עו"ד ויסאם:"מועצת ג'וליס מוכנה לכל תרחיש"

המלחמה שהחלה בשבת 7-10 בדרום הארץ מתרחבת צפונה, מועצת ג'וליס שנמצאת בקו הירי בגליל המערבי, מוכנה לכל תרחיש חירום, וההתנדבות של התושבים בשיאה, ראש המועצה ויסאם נבואני:"כרגע יש לי תושבים לדאוג להם ולבטחונם, עשינו הכל כדי שיהיה לנו את כל הציודים הדרושים, התושבים יכולים להיות רגועים".

11.10.2023 מאת: שיר חלבי

עו"ד ויסאם נבואני ג'וליס מוכנה לשעת חירום

 

ראש מועצת ג'וליס עו"ד ויסאם נבואני, מתייחס למצב שנוצר במדינה עקב מתקפת הטרור של חמאס בדרום ומחדד שמועצת ג'וליס מוכנה לכל תרחיש שיהיה "המצב בישראל חמור מאד ובלתי נתפס אני משתתף בצער המשפחות השכולות ומאחל החלמה מהירה לכל הפצועים".

 

 

עו"ד ויסאם נבואני:"בשנתיים האחרונות השקענו הרבה משאבים, כדי להכין הישוב לחירום, מבחינת תרגול ורכישת אמצעים, גינרטורים, אמצעי חילוץ וקשר וכו', להתמודדות במצבי חירום".


 

"עשינו הכשרות לכלל מנהלי המכלולים בישוב, מכלול חינוך, מכלול לוגיסטיקה ותפעול, הנדסה ותשתיות, מידע והסברה, כוח אדם, הנהלה ואוכלוסייה, מנהלי המכלולים עברו הכשרות והם מוכנים לכל תרחיש".

 


עו"ד ויסאם נבואני:"אני מופתע מרמת ההתנדבות של תושבי ג'וליס, לאחרונה גויסו מעל 80 מתנדבים שמוכשרים להתמודד עם מקרי חירום, אנחנו רואים שיש משמרות וסיורים של אנשים שיודעים את העבודה שלהם. קיימתי הערכת מצב כוללת עם כל גורמי הביטחון החיצוניים, מד"א כב"ה ופיקוד העורף, המועצה מוכנה לכל תרחיש חירום".

 

 

"אנחנו ערכנו מיפוי לכל האוכלוסיות המוחלשות בכפר, אנחנו מוכנים לתת את הסיוע והנגישות לאותם אנשים, יש מוקד חירום שיכולים להתקשר אליו ולבקש כל סיוע שצריכים".

 


"מה שקרה בעוטף עזה, זה מחדל שייזכר בהיסטוריה של מדינת ישראל, אנחנו מאז המתקפה לא רואים שרים שמסבירים מה קרה".

 

 
עו"ד ויסאם נבואני:"אני מקיים שיחות עם גורמים בכירים כדי להכין את הישוב לכל תרחיש, לצערי הממשלה והצבא עדיין לא מעכלים את האירוע והציבור איבד הרבה אימון בהם, יש לעשות הרבה עבודה להחזיר את האימון".

 

 

עו"ד ויסאם נבואני:"המצב הזה והאירועים האלה הם מעל לכל, בימים אלה אנחנו לא מתעסקים בפוליטיקה, יש לי תושבים לדאוג להם, ילדים ומערכת חינוך, לסגור פערים מבחינת מיגוניות ומקלטים לתושבים, ולהכין את הישוב לכל אירוע ותרחיש חירום. משרד הפנים מכיר את הנסיבות האלה ולכן הבחירות יידחו".

 

תגובות

מומלצים

\