תעשו היכרות עם פטין מולא

פטין מולא ליכודניק ביום ופעיל חברתי בלילה. המתמודד החם של המיעוטים בפריימריז בליכוד, עם גב ותמיכה של פעילים רבים, הפעיל החברתי מולא מתכנן לכבוש את הכנסת, ולהוביל מהפכה חברתית, לנצח ולא רק להבטיח!

01.02.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
תעשו היכרות עם פטין מולא

"הגיע הזמן שתהיה נציגות "בועטת" לשכבות החלשות, לזקנים ולנכים מטעם מפלגת הליכוד, מנהיגת מחנה הימין. נציגות שתביא תוצאות!" מולא ציין ואמר זאת כשקיבל את המלצת בית דין מרכז הליכוד, בה המליצו לפתוח את משבצת המיעוטים ולאפשר לבני העדה לבחור את הנציג שלהם בכנסת.

פטין מולא אזרח ישראלי, דרוזי ציוני, נשוי, אבא לשלושה וסב לשניים. מולא פעיל חברתי ומתמודד כנציג המיעוטים והפריפריה מטעם סיעת הליכוד לכנסת ה- 21.

בתחנות חייו מולא זכה להכיר את הפסיפס המיוחד שמאפיין אזרחי מדינה ישראל. הוא שימש כמפקד בצבא שבו ראה לדבריו את הישראליות היפה שלעיתים התבטאה בערך הרעות ובאהבת ארץ ישראל. בלימודיו האקדמיים נחשף לקשיים, להתמדה ולהצלחה של סטודנטים אמיתיים, שהוכיחו שגם אם קשה ברגע שתאמין, ותתמיד, תצליח!.

יחד עם זאת, לדאבון ליבו פטין מולא נחשף למצוקות ועוני. לאנשים שכל מבוקשם זה לחיות את חייהם בלי להיכנס למינוס וכן, הוא אומר זאת גלוי, גם לחלקים במדינתו שזקוקים לליטוש. כגון חינוך, הערכה לזולת וקבלת השונה.

עבורו, העוני אינו רק מילה אלא תקופה מחיים, על כן הוא נחרץ לשמש נציג ודובר בשם אותם האנשים האלו ומרגיש תחושת הזדהות, מההבנה של הסבל שלהם ומרצון אמיתי וכנה לתקן.

"את השכבות החלשות, הנכים והזקנים אני מכיר דרך תפקידי ניהול משפיעים ומגוונים בביטוח לאומי, וגם דרך התנדבויות בקהילה כחבר בעמותת 'אנוש' (למעלה מעשור), עמותה המסייעת לאוכלוסיות נזקקות, נכים וקשישים; כחבר בוועד המנהל בביה"ס" תיכון 'אחווה'; כחבר בעמותת ידידי בית החולים נהריה, כחבר באגודה למען החייל הדרוזי, אך בעיקר כנכה (צה"ל) בעצמו.

פטין לוחם מנצח מקווה להיות לוחם גם בכנסת, כלשונו: "אני איש שטח, איני מפחד להשתמש ברגלי ולצאת למאבקים אם אדרש. עשיתי זאת כחייל וקצין על הג'בלאות. כפוקד הגדול ביותר של הקהילה הדרוזית אל תוכי הליכוד וגם כמתנדב במשטרת עכו למעלה מעשור. שם צפיתי בכאב בנוער שלעיתים הולך לאיבוד, נוער שיכל היה להיות דור ההנהגה העתידי, אך נפל בין הכיסאות לדאבון כולנו".

בשל כל אלו פטין הבין כי ההגנה על הבית לא תמה. כי דרושה נציגות רעננה, בעלת תוכנית, לוחמת ובעיקר חומלת.

פטין מתחייב, להיות נאמן לערכים הבית"רים, למפלגה, לעם ולארצו. הוא מפגין נחישותי, כוח ההתמדה, וראייה לטווח רחוק ובעיקר את ניסיון חייו.

 

עוד בנושא  פטין מולא "לנו יש משימה אחת משותפת"

 

פורטל הכרמל

תגובות

12. ליכודניק לפני 5 שנים
מולא פטין ישר כח אתה הכי ראוי
11. איש ליכוד לפני 5 שנים
תומך נלהב בפטין
10. דני לפני 5 שנים
אנשים מאוד רציניים
9. דלאויי עיספאוי לפני 5 שנים
בהצלחה מר פטין
8. מהעם לפני 5 שנים
בושה וחרפה
7. דרוזי לפני 5 שנים
הקול שלי רק לליכוד
6. .... לפני 5 שנים
שימו לב דרוזי ציוני
5. דליה לפני 5 שנים
כבוד גדול להיות בליכוד
4. דרוזי לפני 5 שנים
ליכוד יוזם חוק הלאום
3. נאיף לפני 5 שנים
בהצלחה פטין
2. דרוזי לפני 5 שנים
בושה
1. מן הישוב לפני 5 שנים
הליכוד אכזבה ולא מטיב עם העם.

מומלצים