מעצמאים לעצבנים ברוח כנסת הפלאות של לכלוכית המטונפת

סאטירה חברתית זו, נכתבה בסגנון חנוך לוין ומשקפת במטאפורות את המצב החברתי והפוליטי בישראל. כל המטאפורות הסרקסטיות והעוקצניות, הם רק השתקפות של היחסים בין האזרח לשלטון ולא מעבר לכך.

11.05.2020 מאת: יובל קרן
מעצמאים לעצבנים ברוח כנסת הפלאות של לכלוכית המטונפת

 

  • למרות שהסאטירה, נכתבה בסגנון חנוך לוין, ולמרות שהיא משתמשת במטאפורות קשות ועוקצנית כגון: אונס, הרי שמדובר באונס שגורם השלטון לאזרחים.
  • אין מכוונת הסאטירה לפגוע באיש ולהפך מכך. כל האמור, בא להביע את כאבו של האזרח הנרמס.

"מעצמאים" -  לעצבנים, ברוח "כנסת" הפלאות, של לכלוכית המטונפת.

בְּרֵאשִׁית, בָּרָא אלוהים, אֵת התוהוּ וָבֹהוּ ... ומאז... שום דבר משמעותי לא השתנה, בקומבינות של "העם הנבחר"

ולפיכך התכנסנו: אז מה אני יכול להגיד בשביל שלא תדפדפו אותי, שאני כבר מספיק מדופדף מגרושתי.

אתמול בערב יצא לי ולאשתי לשבת בסלון, ולראות בטלוויזיה איזו אישה, שבעלה אנס אותה.     

אבל לא בגלל זה רציתי לדבר אתכם!

ואיך שאני קולט את המניאק שאנס את אשתו, הרגשתי שאני לא יכול להתאפק יותר, ובלי להתכוון גיליתי לאשתי...גיליתי לאשתי את הסוד הכמוס שלי: גם אותי אנסו ! ולא סתם: זה קרה בול ב"שיר":  "בולבול תגיד לי למה"? הדבר הכי מטורף בכל הקטע: שאני קולט שאשתי מתפרצת פתאום בבכי היסטרי, שכזה עוד לא היה...וככה בגרון חנוק אשתי מספרת לי, שגם אותה אנסו. ואז... ואז...ואז התחבקנו שנינו  ככה חזק חזק ... ככה... אבל ממש חזק חזק. ואני כל כך שמחתי !  כל כך שמחתי לגלות אחרי 22 שנות נישואים, שלי ולאשתי יש מכנה משותף: את שנינו אנסו !!! 

איזה כיף לקום בבוקר ולגלות שיש לך על מה לדבר עם האישה. על זה נאמר: "מתחילים לראות את האור שבקצה המנהרה", זה כמובן בניגוד מוחלט, לזה שאנס אותי שהוא !!!  הוא לא זכה לראות את האור שחיפש אצלי בקצה המנהרה.

ולמה זה ?  כי לפני האונס, לא לקחתי את הגלולה עם הגחלילית שמאירה את האור שבקצה ה...אני עבדתי עליו, עשיתי שכאילו שבלעתי...

 

 

בינינו: הסיבה שלא בלעתי את גלולת הגחלילית, היא אותה הסיבה שאני בכלל לא בולע, "זרעי קיץ שנישאים ברוח" וגם לא גחליליות. (אבל ששש... לא לגלות לאף אחד - זה בינינו) 

זה חשוב: לכל מי שנאנס בעבר או, כל מי שמתכוון להיאנס בעתיד, אני ממליץ בפירוש ליטול את גלולת הגחלילית. יש לקרוא בעיון את הוראות היצרן לפני השימוש !!!

חשוב לזכור !
● את גלולת הגחלילית לוקחים תמיד אחרי האונס, כי אחרת האנס עלול לראות את הגחלילית שבקצה המנהרה, לא עלינו. (שלא לדבר על תופעות לוואי של צרבת לבולבול)
● עם לקיחת הגלולה, חל איסור מוחלט על שתיית אלכוהול.(זה גורם סאטלה לגחלילית)

 

 

●אזהרה ! למי שאלרגי לגלוטן, ישנן תופעות לוואי שמופיעות "על הפנים". אין צורך לפנות לרופא, תופעות הלוואי חולפות מעצמן בתוך חצי שנה. ואולי עד שנה, גג! ... או קצת יותר, אבל לא יותר משנה וחצי שנתיים, גג! בכל מקרה עד החתונה זה יעבור, בתנאי שלא תתחתנו אף פעם

ובטח שלא על ה -

 

הגג! הכול כתוב בעלון לצרכן, עפ"י תקנות משרד הבריאות וכפוף לתקנון הבולבול .

רק תקראו !!! אבל לא בגלל זה רציתי לדבר אתכם. רציתי לדבר אתכם על...אני מקווה שזה לא יישמע קצת שוביניסטי אבל...כל מי שאנס אתכן הנשים, הוא לא שוביניסט כלל וכלל, כי הוא אונס גם גברים. את כולנו הוא אונס במידה שווה ומכל הלב. הוא לא מפלה לרעה אף אחד.

ישתבח "שמו" של היושב במרומים, שבכל דור ודור מצ'פר את עם ישראל באונס קבוצתי, בניחוח טלנובלה.

עכשיו לך תבין, באיזה טלנובלה חי אלוהים? בטוח שיצא לכם לראות את הפרק של העונה החדשה. אתם יכולים לקרוא לזה קורונה, אבל תכלס זה אונס קבוצתי. אתם יודעים ??? לפעמים נדמה לי...שאנחנו עם ישראל, הוא אותה אישה מוכה של אלוהים, שבכל דור ודור,אונס אותנו לכלותינו ומצילנו מהג'ננות של עצמינו. ומה אתם חושבים שאלוהים עושה לנשים מוכות ?

אהה..

תגידו מה אתם חושבים ?
הוא שם אותן במעון לנשים מוכות, בשביל שהבעל לא ירביץ להן.עכשיו אתם מבינים ? "כל העולם כולו" הוא בכלל לא "גשר צר מאוד" לעזאזל!!!  הוא מעון לנשים מוכות. אמא' לה, פפה, מאמא,  בום !!!

 

דרך אגב: "בגשר צר מאוד" עדיין אפשר לעבור, אבל אנחנו סגורים בתוך מעון   שנורא מדבק, ולא נותנים לעבור...אם לומר את האמת - תמיד היינו מדינה "מוגפת" אויבים.

ככה שאנחנו כבר רגילים, להיות סגורים במעון המוגף של: "הארץ ה  move תחת"

 


אבל לא בגלל זה רציתי לדבר אתכם! רציתי לדבר אתכם...על מה שעושה אלוהים ממש ברגע זה, כשאתם קוראים את השורות הללו.

אלוהים יושב עכשיו עם אשתו בסלון, ורואה בטלוויזיה איזו אישה שבעלה אנס אותה, ואני מבלי להתכוון, מתכוון לגלות לכם את הסוד הגדול שאלוהים סיפר לאשתו. את אותו הסוד! שבגללו אשתו של אלוהים פרצה בבכי היסטרי -שכזה עוד לא היה! את אותו הסוד, שגרם לאשתו של אלוהים לספר לו, שגם אותה אנסו.

ואיזה סבבה לאלוהים, שאחרי נצח שנות נישואים, יש לו על מה לדבר, עם אשתו, על כוס הקפה הראשון של הבוקר.

רק חבל, ש"חזירי אומות העולם", לא שוכחים בכל בוקר לדחוף לקפה , של אלוהים, את ה"הל" הפוליטי שלהם. רק מה הבעיה ?
בכל פעם שאלוהים מקבל את הג'ננה מהקפה, הוא נכנס לסרט שלו, והכבשים מתחילות להידרס.
אם עדיין לא הבנתם, אז כולנו חיים בסוג של "סרט" !!! "שתיקת הכבשים" מכירים??? ברור שכן, רק לוקח לנו המון זמן לגלות, שאנחנו הכבשים.

תגידו??? לא נמאס לכם להיאנס???
חס ושלום!!! שאיזה מלאך אחד או שניים, עוד יכולים לחשוב שאתם  נהנים מזה.

שלא תתבלבלו !!! אם משהו ממכם לא עלינו, מפנטז שאלוהים יתקע אותו, אז רק שתדעו לכם! ,שהוא "יגמור" עליכם בסוף.

אתם יודעים! הכבשים לא באמת נדרסות, בגלל הקפה של הבוקר עם אישה, אלה אם כן היא "שרה" צרורה, כמו המאמר ההזוי הזה, וכמו כל החיים שלנו, שחוזרים על עצמם, שוב ושוב מבלי להתקדם.

אדוני ראש הממשלה! רק בגלל זה רציתי לדבר איתך. ורק בגלל זה !!! רציתי לבקש ממך, לקפוץ לקניות עם רשימת המכולת שהכנתי לך. ברשימה הזו מופעים המצרכים, בכדי לפרמט את הקבצים, של "שיטת" השלטון, "שבכל דור ודור אונסת אותנו לכלתנו", ולך תמצא את מי ש"יצילנו מידם" של אלה...

●של כל אלה: שגורמים לחיים שלנו לחזור על עצמם שוב ושוב,
●מבלי להתקדם.
●של כל אלה: 
●שאונסים אותנו לכלותינו, והקדוש ברוך הוא...

הוא..הוא בשיחה ממתינה כבר 2,000 שנה, או שאנחנו מחוסרי תקשורת, בגלל בעיות של קשב וריכוז גלובליים.

●של כל אלה: הפוליטיקאים ומלאכי החבלה של "איש - טבח - שמו", שטווחים  אותנו בכל דור ודור, בימים ההם וגם בזמן הזה, ועל זה אמרו: "איימן" עודה...ברשימה מופיעים כל ראשי ממשלות ישראל לדורותיהם, כולל אותך מר נתניהו.
דרך אגב: ברשימה זו, אין דבר וחצי דבר, הקשור לפוליטיקה.
ולמה ?ועל זאת אשיב: כי ככה !

ברשימת המכולת שלי מופיעות כל החרפות, שעשו ממשלת ישראל, לדורותיה. השמאל והימין כאחת, שמשנת - 48 הצעידו אותנו: שמאל ימין, שמאל ימין, לתוך השסע החברתי, הפילוג, ו"שנאת חינם".

ועל זה אומר.. כל מה שבא לי...  או יותר טוב שאסתום את הפה!

הרי השתיקה , אף פעם לא דיברה שטויות. ברשותכם, אני אקריא את הרשימה מהסוף להתחלה.(וגם אם אתם לא מרשים - אני סולח לכם טנטטיבית)
להלן הרשימה לריסון החזירות של נבחרי העם היושב בציון – "שיהיו בריאים":

הקדמה: ראש ממשלת ישראל מר בנימין נתניהו: (המכונה "ביבי יאההה... חביבי")
ועל כך אמר המשורר: "איך ששמעתי את ה"מר" עוד לפני ה"ביבי", הבנתי שמתוק מזה, כבר לא יצא".

ביבי: אני אומר לך זאת כך: 
●זה נכון שאתה חכם ומוכשר, פוליטיקאי למופת,
●ומדינאי מבריק.
●זה נכון שאתה מחבר את מנהיגי אומות העולם, לטובת האינטרסים,של עם ישראל.
●זה גם נכון שאתה איש כלכלה מעולה, שהביא את עם ישראל להישגים מרשימים שמעוררים הערכה רבה לכול היכולות שלך.
כל זה נכון מאוד !!! ועכשיו אחרי שהאגו הגיע להרפיה מלאה, תרשה לי לשחרר מהסרעפת שלי, את קיטור דעתי האישית, שכוללת אותך ואת שאר ראשי ממשלות ישראל לדורותיהם.

נו כבר!!!  סוף סוף, הגיע הזמן לשפוך את כיס המרה הפולני והמתוסכל שלי!                                                                      
אז איך אני אגיד את זה ככה... ? בצורה שמכבדת את כבודם של החיים, ואילה שכבר ז"ל, "שיהיו בריאים", אולי אני אכבד את כבודך, ואת כבוד חז"ל נו,בכיבוד קל של: מנת מטאפורה.

אני מראש מתנצל, אם "המנה" תעשה לכם קלקול קיבה, וצרבת. אני מראש מתנצל על כך, ש"המנה", גורמת לפוליטיקאי המצוי, תופעות לוואי קשות של הקאות ו.. יש דברים שהשתיקה יפה להם...אבל זה כדאי לכם! כי אחרי שתקיאו את האגו, תרגישו הקלה גדולה באזור המצפון, שאין לכם ב - D.N.A הפוליטי.

אתה ביבי! תתנצל כבר מראש, על זה שלא יעלה על דעתך לקרוא את האמור מטה. ואם מישהו חושב אחרת, אז הוא אופטימי, אבל לא ריאלי. והנה!  בעוד אנו מתקשקשים, כבר הגיע לכבודכם מכובדי, מנת המטאפורה: ביבי וכל ראשי ממשלות ישראל לדורותיהם, מצטיירים לי במטאפורה,  כסוג של מדריכי תיירים, שמבלבלים את המוח
על מודעות עצמית ותוך כדי נסיעה, דורסים למוות כבשה.

ואם זה עדיין לא מספיק, אתם בלי בושה מנמקים "בוועדות החקירה", שהתיירים, "הוציאו את הדברים מהקשרם", ומה שהעיניים של התיירים ראו, זה לא באמת, מה שהעיניים שלהם באמת ראו.

פשוט העיניים שלהם: "הוציאו את הדברים מהקשרם", וחס ושלום,  טפו...טפו... טפו.  ולמה שתדרסו כבשה ?! מה פתאום כבשה ?! השתגעתם ?!?!                                                                                                        
נו. באמת" ?!  למי מכם אכפת מעוד כבשה דרוסה?... אבל "כיסוי תחת" אף פעם לא הזיק לוועדת חקירה כזו או אחרת.ומה המסקנות של וועדות החקירה, כולנו כבר יודעים: כמו למשל: הכבשה הדרוסה שהתיירים ראו בעיניים, היא לא באמת כבשה, אלה רק , גוש לבן של ערמת טמפונים, שנותרו מכנס פוליטי לכבוד יום האישה. דומה שאתם באמת מומחים ל"מודעות עצמית", לכיסוי תחת.

בסוף מתקבלת מסקנה הגיונית, רק למי שאין היגיון: כך שאנחנו "הכבשים הדרוסות", נאלצות להתנחם בזה, שגופתנו הנרקבת, היא בכלל לא אנחנו, אלה רק ערמת טמפונים, של איזה כנס פוליטי בסגנון:"עד-לא-ידע" ולכן נמשיך להוציא את, "הדברים מהקשרם".

למזלנו תמיד יקום "צדיק לאיכות השלטון", שידרוש הסבר לכל ההיגיון בשיגעון. לכן, הוקמה המועצה הלאומית ל"כיסוי תחת", שמתמחה בלכסות על בזבוזי כספי משלם המיסים, וזו תמיד תימצא את הדרך ההזויה להסביר ...שהטמפונים נחוצים לעסקנים הפוליטיים, כי הם לחוצים בהיסטריה נשית, בגלל "המחזור" של הבחירות הבאות... לא עלינו. 

מברוק!!!  על היצירתיות של נבחרי עמינו, שחיים בכנסת עד 120, וטוב שלא יותר מכך, אחרת הכבשה הנשדדת, הייתה שדודה עוד יותר, לטובת עוד כמה הסכמים קואליציוניים.

עכשיו אתה מבין ביבי חביבי? המניפולציה הפוליטית הזו, היא בדיוק הסיבה לכך שהציבור לא מאמין ולא סומך, על "מדריכי תיירים" שכמוך.ומה יצא לכם מכל זה ? מצד אחד הרווחתם סטוץ פוליטי חולף, ומצד שני..הפסדתם את אמון הציבור. וזה ממש לא יחלוף ! 

לכן "מר ביטחון" כדאי שתדע לך !!! חוסר אמון של הציבור למנהיגיו עלול לטווח ארוך להפוך לבעיה ביטחונית, שעוד תגרום לכולנו להתגעגע לקורונה.

ככה או ככה, כל הביטחון של המדינה נשען על אמון הציבור כי הוא ורק הוא! "ההון" האנושי של המדינה!

גם בכלכלה! גם בביטחון! וגם בכל דבר אחר!!!!!!!!!  אם מישהו לא מסכים עם זה, שייקום! והינה עובדה: "אף אחד לא קם! ואם כך אז בואו נמשיך.

בשביל למקסם את פוטנציאל ההון האנושי של המדינה, כדאי שכל מרפדי הכיסאות, יאמצו נוסחה פשוטה: ההון האנושי מורכב מהרבה כבשים, שכדאי לא לדרוס אותם, אחרת הם תרמו את חלקם "כמוגבלים מחוסרי מוטיבציה, סוג של "טעוני קיפוח".
ואני בתור כבשה שנדרסה כבר ממזמן יודע, שנכות רגשית של תסכול, תרעומת, קיפוח, כעס וייאוש, לא מאפשרים לכבשה שכמוני לייצר למען  המדינה את מלוא תפוקת החלב שיש לי להציע, בתור הכבשה:
"הדרוסה, הקרועה, הדפוקה, השפוכה, השקופה, הדלוחה הטרופה" ...                                         
ועכשיו ביבי בום! לך ותוציא מבהמה שחוקה שכמוני, את ה- "ההון האנושי".

אם יישאר לי איזה "הון אנושי" גוסס למזכרת, כל מה שתוכל להוציא ממנו זה, "חוסר רצון" לשתף פעולה, עם  אותה המדינה שגרמה לי לנכות הזו.

כזו כבשה אני ! מה לעשות ? 
סוג של - BLACK SHEEP, אשכנזי, שמנסה לומר דעתו במילה אחת פשוטה:

באאההה...

המשך יבוא...

 

תגובות

מומלצים