גסאן והבה:"אי אפשר לתת כל ההנחות ולא להעלות ארנונה"

גסאן והבה יו"ר ועדת הנחות במועצת דאלית אל כרמל בראיון לפורטל הכרמל על אופן העבודה שהוא מוביל בועדה ולמה חשוב שהציבור יכיר מקרוב את הזכות שלו בהנחות, גסאן:"אנחנו מנסים ומשתדלים להביא אנשים לשלם חובות ישנים, ובו זמנית עוזרים לשכבות החלשות".

10.07.2019 מאת: חסין חלבי
גסאן והבה:"אי אפשר לתת כל ההנחות ולא להעלות ארנונה"

 

מועצת דאלית אל כרמל פועלת באמצעות חברת גביה, מה שקורה בפועל השנה עם הפרדת גביית המים מחשבון המועצה, כדי לזרז עניינים ולגבות את החובות, המועצה העדיפה לשלוח פקודת תשלום תחת אזהרה שעלות מסמך כזה עולה כ- 16 ש"ח בערך, מבלי לשלוח 3 הודעות דרישת תשלום וכאן מדובר על סכום קטן ביותר.

גסאן והבה הבטיח לבדוק את הטענות והתלונות בנוסף למספר החייבים הרבים שהחוב שלהם מגיע לאלפי ש"ח ולא משלמים ובמקביל המועצה לא פועלת נגדם בבתי משפט.

גסאן: "אנחנו מקשיבים לתושבים ולכל מי שיש לו טענות, יש לנו צוות מקצועי שמורכב מבעלי תפקידים וכל מי שמגיע לו חוקית הנחה אנחנו נותנים לו, תושב שמקבל אזהרה על 500 ש"ח צריך להגיד תודה ששלחו לו, לפני שהסכום נהיה גדול".

גסאן: "זקנים יכולים לבוא לשאול ולקבל הסבר, יש אנשים שאין להם יכולת תשלום, קשישים ונכים, ולהם מגיעה הנחה. אני רואה שאני יכול לקדם את העניין ומקווה שעד סוף השנה כל אחד ידע מה הזכויות והחובות שלו".

גסאן: "לגבי ההתייקרות, זה חוק מדינה, אי אפשר לתת את כל ההנחות ולא להעלות טיפה את הארנונה, אני בתפקיד לתת לכל מי שמגיע לו הנחה ולא לעשות אפליות, המון אנשים חייבים אלפי ש"ח ולא משלמים, הם נמצאים בטיפול, כל חצי שנה אותם חייבים מקבלים תזכורת, הכל נמצא במערכת שום חוב לא נמחק, רק שיבואו להסדיר".

 

גסאן והבה יו"ר ועדת הנחות במועצת דליה

תגובות

17. דילאווי לפני 5 ימים
אי אפשר
16. חלבי לפני 5 ימים
תגובות
15. קרלוס לפני 5 ימים
עם
14. תושב לפני 5 ימים
אתם לא מבינים דבר
13. אחמד אלעלי לפני 5 ימים
ועוד ועדה
12. תושב לפני 5 ימים
גם בקדנציה הקודמת היתה ועדת הנחות
11. חלבי לפני 6 ימים
מועצה
10. גדי לפני 6 ימים
רוצה להודות לגסאן על העזרה
9. אמיר לפני 6 ימים
מצחיק
8. חלבי לפני 6 ימים
חובה לשלם
7. מהכפר לפני 6 ימים
אין לנו ארץ אחרת
6. רמי לפני 6 ימים
צודק
5. דלואני לפני 6 ימים
גסאן היקר
4. בחור לפני 6 ימים
גסאן נהדר אבל שים לב
3. דליה לפני 6 ימים
אתה רציני
2. דליה לפני 6 ימים
נדיבים על חשבון הציבור - תעשו את העבודה בגביה
1. מואטן לפני 6 ימים
למה צרייך שיהיה גדול

מומלצים