אזהאר גן 2
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

תעופה

פאדי נטור

ד

מאוחדת דאליה

אמין כיוף חדשסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 פוליטיקה
משחקית אלואדי
סלמאן חלבי, בדרך לכסא ראש העיר?
03/10/2007,  מאת: חסין חלבי, אמלה חלבי
סלמאן חלבי למרות שהוא מכחיש שהוא הולך להתמודד לראשות העיר, נודע לנו שסלמאן ח'יר חלבי, עוד שוקל ללכת לפוליטיקה לכסא ראש העיר, סלמאן: "צריך ראש עיר שיקח החלטות, שיותר יעשה ופחות ידבר"..."לא יכול להיות שתעשה תוכנית הבראה של לפטר אנשים מצד אחד ולהכניס אנשים בדלת המסתובבת מצד שני"..."צריך לעבוד יותר על אחדות ואיכפתיות"..."אני בעד פירוק האיחוד"..."סקר הנכסים זו אחת הטעויות הגדולות שנעשו".
"להתמודד בבחירות הבאות במסגרת מגובשת"
05/10/2007,  מאת: חלבי
פהמי,  חליל ,ד"ר רמזיפגישה משולשת בין  ד"ר רמזי חלבי, מר פהמי חלבי, מר חליל חלבי, וזאת כדי למנוע כל אפשרות לנצל את שמם ומעמדם לצרכים פוליטיים ותעמולתיים,באותה עת, החליטו לצאת בקריאה לאחדות, ופתיחת השורות בפני כולם...יש לציין כי, הפגישה התקיימה באווירה ידידותית ואפילו מעבר לכך.
נכבדי העיר דורשים "לפרק את האיחוד"
05/10/2007,  מאת: חלבי
מהפגישה נכבדי עיר הכרמל פנו ליו"ר המועצה הדתית הדרוזית שיח' מופק טריף לפעול לפירוק האיחוד בין הרשויות עוספיה דליה... השתתפו שיח' מופק טריף, השופט חאתם חלבי, ח"כ סעיד נפאע, שיח' אבו עזאם נואף חלבי, ח"כ לשעבר סאלח טריף, ד"ר רמזי חלבי, ראש העיר אכרם חסון, שריף אבו רוכן, שיח' אבו עלי חסין, שיח' חסין נסר אלדין, חליל חלבי, פהמי חלבי, סלמאן אבו רוכן,פואד אבו פארס, וגיה כיוף, שיח' אבו יוסף חד'ר חלבי, ועוד מכובדים ושיח'ים מהעיר...הוחלט לפנות לראש הממשלה ולשר הפנים ולדרוש לפרק את האיחוד.
בני עוספיה
שיח' טריף ירתם לעזור בפירוק האיחוד בכרמל
26/09/2007,  מאת: אינאס חלבי
חסין אבו סאלח נקבעה פגישה לתאריך 5-10-2007 במשרדי המועצה הדתית בעכו עם שיח' מופק טריף, ראש עיר הכרמל והגוף מעוספיה שפועל לפירוק האיחוד, חסין אבו סאלח, חבר עירייה לשעבר וחבר בקבוצה שרוצה פירוק.
סלים חלבי, בתגובה, למה הוא לא מתפטר מחברות בעירייה
12/09/2007,  מאת: פואד חלבי
סלים חלביסלים מוסטפא חלבי – יו"ר ועדת הביקורת העירונית, חבר מועצת העיר, בתגובה לדבריהם של אמין חלבי ופהמי חלבי. סלים: "לא המלכתי עלי מלכים ולא פטרונים"..."שמו של מר אמין נוראלדין חלבי, ע"פ מיטב זכרוני , עולה כאן לראשונה כמועמד ברשימה או לפחות כמועמד ריאלי"..."מר פהמי  חלבי טורח להדגיש חזור והדגיש שלאורך הקרירה הפוליטית שלו לא ערך הסכמים כתובים , ולא בכדי ! אסטרטגיה זו מקנה לו כנראה מרחב תמרון פוליטי והאפשרות להכחיש ,לחזור בו".
למה סלים מוסטפא חלבי לא מתפטר לבא אחריו
06/09/2007,  מאת: חסין חלבי
אמין חלביאמין חלבי, התמודד ברשימת  "אלנהג' אלג'דיד" שהצליחה להכניס שני חברים למועצת העיר, את סלמאן אבו רוכן, ואת סלים מוסטפא חלבי, כאשר סלמאן התפטר, נכנס במקומו דוקאן חלבי, זו הרשימה שעמד בראשה פהמי חלבי, סלים חלבי היה אמור לפנות את מקומו אחרי שנתיים לבא אחריו, תגובת פהמי חלבי: "הובלתי הרבה מערכות בחירות, מעולם לא חתמתי הסכם כתוב, פנינו לסלים ובקשנו שיכבד הסכם". סלים אמר לנו: "לא ידוע לי שהיה הסכם כזה, את תגובתי תקבלו אחרי פרסום הכתבה".
בני עוספיה
כמאל עדואן, חבר עירייה חדש, עם הרבה תוכניות לעתיד
06/09/2007,  מאת: חסין חלבי
כמאל עדואןכמאל: "אנחנו אוכלוסייה שאף פעם לא התרגלנו לחיות תחת חוק"..."יגאל שחר- הממונה על המחוז, כפה את חברות הגביה על העירייה וגם לעירייה היה אינטרס שכך יהיה "..."אנחנו נבחרנו לא בשביל להתפטר"..."עשרות אנשים עובדים בדליה באופן קבוע בסחר בסמים"..."בישיבה עם מפקד המחוז הצפוני שמעון קורן, אני דרשתי לתת לעיר הכרמל תוכנית עבודה של משטרת חיפה שנתית"..."האיחוד פיזית קיים, אבל מנטאלית לא קיים, אני אישית בעד האיחוד".
חבל על זמנם של חברי עיריית הכרמל
02/09/2007,  מאת: חסין חלבי
עיסמי עאדל עאדל עיסמי, בשיחה ראשונה לאחר עזיבתו את מועצת העיר, אומר: "שום דבר לא השתנה בעיר"..."אני לא חותמת גומי ולא אהיה חותמת גומי, לא לאכרם חסון"..."אני הצלחתי להעביר החלטה במועצת העיר לפתור את הקשיש מתשלום ארנונה, יום אחרי ההחלטה, ראש העיר אמר שמשרד הפנים לא מאשר, מי המחליט, משרד הפנים, או מועצת העיר"..."הבאתו של חשב פורטי לעיריית הכרמל, זה היה מתוזמן, כדי לנטרל את חברי מועצת העיר".
מסלח עזאם, "לצערי ראש העיר רוצה לעשות פוליטיקה על חשבון התושבים בעוספיה"
19/08/2007,  מאת: אמלה חלבי
מסלח עזאםיש עוד גופים בעוספיה ודליה שפועלים לפירוק האיחוד, בגלל אכזבתם מהתנהלות העירייה והעומד בראשה, פגשנו את מסלח עזאם שעושה רבות למטרה הזו ואמר לנו דברים מאוד קשים נגד חברי העירייה וראש העיר...מסלח:"אנחנו גאים באנשים כמו : חסין אבו סאלח, וג'יה כיוף, סלימאן אבו רוכן, שהם נענו לקריאת בני הכפר והתפטרו, אבל האחרים למרות שחתמו על התפטרות, הם לא קיימו ושיקרו ואיכזבו את כל תושבי הכפר"..."כתבו באחד העיתונים שבעוספיה אין לראש העיר סגן מעוספיה, אז הוא הלך ומינה את חוסין אבו זאלף".
משחקית אלואדי
מועין מנסור, מחזיק תיק החינוך בעיר, איש חינוך ופוליטיקה
26/07/2007,  מאת: חסין חלבי, צילום: חלא חלבי
מועין מנסור
מועין מנסור מעיד על עצמו כאיש עשייה ולא דיבורים,מועין קצין צה"ל לשעבר, מנהל בחברת המתנ"סים, היום חבר עירייה מזה 3.5 שנים,  נבחר מרשימת "התקווה והקדמה", רשימה עצמאית, הוא מנהל עסקים פרטיים לפרנסתו, מועין אומר: "כשהגעתי למערכת החינוך מצאתי שאין מערכת חינוך"..."אין לאופוזיציה בשלטון מקומי שיניים"..."על הציבור לשלוח נציגים לעירייה עם רקע וריקורד שיכולים לדחוף ולא שיסנוורו את הציבור"..."אם אין לכם נציג שיכול לעמוד 5 שנים לשרת אותכם, חבל על הקולות שלכם".
החלטה גורלית של מועצת העיר
02/08/2007,  מאת: אמלה חלבי
מ.מ ראש העיר כאמל חלביחברי עיריית הכרמל, בחרו ממלא מקום לראש העיר את כאמל חלבי, ללא שכר וסגן ראש עיר את חוסין אבו זאלף, בשכר עד אישור משרד הפנים, כידוע לכם חברי מועצת העיר מודעים למצוקה הקשה בעיר וגם שעובדי העירייה לא קיבלו שכר ארבעה חודשים, אבל זה לא מזיז להם, ראש העיר הבטיח לבקש ממשרד הפנים שיאשרו לחוסין סגן בשכר, יש לציין שמר רפיק קדור סגן בשכר.
المحامي شكيب أبو ركن: "لا أنكر إمكانية ترشيحي لرئاسة البلدية"
27/08/2007,  מאת: مجدي حلبي

المحامي شكيب أبو ركنبعد النشر الحصري في الموقع وبعد عودته من خارج البلاد يصرح المحامي شكيب أبو ركن: "لا أنكر توجه بعض القوة السياسية والإجتماعية في الكرمل بجس النبض لترشيحي لمنصب رئيس البلدية"..."بأعتقادي الدمج مفيد للبلدين"

בני עוספיה
נביל מנסור, תוקף את התנהלות העירייה ומשרד הפנים
08/08/2007,  מאת: חסין חלבי
נביל מנסורנביל מנסור, שהולך להיות חבר מועצת העיר בעוד חודש, בהסכם רוטציה עם קרוב משפחתו פואז עיסמי, אמר לנו: "כואב לי הלב לראות עירייה לא מתפקדת, לא דואגת לתושבים ואני שמח שיש לנו כל מיני גופים חברתיים, כמו מועדון רוטרי ומלביש שעושים למען החברה"..."אני הולך לפעול בעירייה כאיש לבד, לא משתייך לאכרם חסון, לאחר שראינו שמה שהאיש הבטיח, לא קיים".
هل سيترشح المحامي شكيب أبو ركن لرئاسة البلدية؟
15/08/2007,  מאת: مجدي حلبي

עו"ד שכיב אבו רוכןوصلنا من مصدر موثوق أن المحامي شكيب أبو ركن ينوي ترشيح نفسه لرئاسة بلدية الكرمل في جولة الإنتخابات القادمة بعد ما يقارب السنة, المحامي شكيب متواجد حالياً في خارج البلاد في بعثة رسمية من قبل البلدية, لذلك تعذر لنا أخد رده والتأكد من صحة الأمر. سنعاود محاولة الإتصال به لأخذ رده.

ח"כ מגלי והבה דורש "נציג של העדה הדרוזית לועדת ההיגוי"
22/08/2007,  מאת: חסיב ווהבי
ח"כ מגלי והבי מכתבו של סגן יו"ר הכנסת, ח"כ מגלי והבה לראש הממשלה ולשרה אברהם בלילא, בו הוא דורש לכלול נציג דרוזי בוועדה המייעצת לארגון חגיגות ה-60 למדינה...ח"כ מגלי:"לא יעלה על הדעת, שנציגי המיעוטים האחרים יקחו חלק במועצה ודווקא המיעוט שלקח חלק פעיל וחשוב במאבק על עצמאותה של מדינת ישראל, לא יקחו חלק בתכנון החגיגות לציון 60 שנה לעצמאות המדינה.
משחקית אלואדי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 101 102 103 104 105 106 הבא > סוף >>

תוצאות 3641 - 3675 מ 3700

בני עוספיה

עמאר מנסור

מאוחדת עוספיא

נדים קבלאן

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פלטיניום
פלטיניום
מודעות פרסום