3 סיבות להוציא אזרחות פולנית

הוצאת אזרחות פולנית טומנת בחובה יתרונות רבים, היא פותחת דלתות רבות ומעניקה למוציא אותה מגוון נרחב של הטבות שונות אשר עוזרת לענות על הצרכים והמטרות של האזרח. אז מהן הסיבות להוצאת אזרחות פולנית? התשובה להלן.

16.03.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
3 סיבות להוציא אזרחות פולנית

 

מהי אזרחות פולנית?

 אזרחות פולנית היא אזרחות אירופאית מטעם האיחוד האירופאי אשר מקנה מגוון נרחב של הטבות שונות במדינות אירופה. הודות לאזרחות זאת ניתן ליהנות ממגוון נרחב של הטבות שונות ברחבי המדינות באירופה ולהיות להיות בעל דרכון פולני מעבר לדרכון הישראלי המוכר.

למה דווקא אזרחות פולנית?

אם אתם רוצים להיות זכאים להטבות שונות כגון: הצטרפות לאיחוד האירופאי, ויזת עבודה בארה"ב בתנאים מקלים, קניית נכסי נדל"ן להשקעה באירופה, מציאת מקומות עבודה ועוד הטבות שונות, אתם חייבים להוציא דרכון פולני. דרכון זה יעזור לכם לקבל הטבות שונות ועל יענה על צרכיכם האישיים.

הסיבות העיקריות להוצאת אזרחות פולנית

מעוניינים באזרחות אירופאית? רוצים להשתייך לאיחוד האירופאי ולקבל הטבות שונות במסגרת אזרחותכם? הסיבות העיקריות שיגמרו לכם להוציא דרכון פולני הן:

1. הצטרפות לאיחוד האירופאי- מי מאיתנו לא רוצה להצטרף לאיחוד האירופאי, מדובר על אחד החלומות שכל אזרח מפנטז להגשים. החל משנת 2011, כל אדם שיש בידו אזרחות פולנית אשראי לעבוד בכל מדינות האיחוד האירופאי בצורה חוקית ואף ללמוד באוניברסיטאות בחינם או בהנחה גדולה. דבר זה מדרבן בעלי אזרחות פולנית רבים להוציא דרכון פולני על מנת להשתמש בהטבות שמגיעות להן עקב היותם חברים באיחוד האירופאי.

2. ויזת עבודה בארה"ב בתנאים מקלים- אם אתם חולמים על עבודה בארה"ב בין אם זה בעגלות או כל עבודה אחרת, אתם חייבים שיהיה לכם דרכון פולני. באמצעות דרכון פולני בתוקף תוכלו לקבל ויזת עבודה לארה"ב כמו שאתם מעוניינים עם תנאי מקלים יותר ביחס לתנאים ממדינות שונות . בנוסף עם ויזת עבודה בארה"ב תוכלו לעבוד בעבודות שונות ובתנאים טובים ונוחים במיוחד אם אתם נמצאים תקופה ארוכה או במהלך טיול. ברגע שתוציאו את הדרכון תוכלו להמשיך בהתנהלות שלכם מל שגרירות ארה"ב.

3. קניית נכנסים באירופה- עוד סיבה טובה לקבל דרכון פולני הוא קניית נכס באירופה. באמצעות קניית נכסים באירופה תוכלו ליהנות מתשואה גבוהה על הנכס שרכשתם. קניית נכסי הנדל"ן ניתנת לבעלי דרכון אירופאי או בעלי אזרחות פולנית. מדובר על אחת ההשקעות הטובות ביותר שתוכלו לעשות ואף להרוויח מהן. אז אם בא לכם להשקיע בעסק למטרת עסקים ורווח הוציאו אזרחות פולנית.

הודות לסיבות אלה תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של הטבות אשר יענו על הצרכים האישיים שלכם ויעזרו לכם בעת שהותכם באחת ממדינות אירופה. לכן אם אתם בדרך ללימודים או טיול לפולין כדאי מאוד שתוציאו דרכון פולני, שיעזור לכם לקבל את כל הזכויות וההטבות שמגיעות לכם כבעלי אזרחות פולנית.

 

תגובות

מומלצים