עו"ד ויסאם נבואני: "החזרתי לאנשים את התקווה בג'וליס"

ראש מועצת ג'וליס עו"ד ויסאם נבואני בשיחה לפורטל הכרמל והצפון, מחדד את מה שהוביל בחמש השנים האחרונות לתושבים שהיו בעבר בני ערובה בידי 20 אחוז ששלטו, ויסאם:"היום בג'וליס מדובר באג'נדה שאני מוביל מול האג'נדה המסורתית שעצרה ותקעה את התפתחות הישוב במשך הרבה שנים, את השינוי כולם רואים".

06.10.2023 מאת: חסין חלבי
עו"ד ויסאם נבואני: "החזרתי לאנשים את התקווה בג'וליס"

 

ויסאם: "אחרי תקופה ארוכה בעריכת דין נחשפתי לתחום המוניציפלי הציבורי ב 2013, והבנתי עד כמה אפשר לשנות וכמה כוח יש לראש רשות, כדי להוביל שינויים משמעותיים בחברה, מאז הבנתי ששינוי צריך הרבה אומץ, מחשבה, חזון ועשייה, והיום ויסאם נבואני הוא איש של חזון ועשייה שחולם על עתיד ועיצוב העתיד".

 

 

ויסאם: "הפוליטיקה בג'וליס מאוד מורכבת, יש לנו שתי קבוצות עיקריות, קבוצה שהיא 80 אחוז מהתושבים וקבוצה שהיא 20 אחוז, לצערי הרב שבמשך עשרות שנים המועצה עבדה בשביל ה-20 אחוז האלה וכל שאר התושבים בג'וליס היו בשוליים. אני שיניתי את המשוואה, לקחתי את ה-80 אחוז ושמתי במרכז ואת ה-20 אחוז בשוליים, זה יצר הרבה בעיות, מתח, הסתה ותקיפות, אני מאמין בדרך ומאמין שמנהיגות דורשת אומץ והסתגלות של אנשים".

 

 

ויסאם: "היום בג'וליס מדובר באג'נדה שמוביל ויסאם נבואני מול האג'נדה המסורתית, שעצרה ותקעה את התפתחות הישוב במשך הרבה שנים. כולם מכירים את האג'נדה שלי שמביאה לשינויים משמעותיים, אני אדם מאוד מכיל, מרגיע, אוהב ועוזר לאנשים, וגם יודע להציב גבולות ולקחת החלטות קשות, אני פועל מתוך חזון ורצון לקדם, לשנות ולממש תוכניות. כשאני מאמין בדרך אני מוכן לקחת את כל הסיכונים האפשריים, כדי להצליח במימוש התוכניות". 

 

 

ויסאם: "ב2019 כשנכנסתי למועצה בית הספר שש שנתי שהיה בבעלות המועצה היה במצב מאוד קשה מכל הבחינות, פשוט מצב קטסטרופלי, אני הובלתי שינוי ומהלכים, לנתק את בית הספר מהפוליטיקה והעברתי אותו לרשת מקצועית, בהתחלה היה קשה לאנשים לקבל את זה, היום הם מבינים מה שהובלתי בנושא החינוך בשל ההצלחות".

 

 

ויסאם: "במשך הרבה שנים הונהגה בישוב פוליטיקה של ייאוש, לא חולקו מלגות לסטודנטים, לא חולקו מגרשים לצעירים, אנשים לא קיבלו פיתוח מתארי לחלקות שלהם, לא הייתה תאורה ולא פארקים, כשאנשים מיואשים אז הם לא דורשים, ואם הם לא דורשים אז הם לא מאוכזבים ועוסקים רק בהישרדות שלהם, זה מבסס שלטון של דיקטטורה. בתקופתי התושבים נהנו מתאורה, ממלגות לסטודנטים, חלוקת שכונת מגורים, אספלט, פארק ועוד, זה יצר שהאנשים המיואשים עברו לפוליטיקה של תקווה, והתחילו להאמין שיש תקווה ויש לדרוש".

 

 

ויסאם: "בג'וליס יש את הפוליטיקה של הרחוב שיש מתמודדים ויש את הפוליטיקה העליונה שיש מי שמשקיף מלמעלה ומזיז אותה לפי הצרכים שלו, כאשר המטרה הסופית להזיז את ויסאם נבואני מהכסא, כי ויסאם לא משרת את האינטרס של ה-20 אחוז".

 

 

"כראש מועצה אתה בא לחולל שינויים, לכן אסור לחשוש, יש לשים את הדברים על השולחן ולהעביר את המסרים, זה הכל למען העתיד של הצעירים והילדים של כולנו".

 

 

ויסאם: "אני פונה לצעירים ולתושבים ואומר, דמיינו את החורבן שהיה בישוב בשנים שעברו, ותראו איפה נמצא הישוב היום,  אני מוביל חזון ודרך אמיתית, אמונה ואידיאולוגיה שתביא אותנו לאימפריה מוצלחת".

 

 

עו"ד ויסאם נבואני בחירות גוליס אוקטובר 23

תגובות

6. מירה לפני 2 חודשים
ככה נהגו כל המשפחות דם כחול מאז ימי הטורקים
5. גולסי לפני 2 חודשים
בהצלחה ויסאם
4. נבואני לפני 2 חודשים
בהצלחה מכל הלב לך ויסאם ולכל התושבים בפרט
3. אשרף לפני 2 חודשים
בהצלחה ויסאם!!
2. אזרח לפני 2 חודשים
בהצלחה ויסאם לך ולכל תושבי גוליס
1. درزي(للأسف) לפני 2 חודשים
هذا وضعنا

מומלצים

\