הנגב ממריא מנבטים

באווירת יום העצמאות עלה ברשת, בעיתונות ובחוצות, קמפיין של "הנגב ממריא מנבטים": מטה התושבים המשותף בנגב ובעמק למען הקמת שדה התעופה הבינלאומי הבא בנבטים שבנגב.

13.05.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הנגב ממריא מנבטים

 

קמפיין חדש של מטה התושבים "הנגב ממריא מנבטים" כבר באוויר עם בנט ולפיד בדמותו של ראש הממשלה הראשון דוד בן-גוריון

 

הקמפיין, שמבוסס על ויזואליות ממנה לא ניתן להתעלם, מציג את ראשיהם של ראש הממשלה נפתלי בנט וראש הממשלה החליפי יאיר לפיד בדמות ראש הממשלה הראשון דוד בן-גוריון וקורא להם ללכת בעקבותיו כי "הנגב הוא העתיד".

 

לדברי ראשי מטה התושבים, ההחלטה "ללכת על ראשיהם" של ראש הממשלה וראש הממשלה החליפי מבטאת את ההבנה כי רק מנהיגים ברמתו של ראש הממשלה הראשון, שהכריז על הקמת המדינה על-אף ולמרות הלחצים שהופעלו עליו מצד אומות העולם, יכולים לקבל החלטות היסטוריות משמעותיות, מבלי להיכנע ללחצים של בעלי עניין שרואים את האינטרסים שלהם ולא את טובת המדינה ותושביה.

 

 

בהמשך יעלה הקמפיין בעיתונות הארצית ובשילוט ברחבי הארץ ויתווספו אליו גם ראשיהם של שר האוצר אביגדור ליברמן ושרת התחבורה מרב מיכאלי, שגם להם ישנה יכולת הכרעה לגבי מיקומו של שדה התעופה.

 

ממטה המאבק המשותף נמסר עוד כי אי-היציבות הפוליטית במדינה מאפשרת לדרג הפקידים לחרוץ גורלות, והקמפיין החדש דורש לשנות זאת ולקדם החלטות של מנהיגים שתפקידם הוא לעשות צדק היסטורי וחברתי עם הנגב שגם לו מגיעה עצמאות: "ביטחון ועצמאות זה לא רק מטוסים וטנקים, אלא גם ביטחון תעסוקתי, צמיחה, התיישבות, תיירות ושגשוג של האזור. נמאס לנו שמתייחסים אלינו כניצבים בשטחי אימונים. היום יותר מתמיד דרושה לנגב ההחלטה לשים את הנגב במרכז מפת האינטרסים של מדינת ישראל".

 

 

תגובות

מומלצים