להציל חיים בכל מקום, לחיות טוב בכל מקום

במרחב הציבורי של ימינו כבר לא יקרה בדרך כלל מצב שבו לא תימצא עזרה רפואית למי שנדרש לה בעזרת תיבת עזרה ראשונה, ציוד כלשהו או מכשירים מתקדמים שחשוב להחזיק כדי להקדים כל אמבולנס שעלול להיתקע בפקקים.

19.11.2023 מאת: פורטל הכרמל והצפון
להציל חיים בכל מקום, לחיות טוב בכל מקום

יח"צ

אם בימים עברו שמענו לא פעם על מקרים שבהם לא הגיעו עם ציוד רפואי בזמן כדי להציל חיים, היום אפשר לסמוך על זה שהחוק מחייב גופים ציבוריים להחזיק ציוד מציל חיים כמו דפיברילטור שמציל חיים הרבה לפני שמגיע אמבולנס כדי להמשיך בהחייאה. התקפי לב ודום לב הם הרבה יותר נפוצים משאנחנו יודעים. בכל שעה היכן שהוא בישראל יש מי שסובל ממצב לבבי כלשהו עד כדי סכנת חיים וציוד כמו דפיברילטור מציל את חייו וחוסך זמן יקר.

 

לא רק אנשים מבוגרים לוקים באירועי לב

אנחנו נוטים לחשוב על מצב הלב רק כאשר מדובר באנשים מבוגרים שהזמן עושה בהם את שלו ומכביד על תפקודי הגוף בכל תחום. אנחנו גם חושבים על אנשים מעשנים ובעלי עודף משקל כמועדים יותר לפורענות מאשר אנשים צעירים ובעלי כושר גופני תקין ומעלה. אולם הנתונים מלמדים כי בשנים האחרונות אנשים צעירים ואף ילדים ונוער סובלים מבעיות לב וממחלות שתוקפות את הלב ומסכנות חיים. אנחנו עדים יותר ויותר לסיפורים קשים על אנשים צעירים שלקו בדום לב בגלל בעיה סמויה שלא אובחנה ולא טופלה בזמן, ובמקרים רבים זה הסתיים במוות. זה יכול היה להסתיים אחרת אילו היה לידם ציוד מציל אחיים, אבל לא כל מוסד ולא כל גוף דואג להתקין ציוד רפואי למבוגרים שיכול להציל חיים כמו דפיברילטור והמצב הזה הולך ומשתנה עם השנים.

 

מה חשוב לדעת על דפיברילטור?

אנחנו רואים אותו בגרסה הכבדה והמסורבלת שלו בבתי חולים ובסדרות טלוויזיה רבות, ורבים לא יודעים שאפשר למצוא אותו גם בגרסה ניידת וקלת משקל עד 1.5 ק"ג. זהו מכשיר שאפשר לרכוש בכל חנות פארמה שמתמחה בציוד רפואי בדגמים שונים. קל להפעיל אותו ויש דגמים שמדריכים אתכם לאורך התהליך ולכן גם קל ופשוט לתפעל אותם. למכשירים אלה סוללה שאורך חייה כמה שנים ואפשר להחליפה, ובחלק מהם יש אפילו צג בעברית. מכשיר זה מתאים גם לטיפול בילדים ובתינוקות והוא יכול לזהות קוצבי לב ולאבחן מצב של דום לב ולהדריך את המשתמש באופן השימוש.

 

ציוד רפואי למבוגרים משפר את איכות החיים

מאז שציוד רפואי לסוגיו השונים עבר התאמה למשתמש הביתי, אנחנו יכולים למצוא אותו במקומות שונים וליהנות מכך שהוא משחרר רבים מהתלות במרפאות ובמוסדות אשפוז שונים. כשאפשר לרכוש הביתה מחוללי חמצן, מד סטורציה ומכשירים להקלת הנשימה על חולי נשימה למשל, אפשר לשפר את איכות החיים של אנשים אלה ולהחזיר אותם לניהול שגרה נורמטיבית ללא כל קושי נוסף. זה מתאפשר הודות לחברות רבות שמפתחות גרסאות ביתיות וניידות שניתנות לרכישה בזמינות גבוהה בחנויות מובחרות.

 

איפארמה, לשירותכם בכל מקום

חנות ציוד רפואי למבוגרים ובית המרקחת איפארמה משווק כבר שנים רבות את כל הציוד הרפואי הביתי שאפשר לרכוש לטיפול בבית, ממוצרי ניידות וטיפול בגיל השלישי ועד מוצרי טיפוח וטבע ותרופות. היתרון הגדול שלו הוא קטלוג גדול של מוצרים איכותיים של חברות מובילות ושירות משלוחים עד הבית.

 

תגובות

מומלצים

\