כמאל מלאק:"לא נעלמתי דעתי נשמעה בכל הזדמנות"

מי שהתמודד בבחירות האחרונות על ראשות מועצת עוספיה, הודף את הביקורת כלפיו על כך שקולו לא נשמע ונעלם מהזירה, כמאל:"אני לא יורד מהזירה הציבורית, לא יכול להגיד בוודאות מה יהיה, ומברך על זה שהתקציב אושר בעוספיה".

03.10.2019 מאת: ויסאם גוטאני

כמאל מלאק אחרי התקציב בעוספיה

 

כמאל מלאק נבחר להוביל את תנועת "עספיא אלהדף" בבחירות האחרונות לראשות מועצת עוספיה, התנועה עשתה הישג מרשים במספר הקולות של התושבים אשר הצביעו לתנועה שהייתה אופטימית לעלייה לסיבוב השני, אך בסופו של דבר בהיג' מנסור זכה בבחירות בסיבוב הראשון וריסק לרסיסים את חלום המהפכה שהוביל כמאל מלאק ותנועת עספיא אלהדף.

פגשנו את כמאל בביתו בעוספיה לשיחה, כמאל נשמע מאוד אופטימי, שידר הרבה צניעות ושקט כמו בימי הבחירות בשנה שעברה ודאג להזכיר לכולם " לא נעלמתי, דעתי נשמעה מתחת לכל עץ רענן, נכון לאפשר למי שנבחר לפעול לפי מצפונו ולפי מה שהוא חושב לנכון".

על אישור התקציב, כמאל אמר "אני מברך, סוף סוף יש לעוספיה תקציב, מ2013 לא אושר תקציב, הגיע הזמן שנהיה אמיצים ונצעד קדימה".

בהתייחסות לתאגיד המים, כמאל: "הבנתי לפני 4 חודשים שהתאגיד עובדה מוגמרת, לכן קראתי לחברי המועצה לאשר את התקציב. בהיג' לקח על עצמו להכניס את התאגיד, שיישא בתוצאה לטוב ולרע".

כמאל לא חסך בביקורת על ראש המועצה בנושא ההבטחה שהבטיח לבוחריו ערב הבחירות, "אין בר דעת אחד בכפר הזה שלא מבין היום שבהיג' הטעה את בוחריו, הוא הטעה במתכוון, הזמן יגיד אם התאגיד טוב או לא".

לכמאל הייתה תגובה מעניינת על מינויו של פוזאת חמדאן למנהל מחלקת החינוך, "אין ספק שפוזאת עתיר זכויות, אבל עוספיה לא צרכיה המשכיות, עוספיה לא צריכה אותם אנשים שוב פעם, אנחנו צריכים מהפכה, אנחנו במקום לא טוב בחינוך".

ולסיום, כמאל התייחס למה שיהיה בעוד ארבע שנים ,"אני לא יורד מהזירה הציבורית, תנועת עוספיה אלהדף לא של אדם אחד, אולי מישהו אחר ייבחר להוביל את התנועה, לא יכול להגיד בוודאות מה יהיה".

 

תגובות

16. תומך בהיג לפני 18 ימים
כמאל היקר
15. כיוף לפני 19 ימים
תדבק במטרה
14. dann לפני 19 ימים
אנשים בלי מצפון וערכים
13. 1 צודק לפני 19 ימים
ימי חסד
12. כיופי לפני 19 ימים
תגובה למגיב 1
11. מלאקי לפני 19 ימים
אתה לא פוליטיקאי ולא מבין כלום
10. דרוזי לפני 19 ימים
יש עוד זרים בכפר ומי הותקים מי מטיף את זה
9. בכיר לפני 19 ימים
על איזה תקציב אתה מדבר כמאל
8. יוסף לפני 19 ימים
לא ידוע לי שהתקציב טוב
7. גלייה לפני 19 ימים
אדם מקצועי ומיוחד ובעיקר מוביל
6. עיספייה לפני 19 ימים
לא האמנתי שיש עוד כאלה כמו 1
5. כיופי לפני 19 ימים
בהצלחה לכמאל
4. תושב לפני 19 ימים
למספר 1 גועל
3. צעירה לפני 19 ימים
זה מנהיג טוב
2. עספאוי לפני 19 ימים
מה קרה כמאל
1. תסמונת ההפסד לפני 19 ימים
חוג חברים

מומלצים