סעיד שהביא את Joy park קרוב אליכם

סעיד נסראלדין איש עסקים מצליח, תושב דאלית אל כרמל, שמגיע מתחום הבניה הפיתוח והנדל"ן לתחום אחר לגמרי של משחקייה וכפר שעשועים ברמה עולמית, שמתאימה לכל המשפחה מהקטן ועד המבוגר, סעיד: "מי שלא מעז לא עושה".

26.09.2018 מאת: חסין חלבי
סעיד שהביא את Joy park קרוב אליכם

לפגוש בעלי עסקים מצליחים ברמות של סעיד נסראלדין ואחרים, סימן של תקווה במיוחד לצעירים שמוצאים מקומות עבודה קרוב לבית, פארק שעשועים, אטרקציית ג'וי פארק - Joy park בדאלית אל כרמל באזור התעשייה, מספק מענה חדש לכל המשפחה.

סעיד נסראלדין בשיחה לפורטל הכרמל: "המחשבה התחילה עם האחים שלי, מלפני יותר משנתיים, ראיתי משחקיות בארץ ובחו"ל, למדתי את הנושא ומאז התחלנו לתכנן והקמנו את המשחקייה הזו".

סעיד: "במקום מסעדה של אוכל מהיר, אוכל ברמה גבוהה עם מחירים ממש זולים. גייסנו הרבה עובדים דרך מרכז ריאן, בנוסף לצעירים מגיל 16 ובני-40, היום במתחם יש לנו 40 עובדים, בנוסף למשפחה שלי שכולה נרתמה"

סעיד: "יש המון מתקנים מכל הסוגים, מתקנים מהגיל הרך ועד הצעירים והמבוגרים, אטרקציות לילדים, אטרקציות למשפחות, פתוח בשבת, קבוצות וימי כיף, פארק השעשועים הגדול בצפון מזמין אתכם ליהנות משפע של משחקים, מתחם מכוניות מתנגשות בגודל 120 מטרים, טרמפולינה גדולה, מתקן קרוסלת מטוסים, מתחם משחקים מתוחם לקטנטנים, מבוכים, מגלשות, רכבת הרים בגובה 10 מטרים, אולם קולנוע ב-7 מימדים, מתקני מציאות מדומה, משחקי וידאו ומכונות משחק מהנים במיוחד".

סעיד: "מי שלא מעז לא עושה, כל החיים שלי עבדתי, גם בחו"ל והשקעתי, הכי מרגש כשאתה עושה למען ביתך ולמען הכפר שלך, את זה עשינו ב2010 כשקנינו את המתחם הזה והפכנו אותו למתחם תוסס שמעסיק הרבה עובדים מהכפר. בכל דבר צריך בסיס כלכלי ותוכנית כלכלית, ההשקעה כאן מאוד גבוהה, אני רואה היענות מאוד גבוהה ולא רק מכפרי הכרמל, כך בעצם מחזירים את ההשקעה".

סעיד: "בדליה מתחילה התפתחות מאוד יפה של עסקים ותיירות כפרית, שיגרמו לעלייה לרגל לכפר ולפיתוח הכפר, אני מזמין את כולם לתמוך במקום ולעזור להצלחתו, כי בסופו של דבר זה חוזר אליכם".

המקום פתוח בימי חג מהבוקר עד שעה 21.00 ובימים רגילים משעה 15.00 עד 22.00 , אתם מוזמנים גם להתקשר: 0525193336 נסרין.

 

JOYPARK

תגובות

10. תושב לפני 7 חודשים
אנשים יקרים
9. לא מהמקום לפני 7 חודשים
בקרתי היום זה מקום מעולה
8. דלאויי חור לפני 7 חודשים
אדם אמיץ ויודע לעבוד
7. הורים לפני 7 חודשים
תודה ענקי
6. ענבל אבו חמדאן לפני 7 חודשים
גאווה
5. איציק לובטון לפני 7 חודשים
איש משכמו ומעלה
4. תושב ומושב לפני 7 חודשים
כל הכבוד
3. תושב לפני 7 חודשים
כל הכבוד, גאווה
2. בשיר עדואן לפני 7 חודשים
ברכה
1. ווהבי לפני 7 חודשים
יפה מאוד

מומלצים