​​​​​​​מזכרות לאורחים באירועים

כאשר אתם מתחילים לחשוב על המתנה שתגישו כמזכרת לאורחים באירוע שלכם, חשוב לקחת בחשבון את השאלות הבאות: למי תעניקו את המתנה? מהם הערכים המאפיינים את האורחים שלכם? ומהו המסר שאתם רוצים להעביר לאורחים באמצעות המתנה?

02.05.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
​​​​​​​מזכרות לאורחים באירועים

 

תוכלו להסתייע בשאלות הללו כאשר תחפשו שי לאורחים באתרים המציעים מזכרות לאירועים. אבל בראש ובראשונה, חשוב שתזכרו את אלה שעומדים להשתתף באירוע שלכם, ולהתאים מתנות לאורחים שלכם.

למה להעניק מזכרות לאורחים?

כאשר מדובר באירוע ארגוני, הענקת מזכרות או מתנות למשתתפים נועדה, בדרך כלל, לחזק קשרים קיימים או לשפר קשרים אישיים בין הלקוחות לעובדים או בין המנהלים לעובדים. מחקרים הוכיחו כי בכוחה של המתנה להגדיל את הפעילות העסקית.

כאשר מדובר באירוע פרטי, כמו חתונה, יום הולדת או ברית מילה, אם אתם ממש רוצים לתת תחושה טובה לאורחים שלכם, תוכלו לבדוק את מגוון המתנות המוצעות בשוק, ולבחור מתוכן את המתנה שתעניקו באירוע שלכם. מתנה זו תשמש גם כהערכה וכאות תודה לאנשים שטרחו והגיעו להשתתף בשמחה המשפחתית, וגם כמזכרת מהחגיגה, שתישמר במשך ימים רבים.

כיצד תוכלו להבטיח שמתוך מבחר עצום של מתנות לאירועים, תצליחו לבחור את המתנה הטובה ביותר לאורחים שלכם?

הכול מתחיל בבחירה

בחירת המתנה המוצלחת תלויה במבחר המתנות שתציעו לאורחים שלכם. כל אדם הוא ייחודי, ולכן הגישה, לפיה אותה מתנה יכולה להתאים לכול אחד מהאורחים, לא באמת עובדת. כאשר מציעים לאורחים כמות הולמת של סוגי מתנות שונים, ניתן להבטיח שכול אורח ימצא את המתנה שהוא אוהב.

עם זאת, חשוב להבין שהענקת מבחר רב מדי של מתנות עלולה לבלבל. לכן, עדיף להתייעץ עם חברת המתנות, ולהשיג את האיזון המושלם בין פחות מדי לבין יותר מדי אפשרויות בחירה.

להבין את הטרנד של המתנה הנחשקת

שי אטרקטיבי מוסיף ממד נוסף לנושא המתנות, ובתנאי שאתם מצליחים להעניק לאורחים את המוצר האיכותי ביותר שמציע אחד המותגים המובילים בשוק.

מה גורם לכך שמוצר כזה הופך למתנה כל כך נהדרת ונחשקת?

  • ראשית, אנשים לא צריכים את הפריט המסוים הזה, אבל שואפים שיהיה ברשותם.
  • שנית, אנשים נוטים להתגאות בעובדה שהם קיבלו במתנה מוצר מעולה.
  • לבסוף, ספק אם מוצרים שכאלה יוצעו בהנחה בחנויות, ולכן קבלת מוצר מיוחד שכזה כמתנה, היא פשוט הנאה צרופה.

יש חשיבות לתדירות השימוש במתנה

באיזו תדירות עשוי האורח שלכם להשתמש בפריט שקיבל כמזכרת מהאירוע שלכם? כאשר אנשים משתמשים לעתים קרובות במתנה שקיבלו, הם ממשיכים להרגיש מוערכים זמן רב לאחר שהאירוע הסתיים. כאשר המתנה נמצאת בשימוש מתמשך, כל חוויית הענקת המתנה, הופכת להיות בלתי נשכחת לכול האנשים המעורבים.

חישבו על מתנה נהדרת שקיבלתם בעבר. כמה פעמים דיברתם על כך, וכמה נהדר הרגשתם כאשר קיבלתם מתנה זו? זו צריכה להיות המטרה שלכם כאשר אתם מחפשים את המתנה האידיאלית לאורחים שלכם. בחרו במתנה אשר תעניק לאורחים הזדמנות להרגיש מוערכים חודשים לאחר האירוע שלכם, כך שימשיכו להתגאות במתנה המדהימה שהם קיבלו מכם.

לסיכום, הבסיס של מתנה נהדרת הוא פשוט מאוד: הציעו לאורחים מבחר אפשרויות נכון של מתנות לבחירה כך שיוכלו לשלוף מתוך ההיצע את המתנה שהכי מתאימה להם.

 

תגובות

מומלצים