רכבים ממוגני ירי חמ"ל מצלמות ועבירות אלימות וירי

בפעילות שוטרי מחוז צפון ולוחמי מג"ב צפון נעצרו ע"י מפקדה משימתית שהוקמה בעיר נצרת 19 חשודים בעבירות שונות ונתפסו ממצאים רבים.

10.07.2024 מאת: פורטל הכרמל והצפון
רכבים ממוגני ירי חמ"ל מצלמות ועבירות אלימות וירי

קרדיט: דוברות המשטרה

 

במהלך השבוע פשטו שוטרי המחוז הצפוני בשיתוף לוחמי מג"ב צפון על מספר מתחמים של גורמים עבריינים בעיר נצרת כחלק מפעילות מפקדה משימתית שהוקמה על ידי מפקד המחוז הצפוני ובהובלת ממ"ר מג"ב צפון. הכוחות פירקו והורידו מצלמות מחמ"לים ששימשו לאיסוף מידע חזותי ותפסו ציוד טכנולוגי רב.

 

חקירות של ארועי אלימות הביאו למסקנה כי הגורמים העבריינים הפעילו את המצלמות על מנת להשיג מודיעין על גורמים עימם הם מסוכסכים. המצלמות ושידורי הוידאו היו מגיעים לחמ"לי איסוף, בהם היו צופים העבריינים באמצעות מסכי טלויזיה גדולים. במסגרת הפעילויות פשטו הכוחות על 3 מתחמים ונתפסו כ-40 מצלמות וכן מספר מכשירי dvr ומסכים.

 

בפעילות נוספת פשטו הכוחות על מתחם בו אותרו 2 רכבי יוקרה ממוגני ירי. הרכבים נלקחו לתחנת המשטרה להמשך טיפול ויוחלט האם לבקש את חילוטם.

 

בנוסף, במהלך הלילה פעלו הכוחות בשיתוף רשות המיסים ועיקלו 12 רכבי יוקרה של חייבי מס בשווי של מליוני שקלים.

 

הפעילות הזו, מעבר לפגיעה ביכולת המבצעית של ארגוני הפשיעה, גם נועדה לשפר את תחושת הביטחון של התושבים בישובים שמצאו את עצמם במצב בו הם מרגישים כי הם נתונים במעקב ופרטיותם נפגעת. אנחנו ממשיכים במאבק בגורמים העבריינים בכל הכלים העומדים לרשותנו ופועלים כל הזמן לשכלל את היכולות ודרכי הפעולה שלנו כנגדם.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים