אולמי שפיק
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

פאדי נטור

מאוחדת דאליה

תעופה

אמין כיוף חדש

דסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 עסקים
קניון אמין כיוף אמצעי
פנסיה חובה לעצמאים איך? מתי?
11/02/2017,  מאת: רו"ח אמיר פרחאת

אמיר פרחאתלא מעט אנשים לא מודעים לחשיבות החיסכון הפנסיוני. בשנת 2008 חוקק חוק פנסיה חובה לשכירים, על פי החוק, חובת ההפרשה לפנסיה חלה על כל עצמאי מגיל 21-60, אשר מנהל עסק עצמאי למעלה משנתיים.

השכרת מתקני לונה פארק לאירועים ייחודיים
11/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

השכרת מתקני לונה פארק לאירועיםאין זה סוד, שכל הילדים אוהבים לונה פארקים, וגם הרבה מהמבוגרים. יש משהו מאוד מהנה באווירה בלונה פארקים, ובכלל, העלייה על המתקנים מעלה תחושה של ילדים למבוגרים, וכיף בלתי נגמר לילדים.

גיוס אשראי לעסק 5 המלצות חשובות
10/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

גיוס אשראיכאשר אתם נמצאים בתהליך הקמה של עסק חדש או הרצה של אחד קיים, גיוס אשראי יכול להיות עבורכם לעזר כדי להגדיל את מגבלות התקציב של העסק שלכם.

משחקית אלואדי
בניית בית פרטי כמה דגשים ורעיונות
09/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

בניית ביתאם אתם עומדים בפני בנייה של בית פרטי, דעו שמדובר על אחד הפרויקטים הגדולים והמורכבים של חייכם. אנחנו לא אומרים זאת במטרה לייאש אתכם, אלא כדי לגרום לכם להבין שגם ההכנה והזמן הדרוש לתכנון הפרויקט חייב להיות משמעותי.

שפיק בדריה "לתת פתרונות ארוכי טווח למתחתנים"
08/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

ברכת אנשי הדת לאולמי שפיקהשותפות בין כל השיח'ים ואנשי הציבור שהתכנסו במתחם נביא אבו אברהים עה"ש בדליה רק ההתחלה למציאת פתרונות שיתנו מענה רחב ולאורך שנים שיהיה קל לכולם ובעיקר להיות מאושרים.

ניקוי וטיפולי שיניים בכלב או בחתול במרפאה וטרינרית
08/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

טיפול שינייםרוב בעלי חיות המחמד אינם טורחים להציץ בשיני החתול או הכלב שלהם, ורק כאשר הם מתלוננים על ריח נורא הבוקע מפי החיה, הם ממהרים לקבוע תור במרפאה וטרינרית.

בני עוספיה
התיירים לא מגיעים למרכז דליה
07/02/2017,  מאת: חסין חלבי

מרכז דליהמזה מספר חודשים בגלל סיבות רבות תיירים ישראלים לא מבקרים במרכז דאלית אל כרמל ואלו שמבקרים כבר לא קונים, בעלי עסקים מתלוננים על משבר לפני פשיטת רגל

ברכת השיח'ים לאולמי Taj mahal
06/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמההבעלים של אולם השמחות Taj mahal לביב חלבי מודה לשיח'ים על ברכתם לאולם שמכבד את חוקי החברה המקומית ומקיים חתונות צנועות "تأهيل", לביב: "ברכת השיח'ים חשובה לנו מאוד ולציבור בפרט".

היתרונות בעבודות גבס בבית
07/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

גבס בביתכמעט ואין שיפוצים פנים ביתיים היום שלא נעשים בעזרת גבס, למעשה השימוש בגבס לעיצוב פנים הבית היה נפוץ כבר לפני כמה עשורים.

משחקית אלואדי
וילות בגורן להשכרה לזוגות
06/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

וילות בגורןזוגות המחפשים מקום אטרקטיבי שמתאים לימי חופשה ומרגוע אך בשילוב עם בילויים באתרים מעניינים, יבחרו בדרך כלל באפשרות של חופשה בוילה במיקום אטרקטיבי בסמיכות לאתרים מעניינים.

מהם ההבדלים בין מכשיר שמיעה אנלוגי למכשיר שמיעה דיגיטלי
04/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

מכשירי שמיעה עבור אנשים הסובלים מבעיות שמיעה, אין ברירה אלא להצטייד במכשירי שמיעה לאחר בדיקת מקצועית וחוות דעת רפואית מתאימה, כמובן.

זוהרים לחתונה
04/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

זוהרים לחתונהאם אתם רוצים להאיר את רחבת הריקודים שלכם באביזרים מדליקים וליצור אווירה שמשדרת המון שמחה וכייף, זוהרים לחתונה היא בדיוק האטרקציה שתעשה עבורכם את העבודה.

קניון אמין כיוף אמצעי
וילות בגורן להשכרה
02/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

וילות בגורןאין כמו לקחת מידי פעם הפסקה מהחיים ולצאת לנקות את הראש. כל אחד זקוק להפסקה מהשגרה השוחקת, מהפקקים בכבישים ומזיהום האוויר.

עבד אלטיף בפניה נרגשת לתושבי הכרמל
01/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

עבד לטיףלמרות שרהיטי עבד אלטיף סגרו את הסניף שלהם בעוספיה, בעקבות הפגיעות ברכוש שספגו שוב ושוב ע"י אלמונים, הלקוחות מדאלית אל כרמל ועוספיה מגיעים לסניף הראשי באם אלפחם.

אדניות עץ
31/01/2017,  מאת: פורטל הכרמל

אדניות עץאדניות עץ הן אחד האלמנטים החשובים ביותר באסתטיקה של הגינה. האדניות מוסיפות נופך מיוחד, אווירה נעימה ותחושת קירבה לטבע.

בני עוספיה
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 106 - 140 מ 2062

משחקית אלואדי

עמאר מנסור

סאמר והבה

מאוחדת עוספיא

נדים קבלאןמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
משחקיית אלואדי
משחקיית אלואדי
מודעות פרסום