שמנים אתריים שירגיעו ויחזקו אתכם

החיים זימנו לנו שנה לא קלה בלשון המעטה. הקורונה עושה שמות בבריאות שלנו ובשגרת החיים, ולפעמים נראה כאילו בכל יום מופיעות בעיתון חדשות גרועות יותר.

26.10.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
שמנים אתריים שירגיעו ויחזקו אתכם

 

אבל הכי חשוב זה להישאר רגועים, חזקים ואופטימיים. אחד החיזוקים הטובים ביותר שאתם יכולים להעניק לעצמכם בימים כאלה הוא אפשרות למצוא כלים ותוספים שיאפשרו לכם להירגע, למצוא קצת שלווה בכל הטירוף ולהחזיר את השליטה על החיים, דוגמה מצוינת לכך הם שמנים אתרים דוטרה עם תו התקן העולמי לאיכות ולטוהר של המוצר.

 

איך שמנים אתריים מחזקים אותנו?

הפקת השמן האתרי הוא טכניקה עתיקה שקיימת בעולם כבר אלפי שנים. אמנם בתקופה המודרנית הכנסנו לתהליך חידושים ושיפורים מודרניים מרובים, שהופכים את התהליך ליעיל ומהיר יותר, אבל העיקרון נותר אותו עיקרון: הצמחים שסביבנו מלאים נוטריינטים, ויטמינים, אנטי אוקסידנטים ושאר חומרים שנועדו לשמור עליהם ולהשאיר אותם חזקים ובריאים. שמנים אתרים דוטרה מפיקים מהצמח את תמצית החומרים המזינים שהוא מכיל, על מנת שנוכל גם אנחנו לספוג אותם וליהנות מההשפעות החיוביות שלנו. בתהליך הזיקוק מופרדים החומרים היעילים מאלו שאינם משפיעים או משפיעים לרעה, כך אנחנו נותרים עם כל הטוב והטוהר שיש לטבע להציע לנו.

 

שמנים אתריים ומערכת החיסון

ידוע כי סוגים רבים של שמנים אתרים יכולים לתרום לבריאות ואף לתת עידוד משמעותי למערכת החיסון הקיימת באופן טבעי בגוף שלנו. השמנים האתרים המופקים מצמחי תפוז בר, ניצני ציפורן, רוזמרין, לימון, קופאייבה ועוד – הם בעלי אפקט אנטי-בקטריאלי ומחטא חזק ביותר, ומסוגלים להילחם גם בפטריות ואפילו וירוסים. מומלץ להשתמש באחד מהשמנים האתרים הרלוונטיים או בתערובת של מספר שמנים כדי להגן על הגוף ולתת תגבורת למערכת החיסון. בנוסף, אפשר לשלב אותם בחומרי הניקוי והחיטוי למשטחים, כלים, ובכלל לבית או לכל מקום שאנחנו הולכים אליו באופן קבוע ויומיומי כמו העבודה או הגן של הילדים.

 

שמנים אתרים דוטרה לרוגע ושלווה

כאשר אנחנו חושבים על בריאות ועוצמה, אנחנו נוטים לחשוב בעיקר על חוזק גופני וסילוק פיזי של חיידקים או וירוסים מסביבתנו. למרבה הצער, יותר מדי אנשים כיום מזניחים חלק חשוב מאוד מההגנה על הגוף והנפש: שמירה על אורח חיים מאוזן, הימנעות מסטרס ושמירה על השלווה הפנימית שלנו.

אכן, מחקרים הוכיחו שוב ושוב כי רוגע ואיזון נפשי תורמים רבות לאיכות החיים שלנו בכלל, ולחוסן של כלל מערכות הגוף ממש. על מנת לשמור על גוף ונפש רגועים ומאוזנים, כדאי להקפיד על תזונה נכונה, להשתתף בפעילות גופנית מרובה ולשמור מכל משמר על האיזון הנכון בין העבודה למנוחה והמשפחה. אבל האמת היא שלא תמיד יש לנו שליטה על לוח הזמנים שלנו, ולפעמים מה שגורם לנו לחץ הוא לא סגנון החיים שלנו אלא סכנות שאורבות סביבנו ואירועים בלתי צפויים בחיינו, כפי שרבים מאיתנו מגלים בתקופה האחרונה של משבר הקורונה.

גם כאן, השמנים האתריים נחלצים לעזרתנו. שמנים המופקים ממרווה, לבונה, מיורן, לוטם ועוד צמחים רבים אחרים – משפיעים על מצבנו הנפשי ועוזרים לנו למצוא את המרכז שלנו, להירגע ולהשתחרר. ניתן להריח אותם ישירות, לאדות במאדה או אפילו לטפטף כמה טיפות על העור לפני השינה.

בבריאות לא מתפשרים

על הבריאות שלכם אתם לא מתפשרים ולא מחפשים קיצורי דרך או קסמים. שמנים אתריים איכותיים של דוטרה הם בעלי תווי תקן מחמירים, ניתנים לצריכה דרך הפה (זה אומר שנדרשו לקבל אישורים מחמירים) ונמצאים בשימוש של מיליוני לקוחות מסביב לעולם.

אם אתם קוראים את השורות הללו ומעוניינים לדעת קצת יותר על הפלא הזה, אתם מוזמנים להיכנס ולקרוא על שמנים אתריים דוטרה.

 

תגובות

מומלצים