איך למצוא קלאב קאר באזור חיפה?

קלאב קאר נקרא גם רכב תפעולי אשר מונע על ידי מנוע חשמלי, הרכב קל לתפעול ונוח להתניידות מהירה בין אזורים הקרובים אחד לשני. את הרכב התפעולי ניתן להטעין בצורה פשוטה על ידי כבל ממש כמו להטעין מכשיר סלולרי.

08.06.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
איך למצוא קלאב קאר באזור חיפה?

 

רכב תפעולי נותן מענה ופתרון מהיר עבור עסקים שזקוקים לבצע הובלה קטנה בין אזורים קרובים או אפילו צורך אישי של הסעת אנשים ממקום למקום ברחבי מקום מגוריהם. במאמר זה נסביר קצת מהם יתרונות הרכב התפעולי החשמלי והיכן ניתן לרכוש אותו?

 

אז מהו בעצם קלאב קאר?

 

הקלאב קר הוא רכב המופעל על ידי מנוע חשמלי, דרך סוללות הנטענות בחשמל, ההתניידות באותם רכבים נוחה ומהירה כאשר כל רכב יכול להכיל מספר נוסעים לפי כמות המושבים בו. רכבים אלו בעלי תחזוקה מהירה וקלה וכל שעליכם יהיה לעשות, במידה ואין תקלות מיוחדות הוא להחליף אחת לכמה שנים את מצבר הרכב. לרוב נראה את הרכב הזה בקיבוצים או מושבים ובאזורים תפעוליים, בשל היותו רכב חשמלי הנסיעה בו שקטה והכי חשוב הוא שומר על הסביבה ואינו מזהם! כך שהוא מתאים גם לאזורים סגורים.

 

מהם היתרונות של הקלאב קאר?

 

עבור אנשים הזקוקים לרכב תפעולי חשמלי כמו הקלאב קאר עומדים מבחר גדול של יתרונות אל מול רכבים ממנועי בנזין ובעיקר העובדה שהוא חשמלי וחסכוני מאוד. רכבים אלו יכולים לנסוע קילומטרים רבים אחרי שמטעינים אותם פעם אחת בלבד! ואף ישנם רכבים המותאמים למצב 4X4. הנוחות שאותם רכבים מספקת עם מושבי נסיעה קדמיים ואחוריים מאפשרים הסעה של מספר אנשים בפעם אחת.

 

מה רצוי שתדעו לפני שתרכשו קלאב קאר משלכם?

 

חשוב להכיר את יצרניות הרכבים ואת דגמי הרכבים התפעוליים שהן מציעות, החלוקה מתבצעת לרוב לשתי קטגוריות, ישנו הרכב התפעולי הסטנדרטי וישנם רכבים תפעוליים מוגבהים המותאמים  4X4. חשוב לדעת כי טווח המחירים הוא רחב ותלוי בחברה שתרכשו ממנה את הרכב וכמובן בסוג הדגם. ישנן חברות המציעות דגמי רכב בסיסיים זולים יותר כדוגמת חברות מרשל ואקס קאר ודגמי פרמיום יציעו חברות כמו ימאהה, קלאב קר, ואיזיגו. הרכבים התפעוליים של חברת ימאהה לדוגמא פופולריים ביותר כאן בארץ בגלל האיכות שהם מציעים.

 

מה הדרך הטובה ביותר לרכוש קלאב קאר?

 

מבחינת עלויות רכבי קלאב קאר חדשים יעלו לכן בין 29,000-35,000 עבור רכבים חשמליים חדשים, כמובן שכל תוספת לרכב כמו ספסל אחורי, גג ארוך וכו' יכולים להעלות את המחיר. עבור רכבים מוגבהים הטווח הוא בין 34,000-40,000 ₪, חשוב לזכור כי קיימת האפשרות לרכוש קלאב קר יד 2 אשר תוזיל את העסקה באופן משמעותי.

 

לסיכום: בכדי למצוא רכב קלאב קאר, במידה ומדובר ברכב חדש או אפילו יד שנייה הפתרון המהיר והפשוט ביותר יהיה דרך האינטרנט. הקלידו "קלאב קאר" וראו אילו יבואנים הנמצאים קרוב לביתכם משווקים את סוג הרכב התפעולי שאתם זקוקים לו. במידה והחלטתם לרכוש רכב יד שנייה תוכלו למצוא בכל אתר המיועד לרכבי יד שנייה מגוון של דגמים קרוב לאזור מגוריכם בין אם אתם בתל אביב, חיפה או ירושלים. בהצלחה!

 

תגובות

מומלצים