קנאפה גאלב
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

אמין כיוף חדש

מאוחדת דאליה

פאדי נטור

ד

תעופהסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 מאבק האדמות
משחקית אלואדי
יהודים למען מאבק הדרוזים, סרטון
04/08/2013,  מאת: חסין חלבי

הפורוםחליל חלבי אירח בביתו מספר ארגונים חברתיים בהשתתפות עמיתיו בעמותה להגנה על אדמות הכרמל והדרוזים, אותם ארגונים שמוכנים לתת כתף למאבק העדה הדרוזית.

אחדות דרוזית להחרפת המאבק
29/07/2013,  מאת: פורטל הכרמל

בית גאןהדרוזים נוקטים צעדים במטרה להקפיא את כל ההליכים המשפטיים עד להכנת תוכניות מתאר ותוכניות מפורטות והרחבת שטחי שיפוט. הפגנה דרוזית המונית מתוכננת.

מאבק בית ג'אן פהמי חלבי
25/07/2013,  מאת: חסין חלבי

בית גאןיו"ר העמותה להגנה על האדמות בכרמל ומוביל המאבק כנגד ההחלטות שגזר בית המשפט בעכו. פהמי חלבי מאשים את ממשלת ישראל שלא דואגת למגזר הדרוזי מאז קום המדינה.

בני עוספיה
מטה המאבק נגד הקמת מתקן הגז בחגית תולה תקוות בועדת הפנים
23/07/2013,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהצוות מטה המאבק נגד הקמת מתקן גז באתר חגית ממשיך ופועל במרץ מול חברי ועדת הפנים של הכנסת בראשות מירי רגב כדי שהועדה תקבל את עמדת תושבי מגידו והסביבה ותקרא לממשלה להקים את מתקן הגז בים. 

יוצאים למאבק נגד מדיניות הממשלה
21/07/2013,  מאת: פהמי חלבי

הביתשיכים ואנשי ציבור דרוזים התכנסו בבית ג'ן יחד עם הנתבעים ומומחים מקצועיים בכדי לנסות לעצור את מבול התביעות שמגישות ועדות התכנון והבניה ובעקבות ים ההליכים המשפטיים והקנסות שנגזרים על הנתבעים.

תופיק:"על המועצה לדרוש פיצוי מחברת חשמל"
19/07/2013,  מאת: פורטל הכרמל

תופיק זידאןבשנות ה60 חברת החשמל העבירה קו חשמל מתח עליון באדמות דאלית אל כרמל באזור המערבי. תופיק זידאן יוצא בצעקה "אם נתנו להעביר את החשמל באדמותינו אז למה אנחנו לא מקבלים חשמל?".

משחקית אלואדי
מטה המאבק בחוות הגז מקבל חיזוק ממופז
08/07/2013,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהנציגי מגידו, בת שלמה ויוקנעם נפגשו עם ח"כ שאול מופז ונחמיה רייבי יועץ ראש מועצה אזורית מגידו בקיבוץ רמות מנשה במטרה למנוע את הקמת האתר ביבשה.

ועדת הפנים של הכנסת מסיירת בג'וליס
23/06/2013,  מאת: פורטל הכרמל

לסיור בישוב ג'וליס מוזמנים: משרד הפנים, מרכז השלטון המקומי, משרד האוצר, משרד הכלכלה, משרד הבינוי והשיכון, משרד התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, מינהל מקרקעי ישראל. 

תכניות מתאר בדרך לפתרון
28/06/2013,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהאושרה הצעה להקפיא הריסת בתים ולהקים וועדה כדי לפתור את בעיית הבתים שנבנו ללא היתר, כדי לתכנן וליצור רישוי. שמשרד הפנים יסיר את התנגדותו לחיבור בתים לחשמל.

בני עוספיה
מאות הסתייגויות והתנגדויות הוגשו כנגד נתיב שלישי לכביש החוף
20/06/2013,  מאת: פורטל הכרמל

כביש חוףכ200 התנגדויות והסתייגויות הוגשו על ידי תושבי עמק חפר וועד ישובי החוף לתוכנית שהופקדה על ידי הוות"ל , לשדרוג כביש החוף בקטע שבין חבצלת השרון לזכרון יעקב

הסכנה כבר כאן ותושבי הכרמל רדומים
13/06/2013,  מאת: חסין חלבי

תמונה לדוגמההפגנה גדולה בצומת יוקנעם של מטה המאבק שמתנגד להקמת מפעלים פטרוכימיים בחגית והעמותה להגנה על אדמות הכרמל ובעלי אדמות ג'למה. חייבים להקשיב טוב. סרטון

אוטוסטרדת תשתיות מחגית לבתי הזיקוק
12/06/2013,  מאת: חסין חלבי

כרמל דרומימעיון בתסקיר ההשפעה על הסביבה של מפעל ניקוי הגז, שמתוכנן בכרמל הדרומי, מתברר שיש כוונה להעביר צנרת של תזקיקי דלקים דרך האדמות שלרגלי המוחרקה, שבשעתו בעלי האדמות מהכרמל התנגדו להעביר בהם קווי גז. פניית חליל חלבי. 

קניון אמין כיוף אמצעי
למה נשים דרוזיות התנגדו לתוכנית תמ"מ 6של מחוז חיפה
23/05/2013,  מאת: חסין חלבי

תמונה לדוגמהמי חתם בשמן של מאות נשים דרוזיות מהכרמל שהתנגדו לתמ"מ 6.הנשים "מי עשה לנו את זה?".משרד הפנים "היו יותר מ 10000 מתנגדים לתוכנית תמ"מ 6".

אדמות מפער הקישון והחלקים שלא נסגרו
20/05/2013,  מאת: חסין חלבי

שוטריםעשרות בעלי קרקעות במפער הקישון ממשיכים להמתין למימוש החלטת הממשלה והמשא ומתן בעניינם תקוע. הם מנסים להפנות את הטענות למנכ"ל משרד ראש הממשלה לוקר.

הודעה לבעלי קרקעות מופקעות בכביש חוצה ישראל
30/04/2013,  מאת: פורטל הכרמל

חוצה ישראלכחלק מהליכי ההפקעה בקטע 3, ממחלף תל קשיש עד מחלף סומך, חברת כביש חוצה ישראל נערכת לבצע תיעוד מצב קיים של החלקות המופקעות הנכללות בתוואי.

בני עוספיה
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 246 - 280 מ 715

בני עוספיה

סאמר והבה

נדים קבלאן

מאוחדת עוספיא

עמאר מנסורמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
בית מרקחת עלא אלדין
בית מרקחת עלא אלדין
מודעות פרסום