6 דרכים מומלצות לשימור עובדים

יצא לכם לשמוע לא מעט שיחות בין העובדים שלכם שכוללות תלונות על מקום העבודה? אתם רואים שבכל פרק זמן מסוים העובדים שלכם רוצים לעבור לעבוד במקום אחר ואתם תוהים איך בכל זאת תצליחו לשמר את העובדים הטובים? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד.

18.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
6 דרכים מומלצות לשימור עובדים

 

מדובר על משימה מאוד לא פשוטה, כי בניגוד למה שהיה קיים בעבר, היום אנחנו רואים שיש דינאמיות מאוד גדולה ואנשים עוברים ממקום למקום במהירות. לכן כדאי שתעיינו במאמר שלפניכם ותקבלו מספר טיפים שיוכלו לעזור לכם בנושא:

  • שכר הולם – כאשר מדברים על הדרך הכי טובה שיש לשמר את העובדים, מדברים גם על שכר הולם. אף אחד לא ירצה לעבוד במקום שבו לא משלמים לו כמו שצריך.

 

  • ארוחת צהריים טובה ומסובסדת – העובדים שלכם רוצים להיות בריאים, לאכול ארוחה טעימה בהפסקת הצהריים ולהתאמץ בשביל זה כמה שפחות. לכן כדאי לחשוב על שילוב ל ארוחת צהריים מסובסדת לעובדים שלכם כי זה משפר מאוד את תנאי העבודה.

 

  • משרד מעוצב ונעים – חשבתם לרגע שהדבר היחיד חשוב זה מה העובדים שלכם עושים בזמן העבודה? טעיתם! מה שעוד חשוב עבורם זו השאלה עד כמה נעים להם במשרד. לכן יש טעם להשקיע בעיצוב המשרד ובנוחות של העובדים שלכם.

 

  • פעילויות העשרה – העובדים שלכם רוצים להרגיש שאתם משקיעים בהם. לכן כדאי לקחת אותם לפעילויות העשרה השונות, בין אם זה סדנאות ובין אם זה הרצאות מעניינות.

 

  • ימי גיבוש וכיף – בכל משרד יש משמעות אדירה לאווירה ואם יש משהו שחשוב לעובדים שלכם, זה להרגיש טוב מבחינה חברתית. לכן, אם אתם יכולים לקחת אותם לפעילויות גיבוש שונות, למה שלא תעשו זאת?

 

  • רכב צמוד – אי אפשר לדבר על שימור עובדים ולא לדבר, בין היתר, על השאלה איך הם מגיעים בכל בוקר למשרד. לכן, אם לפחות לחלק מהעובדים אתם יכולים לתת רכב צמוד, חשוב לקחת זאת בחשבון כי הם ישמחו מאוד מהעניין הזה.

החשיבות של עזרה מקצועית בתחום

כדאי לדעת שכאשר חושבים על שימור עובדים יש משמעות לקבלת עזרה מקצועית בתחום. כלומר, בין אם אתם מחפשים את הדרך הכי טובה שיש להשיג סבסוד לארוחות ובין אם אתם מחפשים את הדרך הנכונה לדאוג לתנאים האחרים של העובדים שלכם, למה שלא תפנו אל מי שיוכל לעזור לכם בנושא? לא מדובר על משימה פשוטה ולכן, עזרה מקצועית זה משהו ששווה להשקיע בו. חשוב שתבינו: זה שאולי אתם מנהלים נהדרים זה טוב ויפה, אך בכל מה שקשור לשימור עובדים צריך ניסיון וידע מאוד ספציפי. לכן כדאי יהיה להיעזר במי שמבין בתחום הזה, כי לפעמים כמה טיפים קטנים יכולים לעשות את ההבדל.

אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם בכל פעם מחדש בחיפוש אחר העובדים הכי טובים שיש, כדאי שתפנו כבר עכשיו אל המומחים בתחום לקבלת עזרה.

 

תגובות

מומלצים