מרואן סובח מוביל את בית מלון הנסיך אדם בבוקעתה

חלום של צעיר בן למשפחה דרוזית להפוך את כפרי רמת הגולן לאטרקציה לתיירים ישראלים, מרואן סובח הבעלים של בית מלון בוטיק בכביש הראשי בוקעתה מסעדה על כביש 98, בשיחה על המקום ומה שעוברים כפרי הגולן בשנים האחרונות בעסקים.

06.06.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מרואן סובח מוביל את בית מלון הנסיך אדם בבוקעתה

 

היוזמה והאומץ שמוביל מרואן סובח עם משפחתו מביא לכפרי הגולן פרויקט גדול בעלות גדולה, למשוך תיירים ונופשים ללון בכפרי הדרוזים בגולן וליהנות מכל מה שיש מסביב, במקום היפה והאיכותי וגם בעלות לא בשמיים, זה כמו להיות בחו"ל.

 

מרואן מספר לנו על היוזמה והדרך שעברו עד שהקים את בית המלון, הוא עבר את כל הדרך יחד עם הרשויות, להביא מקום טוב ואיכותי שיתן מענה לא פחות טוב מכל מקום נופש בעולם.

 

בית המלון הנסיך אדם מלון בוטיק המורכב מדירות המשקיפות לנוף הר החרמון המושלג בחורף ולמטעי הדובדובנים והכפרים הדרוזים בוקעתה, מסעדה ומג'דל שמס.

 

בבית המלון הנסיך אדם סוויטות מרווחות, חדרים גדולים, בנוסף לארוחת בוקר טריה וטעימה, בריכה מחוממת בקומה העליונה, בקיצור מקום איכותי ברמה גבוהה, מזג אוויר נקי ובריא, מקום טוב למשפחות ולילדים ונמצא במרכז העסקים.

 

 

מרואן:"חשוב לעשות הכל כדי להחיות את המקום ולהשקיע בהקמת עסקים באזור שלנו, שנפגע קשות בשנים האחרונות, מקווה שלאט לאט הכל יחזור להיות אותו הדבר ויגיעו אורחים מכל הארץ, במיוחד המשפחות, זה מלון שבדיוק הותאם למשפחות וילדים מכל הבחינות, המטרה שלי היא לעשות דבר שיביא פרנסה וחוויה לכל מי שמתארח ולכל מי שעובד במקום, בקרוב מתכננים להכניס רכבי שטח בנוסף לקטיף העצמי".

 

בית מלון הנסיך אדם , בוקעתה 050-828-1065 , מבטיחים ליהנות מהטוב ביותר

 

עוד בנושא: בוקעתה מבט חברתי כלכלי, לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה נכון לסוף אפריל 2022, מתגוררים בבוקעתה 6,763 תושבים. האוכלוסייה גדלה בקצב גידול שנתי של ‎1.3%‏ בוקעתה בדירוג 2 מתוך 10 במדד חברתי כלכלי, 300 תושבים עם נכות כללית, 14% מתושבי בוקעתה חייבים בהוצאה לפועל.

 

 

בית מלון אדם הנסיך בוקעתא

תגובות

מומלצים