מותקאל חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

תעופה

ד

פאדי נטור

אמין כיוף חדש

מאוחדת דאליהסקר
עד כמה אתם סלחנים ?
 מאבק האדמות
קניון אמין כיוף אמצעי
הועדות הגאוגרפיות יוצאות לדרך שינוי תחום שיפוט
19/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמההמטרה שינוי גבולות, חלוקת הכנסות, שינוי מעמד מוניציפאלי, איחוד ופירוק רשויות מקומיות וזאת לצורך הפעלת סמכויות שר הפנים בנושאים אלה לפי פקודת העיריות ופקודת המועצות המקומיות.

מפגינים כי אכפת להם
23/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

מפגיניםעשרות רבים של תושבים מיישובי מועצה אזורית מגידו, בת שלמה, דלית אל כרמל, זיכרון יעקב ויקנעם עלית, הפגינו והניפו שלטים בשדות אליקים סמוך לכביש 70.

מבקשים שכל התקציב שמיועד לתוכניות מפורטות יגיע
19/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

כפרועדת המשנה לתכנון ובניה ברשויות הדרוזיות קיבלה דיווח על התקדמות התכנון ועל החסמים בבניה בשפרעם וביאנוח ג'ת, ח"כ חמד עמאר: "בתוכנית 922 הניצול התקציבי כמעט אפסי".

משחקית אלואדי
והבה: "משלב ורפיק צריכים גננת"
18/07/2017,  מאת: חסין חלבי

רכס הכרמלישיבת מליאה בועדת תכנון ובניה רכס הכרמל, יוסף משלב עזב בכעס, והבה חליל ועמאשה עזבו, מרזוק הופיע, וגיה המשיך את הישיבה בה אושר מינויו של סלימאן נסראלדין למ.מ מהנדסת, סאיד הצביע בתיאום עם רפיק, חשיפה

שני יסודות בניין נהרסו בדליה ועוספיה בהוראת הועדה המחוזית
18/07/2017,  מאת: חסין חלבי

הרס מבניםפורטל הכרמל חושף כי שני מבנים אחד בין דליה לעוספיה והשני באזור דאלית אל כרמל, נהרסו בהוראת הועדה המחוזית והמשטרה כשהם עדיין ביסוד, עלות של אלפי ₪ הלכה לטמיון.

פואד כמאל צעקה ליושנים
17/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

סקעבלאור המצב העגום בתכנית מפורטת שכונת אל ונסה מספר 356-0273458, התושבים ממורמרים ומרגישים מרומים, פואד כמאל בעל חלקה בשכונה מבקש להעלות צעקה להצלת האדמות.

קניון אמין כיוף אמצעי
החמרה בקנסות על עבירות בניה
01/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

דליהתיקון 116 לחוק התכנון והבניה שאושר בכנסת יכנס לתוקף באוקטובר ויחמיר את האכיפה, במקום להקל על הוצאת היתרי בניה החמירו את העונשים.

חזון תוכנית המתאר של רפיק הרחבה
28/06/2017,  מאת: חסין חלבי

רפיק חלביהוצגה תוכנית המתאר של דאלית אל כרמל בפני מעט מהציבור שטרח להגיע, ראש המועצה סקר את עיקרי התוכנית שגולת הכותרת סיפוח מאות דונמים לשטח הכפר, לסרטונים

המחאה נגד הקונדנסט
28/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

מחאת חגיתמאות הפגינו מול וועידת האנרגיה והכלכלה כנגד הכוונה להפוך את אתר חגית למרכז תעשיות פטרוכימיות התושבים דרשו את הזכות לאוויר נקי תחת הסיסמא "לא נסכים להיות מפרץ חיפה 2 ".

קניון אמין כיוף אמצעי
עאמר מבקר את תכנית מפורטת אלונסה
27/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

עאמר חסיסיעאמר חסיסי חבר המועצה ומקורבו של ראש המועצה רפיק אמר לפורטל הכרמל דברים שהדהימו אותנו לגבי תכנית מפורטת אלונסה, "לצערי יש נקודות תורפה בתוכנית המוצעת שלא יאפשרו את יישומה"

הוועדה הביוספרית הביעה תמיכה במאבק מועצת מגידו לשמירת השטחים הפתוחים
27/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

המרחב הביוספריוועדת אדם וביוספרה דנה בתוכנית הסיפוח שמקדמת יוקנעם עלית ומשמעותה לעתיד המרחב הביוספרי והחליטה למנות צוות פעולה שיסייע למרחב הביוספרי מגידו לעמוד מול התכניות.

התכנון בעוספיה נפתח מחדש
26/06/2017,  מאת: חסין חלבי

תכנוןהעקשנות והרצון של וגיה כיוף ראש מועצת עוספיה ונציגי הציבור הביאו להחלטה חסרת תקדים במנהל התכנון, תוך חודשיים אחרי השלמת המבוקש יאושרו כל החלקות ועוד 1300 דונם, וגיה רגע אחרי שיוצא מהועדה.

משחקית אלואדי
איחוד וחלוקה באלונסה? זה בלתי אפשרי!
24/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תוכנית אלונסהמכיוון שאיחוד וחלוקה בשכונות אלוונסה וסקעב אינו אפשרי ובלתי ישים בפועל, התושבים לעולם לא יקבלו היתרי בנייה, יש ללמוד מהניסיון המר של "פנינת הכרמל".

"אתם רוצים לחיות כמו במחנה פליטים?"
20/06/2017,  מאת: חסין חלבי

רפיק חלבירפיק:"המועצה עוד לא השמיעה את התנגדותה לתוכנית אלואנסה סקעב וכבר יוצאים כמה אינטרסנטים ומפגינים נגד התכנית, מה שכחתם איך אתם תכננתם בעבר? שלא ילמדו אותנו תכנון".

תהיו שותפים כי אלה החיים שלכם
17/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהכל הישובים מסביב לכרמל לוקחים חלק במאבק להדוף את ההחלטה להקים מתקן קונדנסט באדמות, דאלית אל כרמל ועוספיה לא שותפות למאבק ולא השכילו להבין כמה זה מסוכן, חליל לא יושב בשקט. תמונות

משחקית אלואדי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 709

משחקית אלואדי

סאמר והבה

נדים קבלאןמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
טרביה ענק המזון עוספיה
טרביה ענק המזון עוספיה
מודעות פרסום