פרגולת אלומיניום

פרגולה מהווה כיום פריט חובה בכל גינה, מרפסת או חצר אשר מעוניינים להצליל אותם. אם אתם מתחברים לסגנון עיצוב כפרי וקלאסי, פרגולות אלומיניום דמוי עץ יכולות להתאים לכם.

07.11.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
פרגולת אלומיניום

freepik

 

 

פרגולה מהווה כיום פריט חובה בכל גינה, מרפסת או חצר אשר מעוניינים להצליל אותם. אם אתם מתחברים לסגנון עיצוב כפרי וקלאסי, פרגולות אלומיניום דמוי עץ יכולות להתאים לכם, אולם, אם אתם מעוניינים בעיצוב נקי ומודרני עם נגיעה יוקרתית, פרגולת אלומיניום ללא ספק תהווה את הבחירה הטובה ביותר עבורכם. במאמר הבא תקבלו את כל המידע אודות פרגולות אלומיניום.

 

 

מהי פרגולת אלומיניום?

 

פרגולה אלומיניום מהווה פתרון הצללה חדש למדי אשר ניתן למצוא אותו מספר עשורים. בתצורה הקלאסית שלה היא תתבסס על מסגרת שעשויה מקורות עץ עבות שיוצרות סוכך אלכסוני אשר מעוגן אל קירות המבנה והקרקע. הקירוי עצמו מושג באמצעות חיפוי עליון של אריחי רעפים אדומות ועל אף שקיימות וארציות שונות של המכלול השלם, זוהי התצורה הקלאסית של הפרגולה.

 

פרגולות אלומיניום הן פרגולות שרלוונטיות כפתרון הצללה, אך זה בערך הדבר היחיד המשותף בין הפרגולה המסורתית והפרגולה המדוברת. פרגולת אלומיניום תהיה עשויה מרכיבי אלומיניום לצורך יצירת התצורה הבסיסית של הפרגולה וכן, היא יכולה לכלול מגוון רחב של רחב של רכיבים ומכלולים שונים שיכולי להיות עשויים מחומרי גלם אחרים ולהעניק לפרגולה עושר עיצובי נוסף. עמודי הפרגולה לא פעם יהיו עמודי ברזל בחיפוי אלומיניום כאשר השימוש בליבת ברזל רלוונטי לצורך הענקת יציבות נדרשת לפרגולה.

 

הסוכך העליון של פרגולת אלומיניום המשמש לצורך קירוי, יכול להיות מיוצר במגוון שיטות וטכניקות עיצוביות שונות עם אפשרות לשלל עיצובי אלומיניום בפורמט של תריסים אופקיים, רצועות אלומיניום ועוד. כמו כן, ניתן להוסיף קירוי פולימרי מלא על גבי רצועות אלומיניום שמטרתן לתמוך אותו מלמטה או לשלב קירוי עץ  ואפילו רעפים והכל בהתאם לדרישות של הלקוח.

 

 

למה דווקא פרגולה מאלומיניום?

 

אם אתם תוהים מדוע דווקא אלומיניום, כדאי שתדעו שאלומיניום מהווה מתכת ייחודית ואיכותית שמשלבת שורה של מאפיינים שהופכים אותה למתכת הטובה ביותר לבניית מכלולים שונים הן לבית והן לגינה. מדובר על מתכת קלת משקל, קלה לעיבוד וקלה להרכבה. המתכת זולה באופן יחסי ויחד עם זאת היא חזקה מאוד ועמידה בפני פגעי מזג האוויר. האלומיניום עמיד מאוד בגשם, בלחות ובקרינת שמש מלאה והחוזק המבני שלו גם מאפשר לו לעמוד ברוחות חזקות ובסופות ללא שום בעיה. כמו כן, פרגולה זאת דורשת תחזוקה קלה.

 

 

ההיבט העיצובי של פרגולת אלומיניום?

 

מבחינה עיצובית פרגולות אלומיניום הן בעלות סגנון עיצוב מודרני המשלב בין חוזק מבני וקלות משקל אשר מאפשרים ליצור תצורות בעלות קווים ישרים, נקיים ומעודנים אשר אותם ניתן לשלב עם קלות העיצוב של האלומיניום. ניתן למצוא כיום פרגולות מעין אלה במגוון עיצובים מרהיבים שונים, אשר כל אדם יכול לשלב בגינה הפרטית שלו בצורה הטובה ביותר. הפרגולה יוצרת מראה אסתטי וייחודי מאוד בכל מקום שהיא מותקנת בו.

 

 

במי כדאי לבחור עבור התקנת פרגולת אלומיניום?

 

כיום ניתן למצוא את הפרגולה המדוברת במגוון דגמי מדף, אך כדאי כמובן להזמין אותה בהתאם למידות הספציפיות שאתם צריכים. בכל מקרה, חשוב מאוד להזמין פרגולה מעין זאת רק אצל חברה שידוע כי היא מקצועית ומומחית בתחום פרגולות אלומיניום. חברה שקיבלתם עליה המלצות וכן, ראיתם דוגמאות לפרגולות שהיא מתקינה.

 

 

תגובות

מומלצים