חשיבות גריטת מכוניות לפירוק

רכב ישן? סיים את הקריירה שלו על הכביש? גם אתו צריך לדעת מה לעשות בשביל להוריד אותו מהכביש בצורה הנכונה והמוצלחת ביותר.

25.02.2017 מאת: פורטל הכרמל והצפון
חשיבות גריטת מכוניות לפירוק

כך שהרווחים שלכם ממנו יהיו מקסימליים והתהליך קצר ככל האפשר. לשם כך עליכם להתמצא מעט בשוק מכירת הרכב למטרת גריטת רכבים או בשמו המלא מחזור מתכות. במאמר זה תוכלו לקבל מידע שיסייע לכם לפעול בצורה נכונה. כך שתצליחו למצוא יעד לרכב הישן שלכם. כאן תוכלו לקרוא גם על חשיבות גריטת מכוניות לפירוק. ותדעו כיצד לפעול בצורה היעילה ביותר בעת הורדת הרכב שלכם מהכביש.

למי מוכרים רכב ישן?

יש מספר אפשרויות שעומדות בפניכם בעת הורדת רכב מהכביש. כיוון שיש מספר קונים פוטנציאליים שיוכלו לרכוש מכם את הרכב, גרוטאה, שלכם למטרות שונות. אתם תוכלו לקבל הכנסה נחמדה של סכום לא גדול והרכב שלכם יועבר למי שמעוניין בו לכל מטרה שהיא.

אך לפני הכול חשוב לדעת כי באם יש ברשותכם רכב ישן ממש, שהוא כבר חצה את גיל העשרים, כלומר שחלפו עשרים שנה משנת הייצור של הרכב, תוכלו ליהנות ממכירה נוחה וקלה ואף רווחית באמצעות תכנית משותפת למשרד האוצר, משר התחבורה ומהמשרד לאיכות הסביבה. באם אתם עונים לכל תנאי התכנית תוכלו להעביר את הרכב לאתר גריטה מורשה.

לאחר שיבצעו גריטה ברכב יעדכנו בצורה ממוחשבת כי הרכב נגרט. ואז אתם תזוכו בסכום של כשלושת אלפים שקלים בעד הרכב. לפני שאתם מוכרים את הרכב בדקו אם אתם יכולים לגרוט את הרכב באופן זה, מכל האפשרויות האחרות זה הכי כדאי, הכי פשוט ומשלם ביותר. בשביל להסיר רכבים ישנים ומזהמים מהכביש יש חשיבות גריטת מכוניות לפירוק.

למי עוד אפשר למכור?

בנוסף ניתן למכור רכבים ישנים לסוחרים שונים שמתעסקים ברכבים ישנים,בטוח שמתם לב לסטיקרים הישנים על הרכבים שמודבק “קניית רכבים לפירוק”. יש שתי מטרות לשמה מעוניין סוחר לרכוש רכב ישן. מטרה אחת היא לשם מיחזור הברזל. ואז הרכב שווה כמו גוש ברזל המעורבים בו חומרים נוספים כמו גומי ופלסטיק. מטרה נוספת היא מכירת הרכב לצורך שימוש בחלקים שלו. אז יש ערך גבוה יותר לרכב. בהתייחס למצב הרכב ולתקינות החלקים שלו.

כאשר אתם מציעים את הרכב למכירה לצורך פירוק או גריטה תוכלו לקבל הצעות מחיר ולבחור את הקונה הזה שמציע לכם סכום גבוה ככל האפשר. אך יש לזכור של מדובר בכסף גדול. כי מדובר במכירה של חפץ שהוא כבר לא יכול לשמש עוד ככלי תחבורתי.

חשוב מאוד לפני הכול

אך לפני המכירה של הרכב למטרת גריטה או לפירוק חשוב ביותר לבטל את רישוי הרכב. את הביטול מבצעים באמצעות פניה לאחד מסניפי משרד הרישוי, שם אתם ממלאים טופס ביטול רישוי, חשוב כי בעל הרכב יופיע בעצמו לצורך ביטול הרישוי מצויד בתעודת זהות, ברישיון הרכב וכן עם לוחיות הרישוי. לאחר שיבוטל הרישוי אפשר יהיה להעביר את הרכב למי שקנה אותו למטרת פירוק או גריטה.

מכוניות לפירוק

תגובות

מומלצים