ח"כ מיקי לוי:"חלומות סופם להתגשם"

הנהלת מרכז החדשנות הטכנולוגי של העדה הדרוזית, בהובלת העמותה לקידום מעמד החייל הדרוזי, ארחה בעוספיה את ח"כ מיקי לוי "יש עתיד" מיקי שמגדיר את עצמו חצי דרוזי נרתם לסיוע לצעירים ולצעירות דרוזים, היו"ר קופטאן חלבי, עו"ד ענאן ח'יר, אשרף חלבי והמנכ"ל רן בר הציגו את התמונה העגומה של הכפר הדרוזי.

27.09.2023 מאת: חסין חלבי

ח"כ מיקי לוי בעמותה לחייל הדרוזי בעוספיה

 

ח"כ מיקי לוי מטעם מפלגת "יש עתיד" המכהן כיושב ראש הועדה לביקורת המדינה. בעבר שימש כיושב ראש הכנסת, וסגן שר במשרד האוצר, ניצב במשטרת ישראל, מפקד מחוז ירושלים ונספח המשטרה בארצות הברית, ביקר במרכז הטכנולוגי בעוספיה שעיקר הגעתו זה לסייע לעמותה ולמרכז הטכנולוגי.

 

 

ח"כ מיקי לוי בשיחה לפורטל הכרמל והצפון: "אני מכיר היטב את בני העדה הדרוזית, שירתתי איתם כתף אל כתף, אני מכיר את הבעיות של הצעירים הדרוזים, שהמדינה במקומות מסוימים חטאה ולא תיקנה את הבעיות האלה,השאלה האם עלינו לפעול כדי להסדיר את הנושאים השונים כחיבורי חשמל לבתים ואת התשתיות לאותם כפרים שהתשתיות חסרים בהם, למען חיילים שחוזרים הביתה מתקופת שירות משמעותי שימצאו מקום שיוכלו לגור בו בכבוד בלי מכשולים, ולדאג למקומות תעסוקה".

 

 

ח"כ מיקי לוי: "העדה הדרוזית על פי האחוזים שלה באוכלוסייה,שילמה מחיר כבד במספר הנופלים במערכות ישראל".

 

 

מפלגת יש עתיד מאז גדיר כמאל אין לה מתמודד בן לעדה הדרוזית, ח"כ מיקי לוי אומר "יש מועמד במפלגה כרגע והוא נמצא במקומות מרוחקים ולא ריאליים, ימים יגידו".

 

 

ח"כ מיקי לוי: "לגבי חוק הנבצרות, כשרה"מ אומר לבית משפט עליון אין לכם סמכות לדון, מכאן מתחילה ההתנגשות בין הרשות השופטת לרשות המבצעת, מישהו צריך לעצור את זה, וזה ראש הממשלה, אנחנו מדינת חוק ליברלית ודמוקרטית והוא רה"מ מרסק את הכל".


 

ח"כ מיקי לוי: "לגבי הפשיעה והאלימות במגזר הלא יהודי, יש כישלון חרוץ בכל נושא הטיפול בחברה הערבית, עד הרגע 178 הרוגים, הפשיעה גואה, יש פגיעה ממשית בביטחון האזרחים, כל ההבטחות של השר בן גביר לא מומשו, הוא איננו מסוגל לנהל חנות מכולת, קרה משהו לא טוב".

 

 

ח"כ מיקי לוי חתם את הביקור שלו במרכז לחדשנות בעוספיה בציון בספר המבקרים וציין חשיבות שילוב הצעירים הדרוזים בהייטק ובעיקר המשפט "חלומות מתגשמים".

 

 

פורטל הכרמל

תגובות

4. אני לפני 2 חודשים
מיקי היחיד שיכול לסייע לעדה הדרוזית אם הוא ירצה
3. דרוזי לפני 2 חודשים
קל לדבר מאופוזציה
2. ודיע עזאם לפני 2 חודשים
ביקור מיקי לוי
1. .داهش نصرالدين לפני 2 חודשים
תמשייך כך

מומלצים

\