קמיני הכרמל חם בבית

תייסיר זידאן מזה 15 שנה מוביל את חנות קמיני הכרמל ועבודות מסגרות, טיפ לפני שקונים קמין לחורף, קמיני הכרמל פתרונות חימום מתקדמים, תייסיר :"אנו מתמחים בשיווק, התקנה ושרות של כל סוגי הקמינים ותנורי ארובה מכל המותגים, דואגים לכם שיהיה חם בחורף", סרטון

29.10.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
קמיני הכרמל חם בבית

 

חנות קמיני הכרמל מתמחה בהתאמה של קמינים לכל בית ודואגת לתת יעוץ בכל מצב ופתרונות לכל דרישה.

שייך תייסיר זידאן הבעלים של חנות קמיני הכרמל בשיחה לפורטל הכרמל והצפון מסביר עד כמה חשוב לבחור את הקמין הנכון לתקופת החורף.

תייסיר: "אנחנו בקמיני הכרמל מייבאים קמינים מעוצבים שנבחרו בקפדנות, תנורי נפט עץ וגז, מבחר ענק של קמינים מכל הסוגים, ייעוץ אישי, מכירה והתקנה של קמינים ופתרונות חימום מתקדמים, אנחנו משווקים מורשים  ומוסמכים של המותגים המובילים מרחבי העולם".

תייסיר: "אנו פועלים שנים רבות בתחום ואין לנו מתחרים באיכות המוצר והמחיר שאנו מציגים ללקוחות, בחנות ישנה תצוגת קמינים גדולה בכל הגדלים והעיצובים".

חברת קמיני הכרמל הוקמה בשנת 1994 עלי ידי הבעלים שייך תייסיר זידאן מדאלית אל כרמל, כדי לתת אפשרות לתושבים לרכוש את הקמין האיכותי והמעוצב לחימום הבית בחורף".

חנות קמיני הכרמל ממוקמת בכביש ראשי עוקף דאלית אל כרמל, מטרים ספורים מככר השוטר, בחנות תוכלו להתרשם ולהתחמם ממבחר קמינים להסקה בעץ גז ונפט של כל המותגים המובילים בעולם, בנוסף לשיווק, התקנה ושרות של כל סוגי הקמינים, ומתן ייעוץ וליווי מקצועי עוד בשלבי הבניה.

חברת קמיני הכרמל מתמחים בעבודת מסגרות ומורשים מטעם משרד העבודה, עם יכולות לפתרונות יצירתיים ומורכבים בתחום הקמינים ועבודות כגון שערים חשמליים וגדרות, התקנת כל סוגי המעקות והסוככים.

מוזמנים לבקר בחנות קמיני הכרמל או להתקשר לטל מספר 0522791180, קמיני הכרמל עובדים כל ימות השבוע, ברוכים הבאים.

 

קמיני הכרמל בהנהלת תייסיר זידאן

תגובות

5. סאמי לפני 6 חודשים
יפה
4. מעריץ לפני 6 חודשים
מותג זה חברת קמיני הכרמל
3. סן לפני 6 חודשים
קמינים ברמה ועסק אמין
2. לקוח לפני 6 חודשים
עסק ברמה גבווה
1. תושב דלית אל כרמל לפני 6 חודשים
כל הכבוד בהצלחה

מומלצים