אולמי שפיק
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

פאדי נטור

אמין כיוף חדש

תעופה

מאוחדת דאליה

דסקר
האם אתם בעד קיצור החופש לילדים?
 

צמיד שעון חכם

עסקים
ש.א.א 1
יש לכם עסק שמוכר מוצרים? מגיע לכם מענק של עד 16000ש"ח
30/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

מעוףהזדמנות פז לכם לקבל מענק תמיכה להתפתחות העסק שלכם, עסקים עולים על המסלול המקוון, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה וישראל דיגיטלית במשרד לשוויון חברתי, מגישים תכנית קידום מסחר ושיווק באינטרנט להגדלת הרווחיות. לפרטים

CLASSICA ריהוט עתיק דאלית אל כרמל ועוספיה
25/05/2016,  מאת: פרסום

תאמר ואחמד זאהרלראשונה בכרמל ניתן למצוא את כל הריהוט העתיק והאיכותי עם אחריות ב CLASSICA דאלית אל כרמל עוספיה, החנות בנויה במיוחד לכם אוהבי הטעם החם והמיוחד, סרטון.

מיזם לעידוד העסקת עובדים עם מוגבלות
02/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהכלי נוסף לעידוד העסקת אנשים עם מוגבלות יוצא היום (ב') לדרך מרכז השאלה של ציוד הנגשה נייד ומתקדם, יסייע למעסיקים להנגיש את מקום העבודה.

ש.א.א 1
ניתן יהיה להפיק בישראל שידורי חדשות בינלאומיים
26/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהמוצע לקבוע שבעל רישיון כללי לשידורי כבלים ובעל רישיון כללי לשידורי לווין רשאים להעביר שידורי חדשות בינלאומיים, שידורי חדשות המופקים ומשודרים בשפה שאינה עברית המיועדים בעיקרם לשידור מחוץ לישראל, אשר הופקו בישראל או על ידי תאגיד הרשום בישראל.

חוק מוסר התשלומים עוברים לשוטף פלוס 30
24/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהראש הממשלה ושר הכלכלה, בנימין נתניהו אמר עם אישור ההחלטה בממשלה לפני מספר חודשים החוק מהווה מהלך משלים לרפורמה בעסקים החדשים, הרפורמה ברישוי עסקים, וכעת במוסר התשלומים

Classica עתיקות בלעדי ומיוחד
22/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

אחמד ותאמר זאהרמזה שנה שתאמר ואחמד זאהר מעוספיה מביאים את התחביב שהם ירשו מהבית לידי ביטוי, כך גדלו בבית ופתחו חנות שבה מוצגים בלעדי רהיטים וארונות, גלריית עתיקות, ריהוט, מזנונים ווילונות, בדי ריפוד, הכל מעוצב באיכות ויופי.

משחקית אלואדי
מאפיינים ייחודיים של איטום גגות בבתים המשותפים
17/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

איטוםעל פי סקר שבוצע על ידי מומחי הנדל"ן, דירות הממוקמות בקומות האחרונות של בנייני המגורים המשותפים, הופכות לנכסים הכי פחות פופולאריים ככל שגילו של הבניין עולה.

טרנד סדנאות הבישול שוטף את העולם המערבי
16/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

בישוליםהודות לתוכניות טלוויזיה כמו "מסטר שף", סדנאות בישול ותיירות קולינרית תופסות נתח הגון משוק התיירות והאוכל, מאז תחילת שנות האלפיים.

איך בוחרים את חברת המגנטים הזולה והטובה ביותר במרכז
14/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

מגנטיםבשנים האחרונות אנשים מרגישים יותר ויותר את התחרותיות הקטנה הזאת בתהליך של לארגן את החתונה, הבר מצווה, בת מצווה, האירוע החברתי, האירוע המשרדי או אירועי היום הולדת המיוחדים, המקוריים, המרהיבים והמרשימים ביותר שיש.

משחקית אלואדי
הפספוס הגדול של מדינת ישראל
09/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמלבהמשך לתוצאות המחקר של המכון לאבחון עסקי המצביעות על 79% אי שביעות רצון של העסקים הקטנים מהמדינה, נקדיש את הכתבה הבאה למערכת היחסית המורכבת בין מדינת ישראל לבין מי שהיו אמורים להיות מנוע העצמאות הכי מוצלח של המדינה וכיום מהווים את הפספוס הכי גדול.

מחמד עבד לטיף "תחרות טובה ללקוחות"
06/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהרבים כבדו את ההזמנה והגיעו לחנוך את סניף מספר 6 ברשת רהיטי עבד לטיף בעוספיה דליה, מנכ"ל הרשת מחמד לוקח את הלקוחות לסוגי הרהיטים האיכות העיצובים ובעיקר לכיס ובעיקר על התחרות שנוצרה, סרטון

הנחיות להיעדרות מהעבודה ביום הזיכרון וביום העצמאות
06/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהלרגל יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה ויום העצמאות שיחולו בימים רביעי עד חמישי, ג'-ד' באייר תשע"ו 11-12 למאי 2016 מפרסמת היחידה ליחסי עבודה במשרד הכלכלה והתעשייה מידע בדבר היעדרות מן העבודה

משחקית אלואדי
המדריך לבחירת שירותי תרגום
06/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

שירותי תרגוםיש לכם טקסט שאתם רוצים לתרגם? הגעתם אל המאמר הנכון! במאמר זה נסביר כיצד למצוא ולבחור את נותן השירות המתאים לכם.

היתרון בעבודה עם חברת השמה
03/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

סוכניות עבודהתהליך המיון והקטלוג של נתוני כוח האדם בחברות השמה הוא מקיף ועמוק ביותר. חברת ההשמה מאתרת מועמדים לתפקידים או מזמנת לתהליך מיון פונים בעלי קורות חיים מרשימים.

לייקים לאינסטגרם
02/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

לייקמה הייתם מוכנים לעשות בשביל לקבל לייקים לאינסטגרם? כמה רחוק אתם מוכנים ללכת בשביל זה? עד כמה זה מהותי עבורכם לקבל לייקים? השאלות האלה חשובות על מנת שנוכל להחליט כיצד לעשות את זה ועד כמה נשקיע בכך.

משחקית אלואדי
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 281 - 315 מ 2033

ש.א.א 1

נדים קבלאן

סאמר והבה

ש.א.א 2מתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
ח.נ חשמל ותקשורת
ח.נ חשמל ותקשורת
מודעות פרסום