שייט רומנטי במרינה הרצליה

שייט רומנטי הוא בעצם דייט לכל דבר, שמחליטים לעשות דווקא על יאכטה, ואיך שהדייט הזה יזרום - זה לגמרי תלוי בכם. אם תבואו מוכנים. שייט רומנטי מספק לכם רגעים זוהרים של פרטיות ואינטימיות, בלי הסחות דעת והפרעות. בנוסף, לא כל יום אתם עולים על יאכטה רומנטית ושטים אל עבר השקיעה, לכן כל כך חשוב לוודא שהשייט הזה יהיה מושלם.

26.10.2023 מאת: פורטל הכרמל והצפון
שייט רומנטי במרינה הרצליה

Freepik

 

איך מייצרים שייט רומנטי מושלם? מתכוננים מראש עם נושאי שיחה ומצטיידים במצב רוח מעולה.

 

נושאי שיחה נעימים וזורמים הופכים שייט רומנטי למוצלח

 

אולי לזוגות הוותיקים שביניכם זה יישמע קצת מוזר, כי בכל זאת אתם יוצאים לדייט עם בני הזוג שלכם, אבל חשיבה מראש על נושאי שיחה לשייט הם רעיון טוב גם עבור אנשים שמכירים זה את זו לעומק, וגם עבור זוגות חדשים. הסיבה לכך שצריך להכין מראש משהו שאמור להיות חלק שגרתי וזורם מאליו בדייט, היא שלפעמים פשוט אין על מה לדבר. וכשזה קורה, זה יכול להיות מעיק. אנחנו כמובן לא מדברים על שתיקה רומנטית נעימה בזמן שבוהים בכוכבים או בשקיעה ומחזיקים ידיים, אלא על שתיקה מביכה, כזו שגורמת לכם להרגיש לא בנוח. והעניין הוא שאי אפשר להעמיד פנים שמרגישים נינוחים אם המבוכה משתלטת על השיחה. לכן, אם אתם רוצים שייט רומנטי מושלם - חשבו על מה להגיד:

 

שאלות שאתם יודעים בנושא שהעסיק את בני הזוג שלכם לאחרונה: אירוע כלשהו, משהו שקרה, שיחה שהייתה אמורה להתרחש. אבל שימו לב - כדי לא להכניס עצב או עצבים לדייט המושלם שלכם, הימנעו מנושאים מטרידים שיכולים להוביל למחלוקת וכעס. למשל, אל תשאלו על ויכוח בעבודה או עם חברים, על קידום שהפרטנר שלכם רצה ולא קיבל, ועוד שאלות מהסוג שמזכיר שהחיים מחוץ ליאכטה יכולים להיות די מבאסים. דברו בהפלגת שייט רומנטי רק על דברים שמחים כמו למשל יומולדת שבת הזוג מתכננת לחברה, מסעדה טובה וכדומה.

 

תכננו בהפלגת שייט רומנטי על יאכטה  שיחה בנושאים פילוסופיים כמו ערכים, מטרות בחיים, ראיית עולם, וכן הלאה. אלה שיחות שיכולות לתדלק שיחה מעניינת ועמוקה מאוד, ואולי תופתעו לשמוע ולראות צדדים שלא הכרתם בבני הזוג שלכם. דרך אגב, גם זוגות ותיקים יכולים להפתיע אחד את השני בנושאי שיחות שמעלים מחשבות והרהורים חדשים, שפותחים כיווני שיחה שלא עלו עד כה.

 

אם קראתם או למדתם לאחרונה על נושא חדש, אתם בהחלט יכולים להעלות אותו בהפלגת שייט רומנטי ולספר עליו, במיוחד אם הוא מתקשר לנושא שמדובר באחרונה בחדשות, בשוק העבודה, ברפואה וכן הלאה. אל תהססו לדבר על דברים שכביכול לא קשורים לרומנטיקה, שייט רומנטי לא חייב להיות רק סצנות של בהייה בעיניים אחד אל השני, יש לכם כמה שעות למלא, וחשוב למלא אותן בתוכן חיובי, מסקרן ומעניין.

 

שייט רומנטי עם גל ונעמה השכרת יאכטות 0504600470

 

תגובות

מומלצים

\