נפתחה האפשרות לערוך תיאום מס באינטרנט לשנת המס 2018

רשות המסים מאפשרת לכלל הציבור, החל מהבוקר, לערוך תיאום מס לשנת 2018 באמצעות כניסה ליישום לעריכת תיאום מס או באמצעות מערכת הפניות החדשה לבקשת תיאום מס, ובכך היא חוסכת להם את ההגעה למשרדיה והעמידה בתורים.

04.01.2018 מאת: פורטל הכרמל והצפון
נפתחה האפשרות לערוך תיאום מס באינטרנט לשנת המס 2018

מכל מקום, בכל זמן ומבלי לעמוד בתור
 
רשות המסים מאפשרת לכלל הציבור, החל מהבוקר, לערוך תיאום מס לשנת 2018 באמצעות כניסה ליישום לעריכת תיאום מס  או באמצעות כניסה למערכת הפניות החדשה לבקשת תיאום מס , ובכך היא חוסכת להם את ההגעה הפיזית למשרדי הרשות ואת העמידה בתורים.

כמו-כן, הרשות פרסמה הבוקר דף ייעודי בנושא תיאום מס ובו כל המידע הרלוונטי.   
 
כדי לשפר את השרות הניתן ללקוחות, השיקה הרשות השנה מערכת פניות חדשה לבקשת תיאום מס, המהווה מערכת משלימה ליישום לעריכת תיאום מס. באמצעות היישום ניתן להפיק עצמאית ומיידית אישורים לתיאום מס, אותם ניתן להדפיס במדפסת אישית ולמסור למעסיקים/משלמים. היישום נותן מענה במקרים מסוימים וניתן לערוך באמצעותו רק את תיאום המס הראשון של השנה. 
 
מערכת הפניות החדשה לבקשת תיאום מס מאפשרת לבקש את כל ההקלות, בגין כל הנסיבות וגם מתאימה לתיאום מס חוזר במהלך השנה. באמצעותה שולחים בקשה למשרדי מס הכנסה, אליה מצרפים את טופס 116 מלא ומסמכים מאמתים. עם קבלת הבקשה במשרדים, יופקו האישורים המבוקשים תוך 5 ימי עבודה ותשלח הודעה כי האישורים הופקו והם ממתינים למבקש ביישום לתיאום מס.
 
הרשות מסבה את תשומת לב הציבור כי ניתנה ארכה לאישורים שהופקו בשנת 2017, ולכן ניתן לדחות את עריכת תיאום המס לשנת 2018 למועד מאוחר יותר ופחות עמוס. 

•       ארכה לכלל הציבור  - עד לתאריך תשלום משכורת פברואר 2018 ולא יאוחר מתאריך 13.3.2018. 
•       ארכה לציבור הגמלאים מקבלי הקצבאות – עד לתאריך 30.4.2018.    

הגם שאין צורך לבוא למשרדים, הרשות פתחה כבר ביום שני השבוע (1.1.218) את האפשרות לערוך תיאומי מס במשרדי השומה ובמרכזי מידע ושירות הפרוסים ברחבי הארץ.

תגובות

מומלצים