מערכות חימום מתכוננים ליום סגריר

ממש כשם שהקיץ הפך להיות בלתי נסבל, גם החורף הפך להיות קשוח בחלק גדול מהזמן. מה עושים? מתקינים מערכות חימום מתקדמות ששומרות על הטמפרטורה הנוחה גם בימים שבהם קפוא בחוץ

03.08.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מערכות חימום מתכוננים ליום סגריר

 

כולם מדברים על זה שהטמפרטורות בקיץ הישראלי עולות משנה לשנה, על גלי החום יוצאי הדופן שחווה אירופה, על המסת הקרחונים בקטבים ועל הצורך לייעל את התצרוכת האנרגטית כדי לשפר את ההתחממות הגלובלית. כל אלו נכונים, אבל מה עם מה שקורה אצלנו בחורף? אירועי שלג משמעותיים, קור מקפיא וגשמים רבים – כל אלו מסמנים גם את החורף כעונה שקשה לעבור בלי מערכות חימום מתאימות.

 

הקיץ זו העונה המושלמת

 

דנה מעידה על עצמה שהיא לא סובלת את החורף. "כאשר חודש אוגוסט מסתיים ואני קולטת את הנחליאלי הראשון שמבשר את בוא הסתיו, משתלט עלי סוג של דיכאון. אני יודעת שהימים הקרים בפתח ומאוד קשה לי עם העניין. מבחינתי שיהיה קיץ תמידי. אני אוהבת שחם לי ומעדיפה להזיע בכל מקום בגוף על פני מצב שיהיה לי קר".

 

דנה היא לא היחידה. מחקרים מראים שנשים סובלות הרבה יותר מגברים מקור ועל כן מעדיפות לגור במדינות שבהן מזג האוויר חם או טרופי, אבל לא קר. כדי להתמודד עם החורף נכנסו לשוק לאחרונה מערכות חימום מתקדמות, אשר נותנות את ההרגשה שהקיץ הוא 365 ימים בשנה.

 

היתרונות של מערכות חימום מתקדמות

 

  • תצרוכת חשמל נמוכה – המערכות המתקדמות מצטיינות בתצרוכת חשמל נמוכה. כתוצאה מכך, גם אם המזגן פועל במשך שעות רבות, חשבון החשמל לא מתנפח. בדרך הזו ימים קרים עוברים בנעימים על כל מי שנמצא בסביבה.

 

  • תפעול פשוט ונוח – תפעול מערכות החימום הוא קל ונוח למשתמש. ישנן מערכות אשר מופעלות מרחוק באמצעות אפליקציות. בדרך הזו, כאשר אתם בדרך למשרד או בדרך הביתה ניתן להפעיל את מערכת החימום, וכאשר תגיעו למחוז חפצכם תקבל את פניכם טמפרטורה נוחה ונעימה.

 

  • שליטה בטמפרטורה – מכירים את זה שלחלק מהאנשים חם ולאחרים קר ואז מתחילות מריבות על המזגן? ובכן, במערכות החימום החדשות המריבות האלו הופכות לנחלת העבר. הסיבה לכך היא שניתן לווסת את הטמפרטורה באופן כזה שלחדר מסויים יוזרם אוויר חם יותר מאשר האוויר שיוזרם לחדר אחר. כך כל אחד מהסובבים יכול ליהנות מטמפרטורה שעושה לו נעים ומאפשרת לו להיות עם חיוך על הפנים.

 

  • ניראות מושלמת – העיצוב של מערכות החימום הוא מתקדם ומוצע לצרכנים במספר צבעים. בדרך הזו מערכת המיזוג בעצם משתלבת באופן מושלם עם הקו העיצובי של הבית או המשרד ומוסיפה טאצ' הייטקי לכל חלל בו היא מותקנת.

 

מערכות מיזוג אוויר מתקדמות מאפשרות לעבור את ימי החורף והקיץ בקלות יחסית. בדקו איזו מהן מתאימה בדיוק לצרכים שלכם.

 

תגובות

מומלצים

\