מתנות מתוקות לאורחים

כאשר האורחים יוצאים מן האירוע שלנו, אנחנו רוצים שהם כבר יתחילו לחכות לאירוע הבא שנערוך. עם מארזי שוקולד איכותיים, מיוחדים ומקוריים שישאירו להם זיכרון מתוק זה כבר יקרה מעצמו

20.10.2023 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מתנות מתוקות לאורחים

רוי שוקולד

 

הכנסת אורחים היא ערך חשוב בעבור כולנו, וכאשר אנחנו עורכים אירוע גדול וחשוב ומזמינים אליו אורחים רבים – חשוב לנו שכל אורח ואורח יצא מהאירוע בתחושה שדאגו לו, שראו אותו, שפינקו אותו ונהגו כלפיו בנדיבות, ולא פחות חשוב, שהוקירו לו תודה על השתתפותו.

 

אחת מן הדרכים המוצלחות ביותר להודות באופן אישי לאורחינו היא להעניק להם מתנה אישית ומחממת לב, כזו שמעבירה את המסר שחשבנו עליהם ושהשקענו עוד מעט על מנת להשאיר להם זיכרון מתוק מהאירוע שלנו. הענקת מתנה לאורחים בסיומו של האירוע נחשבת היום למקובלת מאוד, וייתכן מאוד כי האורחים שלכם כבר מצפים לקבל אחת כזו, אז כדאי שהיא תהיה הכי טובה שיש. 

 

המזכרת הכי מיוחדת ומקורית

 

כאשר אנחנו בוחרים מתנות לאורחים, אנחנו רוצים גם ליצור אפקט של הפתעה והתפעלות, ואת אלו אפשר להשיג באמצעות התאמה אישית של השוקולדים שאנו בוחרים בעבורם. שוקולד ממותג הוא דרך נהדרת להפוך את המתנה שלנו למיוחדת ומקורית ולשמר את זכרונו של הערב המיוחד, והוא ללא ספק ישאיר רושם רב על כל מי שיקבל אותו.

 

ברוי שוקולד מציעים לכם להדפיס על פרלין איכותי כל מסר או תמונה שתרצו. תוכלו לכתוב על הפרלינים "תודה שהשתתפתם בשמחתנו", להדפיס תמונה של בעלי השמחה או כל תמונה אחרת שתבחרו, תוכלו לכתוב מסר משעשע לאורחים, כמו "בקרוב אצלכם" ועוד. כך, גם לאחר שהשוקולד עצמו כבר ייעלם, הוא לא יישכח כל כך מהר.

 

המזכרת שמתאימה לכל אירוע

 

כעת כל שנותר לכם הוא לבחור את המתנה המתוקה שהכי מתאימה לאורחים שלכם. בבחירת מארז השוקולדים שתעניקו לאורחיכם חשוב שתתייחסו לסוג האירוע, להרכב המשתתפים, לעיצוב הקונספט שלכם, לתקציב שעומד לרשותכם ועוד.

 

אם, למשל, אנו מחפשים מתנות לאורחים בחתונה שמתקיימת בחיק הטבע, אנחנו יכולים להתאים את עיצוב המארז לצבעים הטבעיים שישלטו בעיצוב החתונה שלנו. בנוסף, נוכל להדפיס על הפרלינים עצמם כיתוב שמתאים לחתונה, למשל את שמות בני הזוג ואת תאריך האירוע. בדומה לכך, ניתן לשדרג מזכרות לבת מצווה באמצעות הדפסה משעשעת על הפרלינים או על גבי האריזה, ולהעניק לילדים ולמבוגרים שהוזמנו לאירוע מזכרת טעימה שהם בטוח יאהבו.

 

כעת, לאחר שהגדרתם מהו מארז השוקולדים שהכי מתאים לאירוע שלכם, תוכלו לבצע הזמנה מרוכזת של המארזים שלכם, ולהיות מוכנים לקראת היום המרגש. וכשהאורחים שלכם יצעדו החוצה מהאירוע כשבידם מארז המתנה המפתה שהכנתם להם – הם כבר יתחילו לחכות לאירוע הבא שלכם.

 

 

פורטל הכרמל

רוי שוקולד

פורטל הכרמל

רוי שוקולד

תגובות

מומלצים

\