ראדי נגם:"למרות האבל והשכול צריך לתת שירות לאזרחים"

ראש מועצת בית ג'אן עו"ד ראדי נגם בשיחה על מצב המלחמה והקורבנות, ראדי זועק לאוצר תעזרו לנו בתקופה הזו, כזכור הישוב בית ג'אן לא רחוק מהגבול בלבנון והוא לא נכלל בהטבות שהאוצר אישר, ראדי:"אין תכנית חומש ל 2024-28, התכנית הקיימת מסתיימת עוד חודש, על פי חוק מותר לנו להתחבר לחשמל ועדיין אין תשובות".

06.11.2023 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ראדי נגם:"למרות האבל והשכול צריך לתת שירות לאזרחים"

 

ראדי נגם: "אבל גדול ירד על העדה הדרוזית, שארבעה חברה נפלו במלחמה, מתוכם 2 סגני אלוף סמח"ט ומג"ד מאותו ישוב, זו מכה אנושה לעדה, אנחנו מתאבלים על כל חללי צה"ל, אבל בפרט היות ויש קרבה, העדה הדרוית שילמה מחיר כבד, כולנו כואבים עם דמעות בלב".

 

 

ראדי נגם: "אני ראש רשות שאמור לתת שרות לתושבים, כמוני שאר ראשי הרשויות, אותם משפחות שכולות אנחנו צריכים לשרת אותם בצורה מסודרת, ולשאר החיילים שנמצאים בחזית, ממשלת ישראל צריכה להתעשת מהר ".

 

 

ראדי נגם: "אין תכנית חומש ל 2024-28, התכנית הקיימת מסתיימת עוד חודש, אנחנו צריכים להמשיך לפתח את הישובים הדרוזים בעיקר להבטיח קורת גג לצעירים, אני אומר כעת שצריך לעצור עם הצווים ועם הקנסות, ולפעול דרך הוראת שעה, גם בנושא החשמל לפעול ולא לחכות לכל מני משרדים, על פי חוק מותר לנו להתחבר לחשמל ועדיין אין תשובות".
 

 

 

"צריך להכין תכנית מיידית לצורך השעה ולטפל בבעיות הכואבות, אחרי זה נבדוק את כל הפתרונות, איך אפשר לבטל חוק הלאום וחוק קמיניץ, יש פתרונות ולא רק בעיות וחסמים".

 

 

ראדי נגם: "רוב הישובים הדרוזים בגליל צריכים להכליל אותם כישובי קו עימות, אני ראיתי את פקודת המיסים של משרד האוצר, הישוב היחידי שנמצא בפנים רק חורפיש, אנחנו פנינו בנדון למשרד האוצר שענו בצורה לא עניינית, הישוב בית ג'אן מבחינת מיקום צריך גם לתפור לו חליפה כלכלית משלו".

 

ראש מועצת בית ג'ן ראדי נגם הלוויה ושירות לאזרח

תגובות

מומלצים

\