אראל שכטר מנהל מרכז הזדמנות חיפה חבל הצלה לכולם

מרכז הזדמנות חיפה עוזר לאנשים להשתלב בשוק העבודה, את המרכז מוביל אראל שכטר שרושם לו הצלחה גם בשנה האחרונה, מעל 50 אחוז כבר השתלבו בשוק העבודה דרך המרכז בחיפה, שכטר ביום הזה חוגג יום הולדת וסיפור ההצלחה של המרכז נחשף לרבים.

14.03.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
אראל שכטר מנהל מרכז הזדמנות חיפה חבל הצלה לכולם

 

מרכז הזדמנות הינו פרויקט שפועל במספר ערים בישראל מאז 2015, בשיתוף פעולה בין משרד העבודה לעיריית חיפה.

מרכז הזדמנות מטפל באנשים להשתלב בשוק העבודה ולמצוא את עצמם נכון בשוק העבודה.

המרכז מסייע לכל מי שפונה חינם ללא תשלום, במרכז עובדים במספר מסלולים ללמד ולעזור לאנשים איך למצוא ולהתנהל מול כל הגופים והמשרדים במסגרות העבודה והמשפחה.

אראל שכטר מנהל מרכז הזדמנות חיפה, שהיום חוגג יום הולדת, מוביל את המרכז ביד רמה, אראל מאוד דואג ועוזר לכולם למצוא את עצמם, אין ספק שלמרכז יש הרבה עזרה מהעירייה ובלט שמו של חבר העירייה צביקה ברבי שעוזר ודוחף מאוד את התפתחות המרכז בחיפה והסביבה.

איריס בנדר זוגתו של אראל שכטר שהיא בעצמה אישת ציבור ופעילה מאוד בחברה, דוחפת ועוזרת להראל הרבה וביום הולדתו היא מעודדת לאור אהבתו לעבודתו במרכז הזדמנות בחיפה.

חשוב לציין שבמרכז יש 12 מסלולים שונים, בהם מטפלים עובדים סוציאליים שמתמחים בתחום התעסוקה בנוסף לבעלי מקצוע שמתמחים במשאבי אינוש וחינוך, הם שהוכשרו להתעסק בעבודה עם הציבור שמטופל ע"י מרכז הזדמנות חיפה.

בשנת משבר הקורונה המרכז לא הפסיק לעבוד לרגע ובחלקים רבים המפגשים התקיימו בזום, בנוסף התקיימו ירידי תעסוקה בהם לקחו חלק גדול פונים, שבסופו של יום הם הצליחו למצוא את עצמם מועסקים בדיוק איפה שרצו להיות.

מרכז הזדמנות מספק מענה ללקוחות רווחה לגברים ונשים כאחד, בגילאי עבודה, המתקשים להשתלב בעולם העבודה, שהינם חסרי תעסוקה מזה מספר חודשים או שאינם מועסקים בעבודה יציבה ומספקת, או כאלו המעוניינים לשדרג את מעמדם המקצועי או להגדיל הכנסתם, אך מתקשים לעשות זאת.

הפונים למרכז הזדמנות, מוזמנים  לראיון אישי, שיערך על ידי נציג המרכז, בראיון ניתן לספר על שאיפותיהם בתחום התעסוקה, נציג המרכז יערוך אבחון ומיון ראשוני וישמע על השלב התעסוקתי בו הם נמצאים השכלה, מצב הניסיון התעסוקתי ועוד.

אם קיימת תכנית תעסוקתית מתאימה, הם ישולבו בתכנית, אם לא קיימת תכנית מתאימה, יתפרו עבורם תכנית תעסוקתית אישית בהתאם לצרכים, כולל תיווך עם מט"י מרכז טיפוח יזמות עסקית לאנשים המסוגלים ורוצים לפתוח עסק עצמאי.

 

קישור לדף הבית

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים