דוד עציוני מתמודד לראשות העיר חיפה

עו"ד דוד עציוני הודיע כי הוא מתכוון להתמודד לראשות העיר חיפה בבחירות באוקטובר 2018, בשנים האחרונות עציוני אחד הפעילים הבולטים ביותר בפוליטיקה החיפאית, לפרטים.

26.12.2017 מאת: פורטל הכרמל
דוד עציוני מתמודד לראשות העיר חיפה

במסיבת עיתונאים באולמי "ימה" בחיפה, הודיע עו"ד  עציוני על התמודדותו לראשות העיר חיפה. 
מי שעוקב אחר הפעילות הציבורית של עו"ד עציוני לא הופתע, בשנים האחרונות הוא אחד הפעילים הבולטים ביותר בפוליטיקה החיפאית גם אם היה ברוב התקופה מאחורי הקלעים .

עו"ד עציוני עסק בייזום רפורמות רבות בשוק הדיור, בעסקים וביוקר המחיה. הוא נחשב לאחד האנשים הקרובים ביותר לשר האוצר משה כחלון וממקימי מפלגת כולנו. עו"ד עציוני שימש  עד לאחרונה כעוזרו של כחלון ויעצו הקרוב וטיפל מטעמו בשורה של נושאים בעלי חשיבות ציבורית משמעותית בינהם נושאים הקשורים לשלטון המקומי .

כזכור עו"ד עציוני היה אחראי לטיפול בנזקי השריפה בכרמל ובמקביל היה ממונה על הקשר עם ראשי רשויות ומועצות אזוריות ומול מועצת מקרקעי ישראל.

עו"ד דוד עציוני, בן 35 נשוי פלוס ילדה ומתגורר בחיפה, בעל תואר ראשון במשפטים ובן למשפחת עורכי דין מוכרת (סבו אף כיהן כשופט בית המשפט העליון ), אחד ממייסדי מפלגת כולנו, לוחם ביחידת 'עוקץ' ובוגר בית הספר הריאלי בחיפה.

את דרכו בפוליטיקה התחיל עו"ד עציוני כראש המטה של המועמד לראשות עיריית חיפה בזמן הבחירות המוניציפליות. בהמשך, עבר לבחירות הארציות וניהל את מטה הבחירות של מפלגת 'כולנו' בראשות שר האוצר משה כחלון וכיהן במיגוון תפקידים פוליטיים משמעותיים. 
כעורך דין התמחה עציוני בבניה ותשתיות, מקרקעין, דיני חברות ועוד.

בעברו, הקים וניהל מספר עסקים מצליחים – חברת סטארט אפ בתחום החינוך, חברת יחסי ציבור ופרסום וניהל מאות עובדים תוך שיתוף פעולה מול חברות גדולות. במקביל לעיסוקיו במגזר הפרטי, מייחס עציוני חשיבות רבה לפעילות חברתית בעיר חיפה ולוקח חלק בהקמת עמותה לחלוקת סלי מזון לאלו הזקוקים לכך.

עו"ד דוד עציוני: "בכוונתי לחשוף בהמשך תכניות לטיפול בנושאים רבים בעיר שלצערי, דורשים שינוי ושיפור מידי. לאחר מספר שנים יוצאות דופן בהיקף העשייה והפיתוח, אמשיך להוביל את העיר חיפה לתנופה משמעותית בתחומים רבים וחשובים, חשוב להודות על מה שהיה ולצאת לדרך עם חזון חדש, עם ערכים עם רצון לקדם ולהוביל עם יכולות וקשרים שיסייעו לחיפה לחזור למקומה הטבעי כעיר המובילה חדשנות וייזמות , עיר תיירותית עיר נמל השומרת על איכות הסביבה , עיר שתהווה מקור השראה ותזרים אליה צעירים , ייזמים ומשפחות חדשות שעזבו אותה בשנים האחרונות. לצד כל אלו נסייע לגיל השלישי לחיות במקום טוב יותר אני יודע שאני וחברי מסוגלים לחולל את השינוי". 

תגובות

מומלצים