הסרת המגבלות של חוקרי כוחות הביטחון בחקירות מחבלי חמאס

קמפיין החזית האזרחית בנוגע להסרת כל המגבלות של חוקרי כוחות הביטחון בחקירות מחבלי חמאס, החזית האזרחית הינה תנועה א-פוליטית שהוקמה עם תחילת הלחימה ומקדמת מספר אג'נדות בינהן לוחמה פסיכולוגית נגד האויב, הסרת מגבלות חוקרי כוחות הביטחון בחקירות חמאס, קידום חוק עונש מוות למחבלים ועוד.

09.11.2023 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הסרת המגבלות של חוקרי כוחות הביטחון בחקירות מחבלי חמאס

במסגרת הקמפיין הנוכחי יקודם לוחמת סייבר, החדרת מסרים וסרטים לרצועת עזה שכוללת הצצה ראשונית לאיך מתנהלות חקירות של כוחות הביטחון ("קפטן ג'הנם") הקמפיין שהחל אתמול צובר תהודה רבה ברשתות החברתיות האורגניות עם מליוני צפיות ועשרות אלפי שיתופים.

 

מתחילת המלחמה, תנועת החזית האזרחית אשר מאגדת אלפי מתנדבים מהעוטף, הדרום, הצפון, מפקדים מכוחות הביטחון בעבר ומשפחות שכולות מקדמת אג'נדות אשר יתמכו בצה"ל כל הדרך לביצוע כלל המשימות.

 


החזית האזרחית היום הינה הגוף היחידי בישראל שמנהל דה פקטו "לוחמה פסיכולוגית" מבוססת רשת וסייבר במקביל ללחימה. סרטי החזית האזרחית זוכים למאות מליוני צפיות ברחבי העולם ("אהלן וסהלן יא עזה"), התנועה מקדמת שיח מול גורמי הביטחון בנושא, מקדמת מייצגים בישראל

 

 

החזית האזרחית הצצה לחדרי החקירות במסגרת המאבק חסר הפשרות ולאחר הצלחה אדירה של "אהלן וסהלן יא עזה" ולאחר עבודת תחקור ושיחות רבות עם חוקרים מגופי הביטחון השונים, מגיע לעולם פרויקט "קפטן ג'הנם" שנותן הצצה נדירה לאיך נראה חדר חקירות מחבלים מבפנים. הסרט הראשון בסדרת "קפטן ג'הנם" הוא למעשה אילוסטרציה מלאה לחקירות רוצחי חמאס-דאעש בחדרי החקירות בישראל. 

 

 

סדרת הסרטונים אשר החלה לעלות אתמול וכבר צברה מיליוני צפיות ברשתות החברתיות השונות בישראל כולל תהודה גדולה בחברה הערבית, תמשיך במהלך חודש נובמבר עם מספר סרטים נוספים ולמעשה תקדם את אחת מהאג'נדות של החזית האזרחית בנוגע להסרת המגבלות שיש היום על חוקרי שב"כ, משטרת ישראל וצה"ל בכל הנוגע לחקירת בני העוולה המרצחים מארגון חמאס. 

 

 

הסרט הנוכחי יופץ בשני ערוצים נפרדים, כשהערוץ הרשמי ידאג להפצת הסרט ברשתות החברתיות המוכרות, ואילו הערוץ האפל, אשר מופעל ע"י לוחמי הסייבר של תנועת החזית האזרחית, יפעל להחדרת התכנים ישירות אל מכשירי הטלפון של תושבי עזה ומחבלי החמאס, זאת כחלק מחזית הלוחמה הפסיכולוגית באויב, אותה מנהלת התנועה מאז פרוץ הלחימה. 

 

 

סרטוני "החזית האזרחית" זוכים לתהודה עולמית מרגע הקמת התנועה. עם מאות מליוני צפיות בישראל וברחבי העולם, החזית האזרחית ממשיכה בפעילותה לחיזוק העם בישראל וכוחות הביטחון במלחמת "חרבות ברזל". תנועת החזית האזרחית הוקמה במטרה להחזיר את אמון העם בכוחות הביטחון, ולהבטיח כי צה"ל ומדינת ישראל יפעלו באופן חופשי במהלך מלחמת עזה, כשיעדי המלחמה, אורכה ודרכי הפעולה שלה, יהיו כפופים אך ורק לצרכיה הביטחוניים והמדיניים של מדינת ישראל, וללא התחשבות בגורמים זרים. התנועה הינה תנועה א פוליטית, ומאחוריה עומדת קבוצת ישראלים ובהם לוחמים, מפקדים, משפחות שכולות, תושבי העוטף, אנשי תוכן ולוחמי סייבר, שכאבו וכואבים את האירועים הנוראים והחליטו לחבור יחדיו ולפעול כדי להבטיח שלעולם לא עוד".

 


יו"ר החזית האזרחית עופר רוזנבאום: "תנועת החזית האזרחית חרטה על דגלה לחזק את כוחות הביטחון ולפעול להסרת כל המגבלות שיש היום על חוקרי כוחות הביטחון. סדרת סרטי "קפטן ג'הנם" מהווים פריצת דרך ויזואלית לאיך נראה חדר חקירות של מחבלים. כחלק מהלוחמה הפסיכולוגית שמנהלת החזית האזרחית יחד עם אלפי המתנדבים שלה הסרטונים יחדרו בדרך לא דרך לכל מי שמעורב בצורה כזו או אחרת בטבע הנוראי ובלחימה בעזה".

 

תגובות

מומלצים

\