שלט פרספקס מה חשוב שתדעו עליו?

במידה ואתם רוצים להציג את שם העסק שלכם על גבי שלט שיהיה מעל פתח בית העסק, בלובי הבניין, בתוך העסק או אפילו בתערוכות, אין ספק שנמליץ לכם לבחור בשלט פרספקס. למעשה, מדובר על אחד מפתרונות השילוט האלגנטיים ביותר.

06.08.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
שלט פרספקס מה חשוב שתדעו עליו?

.
אז מהו שלט פרספקס, איך מייצרים אותו ולאיזה מרחבים הוא יתאים?


כל התשובות לשאלות שהוזכרו לעיל ולשאלות נוספות, מחכות לכם בכתבה שלנו.

 

מהם היתרונות של שלט פרספקס?

 

לא סתם יש לשלט פרספקס יתרונות רבים ועל כן גם רבים בוחרים אותו. הפרספקס עמיד לכל תנאי מזג האוויר, קל משקל, נוח לעיבוד ולא זקוק לתחזוקה מיוחדת. הוא מתאים לשילוט פנים וחוץ.

 


שלט הפרספקס מבוסס על 2 מרכיבים עיקריים בהם: לוח קשיח המשמש כפלטפורמה עיקרית ומרכזית לשלט וכמו כן יש גם דוגמה שיכולה להיות טקסטואלית או גרפית המוצגת על אותו לוח. לוחות השלט מרכיבים מלוחות פרספקס קשיחים ושקופים ועל גבי אותם הלוחות, מיושמת הדוגמה הנבחרת. למעשה, שלטי פרספקס מתאפיינים במינימליזם, אלגנטיות ואינפורמטיביות. היתרון הגדול הוא שניתן ליישם כל דוגמה גרפית על השלטים.

 

האם שלט מפרספקס עדיף על שלט מזכוכית?

 

לחלוטין עדיף. שלט מזכוכית יכול להישבר בעוד ששלט מפרספקס לא יישבר אבל כן יכול להישרט. כמו כן, שלט פרספקס מעביר אור וכאשר מבצעים עליו הדפסה, היא יכולה להחזיק לאורך המון שנים. כמו כן, המחיר של הפרספקס בהשוואה לזכוכית הוא זול יותר.

 

כיצד מבוצעת הדפסה על פרספקס?

 

תודות לחדשנות ולהתקדמות הטכנולוגית שיש בתחום הדפסות הלייזר, כיום ההדפסה על פרספקס פשוטה ביותר. היא מבוצעת ישירות על הלוח וזאת באמצעות שימוש בקרני אור. כך נוצר אפקט של תמונה מוטבעת על גבי הלוח השקוף וגם אפקט תלת מימדי היוצרת הדפסה שהינה שקופה למחצה. אגב, במידה ולא מעוניינים באפקט השקוף למחצה, אפשר לשלב רקע שחור או לבן ועדיין לשמור על מראה מודרני וגם נקי.

 

ייצור שלטי פרספקס לכל מטרה

 

בארץ פועלות המון חברות המייצרות שלטי פרספקס איכותיים לכל צורך ולכל מטרה. בחרו בחברה שיש לה מוניטין טוב ודירוג גבוה וכמו כן בחברה שקראתם עליה המון המלצות (תוכלו למצוא בקלות המלצות בקבוצות ברשתות רלוונטיות ברשתות החברתיות וכמו כן תוכלו גם למצוא אותן בכרטיס העסק של החברה).

 

אפשר גם לבקש לראות תיק עבודות של החברה וגם להגיע לראות שלטי פרספקס שהיא עיצבה עבור לקוחותיה וכמובן אל תשכחו לבקש גם הצעת מחיר מסודרת.

 

לאחר מכן, כאשר התרשמתם מהחברה וסגרתם סופית על המחיר, המשיכו לשלב הבא והוא קביעת פגישה מסודרת עם הצוות המקצועי של החברה.

 

כך תוכלו לגבש יחד את הקונספט העיצובי של השלט (הקונספט כולל התייחסות לצבעים של השלט, הגרפיקה והמלל) וכל זאת בהתאם לצרכים ולהעדפות שלכם.

 

תגובות

1. אלעד לפני 10 ימים
יתרונות רבים

מומלצים

\