שערים חשמליים לחניה בצפון 

לשער חשמלי יש יתרונות רבים שכולם צריכים להכיר. אם אתם רוצים לבחור שערים חשמליים בצפון מחכה לכם שימוש הרבה יותר נוח והכניסה והיציאה מהחניה יהיו הרבה יותר טובות ומהירות.

03.12.2018 מאת: פורטל הכרמל והצפון
שערים חשמליים לחניה בצפון 

השאלה אלו עוד יתרונות יש לשער החשמלי וכיצד צריך לבחור אותו נכון, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

שער חשמלי לנוחות מקסימלית

שער חשמלי מכיל יתרונות ברורים בנוגע לנוחות ואפשר להגזים ולומר שהיא בלתי ניתנת להשוואה. אחרי שימוש של כמה ימים בלבד בשער החשמלי החדש בחנייה שלכם תבינו שאי אפשר באמת לחזור להשתמש בשער ידני כי הוא פשוט לא נוח ומעכב אתכם בכל פעם מחדש. שער חשמלי יהיה הרבה יותר נוח כי אתם לא צריכים לחכות שהוא ייפתח כלל וכלל. אתם פשוט לוחצים על הכפתור בשלט שיש לכם תמיד ברכב או מתקשרים למספר הטלפון מתאים, וכך הער כבר מחכה לכם פתוח. כמו כן השער יחסוך לכם את היציאה מהרכב שתהיה תמיד לא נוחה, על אחת כמה וכמה כאשר יש מזג אוויר רע.

שער חשמלי הרבה יותר בטוח

שער חשמלי גם משפר משמעותית את הביטחון של כל הנוכחים במקום. יש לכך כמה סיבות כאשר בראש ובראשונה דואג תמיד להיסגר באופן אוטומטי. למשל, לרב קיים ביקוש של שערים חשמליים בצפון בשל פרצות, כך הסגירה האוטומטית של השער משרה בטיחות מסוימת. זה דבר שלא יהיה באף שער ידני וזה מה שיכול לגרום לגניבות מהחנייה או לכניסה של מסיגי גבול שלא צריכים להיות שם. שער חשמלי גם הרבה יותר חזק משערים ידניים. מדובר על שער שעשי מאלומיניום או מעץ וכך למעשה אי אפשר לפרוץ אותו, וזה מסביר מדוע הוא מתאים גם לחניות של מפעלים ועסקים בעלי רגישות גבוהה. יחד עם זאת מדובר על שער שלא ניתן לפרוץ על ידי טיפוס ושחרור הנעילה, כי הוא נפתח אך ורק במנגנון חשמלי.

אילו סוגי שערים חשמליים קיימים?

  • השערים הנפוצים ביותר לחנייה שבה יש רכבים רבים, כמו של חניונים, הוא מחסום זרוע.
  • כאשר מדובר על שערים חשמליים לחניה במגזר הפרטי לרוב יהיו אלו שערים נגררים.
  • ישנם גם שערים קונזוליים שנמצאים מעל הקרקע, גם נגררים וגם קורה קונזולית.
  • יש גם שערים שמתרוממים למעלה כמו למשל שערים נגללים או שערי הרמה.

כיצד נבחר את השער הטוב ביותר?

כדי לבחור את השער החשמלי הטוב ביותר עבורכם אתם צריכים שהשער יהיה מותאם לרצונות שלכם אך חשוב מכך, למקום בו הוא מיועד להיות. בסופו של דבר לא כל סוג שער חשמלי יוכל להיות מותקן אצלכם כאשר לעתים יש מגבלה של גובה בצדדים. אם יש מגבלה של גובה אי אפשר לבחור שער מתרומם, אם יש צורך בשער חזק מאוד אי אפשר לבחור שער גלילה ואם אין מקום בצדדים, שער נגרר הוא לא אפשרות. כמו כן אם יש חלופה מהירה של רכבים עדיף לבחור מחסום זרוע ולא שער גדול, וכך למעשה יש פרמטרים רבים שצריכים להתאים לצרכים שלנו כדי להבין מה השער הכי טוב שיש.

חשוב לבחור גם את החברה המתאימה

מלבד בחירה של השער הכי טוב יש לבחור גם את החברה הכי טובה. שערים חשמליים לא בוחרים כל חודש או כל שנה, קונים אותם פעם אחת ומקבלים שירות אדיב לאורך שנים. השירות חייב לכלול גם שירות תיקונים שזמין כל רגע כולל תמיכה טכנית 24 שעות ביממה, וזה לא משנה בכלל מדובר בתוך תקופת האחריות או אחריה. השער צריך להיות בעל כל התקנים, הוא חייב להיות במחיר שמתאים לתקציב שלכם וכמובן שהשירות יכלול גם את הייעוץ לבחירה הכי טובה שיש, מה שלא כל חברה מציעה. תקנו את השער ממקום אמין ותיווכחו אחרי שנים שהבחירה שלכם לא הייתה טעות.

 

תגובות

מומלצים