מאוחדת עוספיה
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

אמין כיוף חדש

ד

פאדי נטור

תעופה

מאוחדת דאליהסקר
האם יש לכם חרדות ביום יום?
 מפגעים
קניון אמין כיוף אמצעי
המשטרה סגרה מפחמה שפעלה סמוך לתיכון עתיד בדאלית אל כרמל
28/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

מפחמה בדליהלאחר שהתקבלו תלונות על מפגעי ריח חזקים ובלתי סבירים מעשן, ערכו מפקחי המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה, יחד עם נציג המועצה המקומית דלית אל כרמל, סיור באזור וגילו את המפחמה.

תפיסת סמים ברכב ועשרות דוחות לנהגים בדליה ועוספיה
23/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

משטרהבמהלך פעילות אכיפה הבחינו השוטרים ברכב שעורר את חשדם ובו שני צעירים באמצע שנות השלושים לחייהם, בחיפוש ברכבם נתפסו סמים, כמו כן במהלך הבדיקה עלה כי הנהג פסול נהיגה, הנהג נעצר נחקר,  שוחרר בתום חקירתו ורכבו הושבת.

במגזר הערבי לא מכינים ומסבירים את נושא הפגיעה המינית בבתי הספר
20/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

צעירהלמרות שבבתי ספר מקיימים הרצאות בנושא התנהגות מינית כדי למנוע ניצול מיני, המידע וההסברה אינם מחלחלים לשטח, בעיקר באוכלוסייה הערבית, התכנית במגזר הערבי כוללת הכנה לנישואים, בישול וניקיון, ככה לא מסבירים את נושא הפגיעה המינית.

קניון אמין כיוף אמצעי
דורסים נדירים נתפסים ומומתים באכזריות
20/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

הדורסים שהומתורשות הטבע והגנים מבקשת עזרה מהציבור בחקירת מקרים של התעללות והמתת דורסים נדירים, ככל הנראה בשל אמונות טפלות, פרחוני אוח עיטי התגלו תלויים במחצבה נטושה באזור קריית גת, במקרה אחר, נרגמה באבנים משפחה שלמה נוספת מאותו המין.

אלמונים חיבלו ברכב ובטרקטור של פנדי חלבי
17/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

פנדי חלבידאלית אל כרמל ממשיכה לחוות מקרים של אלימות נגד רכוש אישי, במקרה של פנדי חלבי הנזק כבד מאוד לאור זה שהחבלה נגרמה לטרקטור וגם לרכבו האישי, פנדי:"זה מצב בלתי נסבל עוד, אין לי ביטחון אישי, הוגשה תלונה ושהמשטרה תעצור את זה".

צובע יפה אבל מסוכן לבריאות
16/06/2016,  מאת: מאלכ הזימה

תמונה לדוגמהצבע מאכל E104 שם מסחרי 'קינולין', אסור לשימוש בארה"ב ובמדינות נוספות, במדינות אחרות הוא מוגבל לשימוש עד ל- 10 מ"ג לק"ג משקל גוף ובישראל משרד הבריאות מותיר את השימוש עד ל- 100 מ"ג/ק"ג מזון, E104 עלול לגרום להפרעות קשב.

משחקית אלואדי
תחנות הדלק במפרץ חיפה תחת פיקוח
15/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

בדיקהצוות משותף לאיגוד ערים אזור מפרץ חיפה להגנת הסביבה והמשרד להגנת הסביבה הוקם על מנת לפקח על צמצום פליטת אדים של חומרים נדיפים הידועים כמסרטנים לאדם מתחנות דלק.

השמדת מוצרי בשר ועוף במפעל העוף המובחר א.ס דבאח בע"מ
10/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

להמחשהמשרד הבריאות הודיע על השמדת מוצרי בשר ועוף במפעל העוף המובחר א.ס דבאח בע"מ באזור התעשייה שער בנימין, במהלך הביקורת נמצא בשר עופות במצב תברואתי ירוד ביותר.

מזיהום אוויר יכולים למות אנשים
07/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

חיפהמגמה ירוקה מתריעה על חריגות מתמשכות ברמת הפליטה של מפעלים מזהמים, עלייה בריכוזי חומרים מסרטנים באוויר באזור חיפה והכרמל ואי דיווח לציבור כמו במקרה של פליטת בנזן חומר מסרטן בכמות גדולה, המשרד להגנת הסביבה מנסה להרגיע את הציבור "מדובר בטענה שאינה מקצועית ומטעה".

משחקית אלואדי
כביש שהוא אסון לאזור שלם
02/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

המשאית התקועהכביש 66 נחסם הבוקר לתנועה לכיוון צפון, לא בגלל תאונה, לא אמבולנסים ולא מכבי אש, רק משאית אחת שנתקעה בכביש וגרמה לפקק עצום ששיבש את כל אורחות החיים באזור.

קדחת מערב הנילוס ממה צריך להיזהר?
30/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

נחל מיםמשרד הבריאות מודיע כי החלה פעילות נגיף קדחת מערב הנילוס לקיץ 2016, החל מחודש מרס 2016, דווחו 4 מקרים של קדחת מערב הנילוס בישראל, 1 מאובחן ו-3 משוערים.

רכב הוצת בשכונת דליה צעירה
18/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

רכבתושבים שכנים של אותו בית בו הוצת רכב יצאו מבתיהם והחלו לסייע בכיבוי הרכב הבוער שככל הנראה הוצת ע"י אלמונים לפי מצב הזירה, התושבים הצליחו להציל לעצור שהאש לא תתפשט לרכבים אחרים, המשטרה הגיעה למקום לחקור

משחקית אלואדי
השמדת בשר שאינו ראוי למאכל
17/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תפיסת בשר לא ראוי ארכיון

הטיפול במוצרי הבשר, אחסונם ושיווקם ללא התנאים הנדרשים בחקיקה עלול להזיק לבריאות הציבור, משרד הבריאות ממשיך באכיפה ובהשמדת בשר לא תקין במפעלים וברשתות מזון, המדריך לקניה נכונה של בשר, עופות ודגים.

עוד שתי תאונות בכביש הדמים 66
08/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

שתי התאונות השבוע החולף המשיך לגבות נפגעים מקרב תושבי הישובים הסמוכים לכביש הדמים 66, תושבי האזור יוצאים להפגנה נוספת לקראת ההכרעה על תכנית החומש של משרד התחבורה.

הורשעו סלימאן ומידאן עווידה בגין החזקת נשק
05/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהבית המשפט המחוזי מרכז לוד כב' השופטת מיכל ברנט הרשיע היום את סלימאן עווידה שוטר מג"ב בגין קשירת קשר לביצוע פשע, גניבה, החזקת נשק סחר בנשק, איומים ועוד, בנוסף הורשע אחיו מידאן עווידה חייל בשירות חובה בהובלת והחזקת נשק ותחמושת ועבירות נוספות.

משחקית אלואדי
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 246 - 280 מ 4373

משחקית אלואדי

מאוחדת עוספיא

נדים קבלאן

עמאר מנסור

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
בית מרקחת עלא אלדין
בית מרקחת עלא אלדין
מודעות פרסום