העובדים שעושים הרבה למען הזקנים בכרמל ובגולן

ערב שכולו למען העובדות והעובדים אשר עושים עבודה נהדרת לרווחת הזקנים והקשישים בכפרי הדרוזים בכרמל ובגולן, הקומיקאי סעיד סלאמה לא השאיר אותם אדישים ומרוכזים בארוחה המשובחת לה הוזמנו, שוחחנו עם המנכ"ל, חברי העמותה, עובדים ומנהלים, הכל בסרטון.

30.06.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון

עובדי עמותת זקני הכרמל יוני 2022

 

עמותת זקני הכרמל היא הגוף הגדול שמעסיקה מעל 200 עובדים תושבי כפרי הכרמל ובחודשים האחרונים העמותה פועלת גם בכפרי הדרוזים בוקעתא ועין קניא ברמת הגולן.

 

 

ההתכנסות של כל האגפים שעוסקים יום ולילה למען הקשישים, שברובם נמצאים לבד והעובדים הללו הם היחידים שמלווים עוזרים ומסייעים להם לחיות ברווחה ורוגע ובעיקר לתת להם אוזן קשבת וחיבוק אוהב ועזרה בכל שעות היום והלילה.

 

 

ככל שמדברים עם מנהלי העמותה והאחראים על האגפים, מגלים כמה אנושות יש בגוף הזה, שכל כולו מרוכז במתן מענה לאותם קשישים, אם זה במרכז יום לקשיש, או בסיוע ועזרה בבית והחלק החשוב זה מתן סיוע לקשישים בביצוע קניות מהסופרים, תרופות מבתי המרקחת, או עזרה בניקיון הבית והשהייה עם הקשישים בשעות היום, בנוסף למעורבות החברתית ושילוב בני נוער וצעירים בתעסוקה היום יומית למען הקשישים.

 

 

לראשונה התכנסו כל העובדים מהכרמל והגולן לערב למענם, שכלל ארוחה חגיגית ובעיקר רצון עז לכבד ולהאיץ את העובדים להצטיין בעבודתם לאורך כל השנה, אין ספק שכל העובדים עושים עבודה נהדרת וטובה מכל הלב, למען הגיל השלישי בכרמל ובגולן.

 

 

פגשנו חלק קטן מהאנשים שמנהלים את העמותה, כולל חברי העמותה שמזה הרבה שנים מובילה ומצליחה להשקיע מיליונים, למען הקשישים והגיל השלישי בכרמל.

 

 

אין ספק שיש חלק חשוב לרשויות המקומיות בכרמל ובגולן להצלחת העמותה, שהוכיחה שהיא מסוגלת להוביל פרויקטים גדולים למען הקשישים.

 

 

 

לכל הדברים שאמרו לנו, מנכ"ל העמותה אוסמה סיף, חבר העמותה שייך גהאד קבלאן, מנהלת מרכז יום לקשיש בשני הכפרים נוזהה חלבי, מנהלת משרדים וקשר ציבורי סחר חליל, מנהלת מחלקת סיעוד בית אתיר כיוף, אחראית במחלקה פאדיה מנסור, אחות העמותה חולוד חמדאן, ואחרים.

 

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים

\