מאוחדת דליה בזמן קורונה מעניקה שי

לתת תחושה טובה ושי לחג לאותה שכבה חלשה ומבוגרת, חברי הקופה בדאלית אל כרמל, באסם חלבי מנהל הקופה יחד עם הצוות המקצועי התגייסו לטובת מבצע חלוקת השי, בזהירות ושמירה על כללים, שוחחנו עם מנהל הקופה באסם חלבי ורופא המשפחה ד"ר אמנון אורן על המצב בו נמצאת המדינה ומאוחדת דליה.

20.04.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מאוחדת דליה בזמן קורונה מעניקה שי

 

מנהל קופת חולים מאוחדת דאלית אל כרמל באסם חלבי הודה לעובדים ולצוות המקצועי לרופאים ולאחיות, על תרומתם הרבה בזמן משבר הקורונה ועל זה שהם ממשיכים לעמוד בחזית למען המבוטחים שלהם.

באסם:"אני מתרגש בכל פעם שאני רואה צוות שכזה שמוכן לעשות הכל למען תרומה לחברה המבוטחת במאוחדת בכפר, זה רק מוכיח שיש לנו צוות של אחראים ואכפתיים שרוצים לעשות הכל למען המבוטחים אצלנו, לשם כך אני מודה להם ומאחל להם ולכל האזרחים ברכת חג שמח".

ד"ר אמנון אורן מתייחס לנגיף הקורונה ואומר:"יש חסיון רפואי ואנחנו לא רגילים למסור פרטים רפואיים של המבוטחים שלנו, אבל אנו שמחים שהאוכלוסייה המקומית הבינה שצריך לשמור מרחק והגיינה אישית ולשם כך עד היום לא ראינו או אבחנו חולים בקורונה באזור הזה, אני יכול להגיד שישנם רבים שיש להם את המחלה אבל הגוף הצליח להתגבר מבלי שידעו על הנגיף".

לכל הדברים בסרטון

 

מאוחדת דאלית אל כרמל מחלקת שי

תגובות

מומלצים