אימון איגרוף משותף ליקנעם ועוספיה למען החיילים

קבוצת האגרוף של נבחרת יקנעם קיימה אימון משותף עם נבחרת עוספיה באגרוף, כולל תחרות ספארינג קלה, במטרה לחזק את ההיכרות והאחווה בין המתאגרפים היהודים והדרוזים ולתת כוח לעורף ולחיילים ע"י אחדות ושותפות בין כולם. במפגש השתתף גם אלוף הארץ באגרוף אדם כיוף.

15.11.2023 מאת: פורטל הכרמל והצפון
אימון איגרוף משותף ליקנעם ועוספיה למען החיילים

צילום: מתנ"ס יקנעם

 

חברי הקבוצה מיקנעם, שמתאמנת במרכז הקהילתי בעיר, מבית החברה למתנ"סים,  סיפרו כי התקבלו בעוספיה בזרועות פתוחות, עם כיבוד ושתיה ונהנו מחוויית אימון מאתגרת.

 

 

מנהלת מחלקת ספורט ביקנעם תמי לבני-צור בתגובה: "גם בימים קשים אלו, אנחנו שומרים גם על ספורטיביות ומקיימים אימוני ספורט משותפים עם אחינו הדרוזים, הלוחמים לצידנו בשדה הקרב. האימונים המשותפים מחזקים את ההיכרות והאחווה בין הלוחמים על זירת האיגרוף. אנו מודים למאמן פאראג כיוף על מפגש ספורטיבי ומעשיר".

 

 

משה יוסוב, מאמן קבוצת האגרוף ביקנעם: "המפגש הספורטיבי נועד גם לגבש את המתאגרפים מיקנעם ומעוספיה, גם לתת כוח לעורף, לבנים ולחיילים באמצעות אחדות, שכל כך חשובה בימים אלה. במפגש השתתף גם אלוף הארץ באגרוף אדם כיוף. חזרנו עם הרגשה טובה ובקרוב אנו נערכים לארח את עמיתנו מעוספיה לאימון משותף נוסף, הפעם במרכז הקהילתי יקנעם. קבוצת האיגרוף של יקנעם קיימת כעשר שנים ונכון להיום משתתפים בה כ-30 ספורטאים, החל מגיל 7 ועד 40".

 

תגובות

1. יוסף לפני 18 ימים
כל הכבוד

מומלצים

\