטנדרטי 80\190 ס''מ, מזרון זוגי 140\190 ס''מ ומזרון זוגי גדול 160\200 ס''מ.

אחריות על רכישת מזרון

קניית מזרון מצריכה השקעה כספית רבה ולכן יש חשיבות בקבלת כתב אחריות למזרן במעמד הקנייה. לא משנה איזה מזרון תרצו לרכוש, חשוב מאוד לרכוש אותו מחנות שמעניקה אחריות במקרה ואתם לא מתחברים למזרון, או שמתעורר פגם כל שהוא במשך הזמן. לדוגמא, אם אתם רוכשים מזרון קפיצים, האחריות תכלול בתוכה את תיקון הקפיצים במידה והם נשחקים או שחוטי ברזל יצאו החוצה מבד המזרון. בדקו היטב מה כוללת האחריות ולפיכך החליטו.

נוחות מקסימלית מעניקה איכות חיים טובה יותר

מזרונים איכותיים מעניקים תמיכה מושלמת לגוף. כדאי להתייעץ עם מומחים בבחירת מזרון. המומחה יכול לעזור בהתאמת המזרון אליכם באופן אישי תוך שמירה על הבריאות שלכם. לפני שמגיעים לחנות לרכוש מזרון, כדאי לנסות אותו, לגעת בו, לבחון אותו ולהבין האם זה המזרון שיתאים לנו.  

 

תגובות

מומלצים