כרמי קרא מעובדי שפיר שמקבלים מניות בחברה

הסיפור המדהים הזה של קבוצת עובדים ופועלים שעובדים מזה שלוש שנים בחברת שפיר הנדסה ותעשייה, זכאים ל-4 אחוז במניות החברה, כרמי קרא מנהל עבודה בחברה בשיחה לפורטל הכרמל והצפון על משמעות ההטבה היקרה ועד כמה היא חשובה להם.

23.02.2021 מאת: חסין חלבי
כרמי קרא מעובדי שפיר שמקבלים מניות בחברה

 

לאחרונה הודיעה חברת שפיר הנדסה ותעשייה לבורסה, כי היא תאפשר לעובדיה לרכוש אופציות בגובה של 4 אחוז ממניית החברה.

מטרת תכנית האופציות היא לשמר את העובדים ולתגמל אותם, התכנית מוענקת לכל עובד בחברה עם ותק של כשלוש שנים, כולל הדרג הניהולי והמהנדסים, מזכירות, השומר בחניון ועוד.

כרמי קרא, תושב דאלית אל כרמל, מנהל עבודה בחברת שפיר הנדסה ותעשייה, מזה שש שנים מנהל פרויקטים בכל הארץ.

כרמי אחראי על שלושה פרויקטים גדולים ומרכזיים בכביש 6 צפונה, פרויקט בניית העיר חריש, אחד הפרויקטים הראשונים בארץ, של תכנון וביצוע הקמת אלפי יחידות דיור, בתי ספר, מרכזים קהילתיים ועוד.

כרמי מועמד להיות מנהל העבודה ברכבת הקלה בירושלים, מתחתיו של כרמי יש אלפי עובדים של החברה וקבלני משנה מכל המגזרים.

כרמי נשוי לנג'את סקר ואבא ל- 3, מתגוררים בדאלית אל כרמל, כרמי מאמין שמניסיון העבר חברת שפיר נתנה לכל עובדיה שוויון מלא ללא הבדל גזען ומין.

כרמי: "חברת שפיר מעסיקה עובדים רבים כולל מהכפרים הדרוזים בכרמל, הגליל וכפרי רמת הגולן, בכל המקצועות, וזה חשוב לציין שגם הם זוכים להטבה החשובה הזו במניות החברה".

כרמי קרא: "שפיר הנדסה ותעשייה הינה חברת התעשייה, ההנדסה והתשתיות המובילה בישראל, שפיר אשר נוסדה לפני 52 שנים, יוזמת ומבצעת את הפרויקטים המורכבים בישראל בתחומי ההנדסה והתשתיות, ומעסיקה 1,550 עובדים, ופועלת בארבעה מגזרי פעילות, עובדים מיומנים תחת ניהול קפדני ומקצועי, כל זאת, תוך הקפדה נחושה על בטיחות העובדים, שמירה על איכות הסביבה, הקפדה על רף חסר פשרות באיכות העבודה ועמידה עיקשת בלוחות הזמנים".

כרמי: "שפיר הנדסה מובילה, בתעשייה, מחצבות, מפעלי בטון, אספלט, צי משאיות ועוד, זכיינות הקמה וניהול של פרויקטים לאומיים, כמו הנתיב המהיר, כביש 6 חוצה צפון, רק"ל י-ם ועוד, תשתיות הקמה וביצוע פרויקטים מורכבים, כמו בסיסי הלוגיסטיקה, נמל חיפה החדש ועוד, מגורים וייזום של אלפי יחידות דיור במגוון פרויקטים בישראל ועוד".

זאת לא הפעם הראשונה ששפיר מעניקה לעובדיה אופציות, בעת ההנפקה הראשונית בבורסה ב-2014 העניקה שפיר ל-635 עובדים ובהם מהנדסים, מזכירות, נהגי שופל ועובדי מחצבה, אופציות ששוויין המריא בעשרות מיליוני שקלים, בעקבות העלייה במניית החברה בבורסה, מאז אותה הנפקה עלתה המניה בכ-350%.

עובדי שפיר המאושרים יכולים עכשיו לחייך ולהמשיך לעבוד למען עתיד טוב ובכיף שהם החברה המובילה גם ברווחים.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים