"הניסיון מאוד חשוב לכל נציג ציבור"

זה לא היה קל במשך 10 שנים, שעאמר חסיסי החזיק בתיק הספורט, העניק ועזר לעמותות שלא הצליחו, הכשלונות נדבקו בו, חבר מועצת דאלית אל כרמל נרתם לעזור לחברים החדשים במועצה, עכשיו עאמר מחזיק בוועדות החשובות במועצת דאלית אל כרמל.

26.05.2024 מאת: חסין חלבי
"הניסיון מאוד חשוב לכל נציג ציבור"

 

חשוב לציין כי חברי מועצה ברשות המקומית הם מעצבים מדיניות הרשות, פועלים לאשר תקציבי פיתוח, תב"רים, ארנונה, תשתיות, מכרזים, הנחות, חוקי עזר ועוד. התושבים לפעמים מתבלבלים וחושבים שלחבר מועצה אין סמכות ואין כוח וזו טעוות גדולה, לא משנה אם חבר המועצה הוא בקואליציה או באופוזיציה.

 

 

חבר המועצה עאמר חסיסי, שמחזיק את ועדת המכרזים, ועדת הכספים וועדת התמיכות, בשיחה לפורטל הכרמל והצפון, על התנהלות המועצה והדרך בה הוא הולך לקדנציה שלישית, עאמר נשאר עם הלב בספורט, הוא מאמין ומפרגן לאיימן פרו.

 

עאמר: "אני צברתי ניסיון, היום אני יכול ללחוש לאוזני ראש המועצה בעניינים רבים שיכולים לתרום להתפתחות הישוב, ואני הצעתי לחברי המועצה החדשים לעזור להם, אני מאחל להם בהצלחה".

 

עאמר: "עכשיו אנחנו בונים תקציב למועצה, אנחנו פועלים לפי תקציב 2023 אחד חלקי 12, המלחמה הקשתה על הרשויות לקבל את התקציבים שמגיעים לה, הולכת להיות שנה לא קלה, אנחנו די חזקים כדי להחזיק ולתת שירות טוב לאזרח, התקציב שעומד לאישור עומד כרגע על סכום של 131 מיליון ש"ח".

 

 

חוסיסי עאמר מאי 2024

תגובות

13. من الكرمل לפני 24 ימים
سجل يا تاريخ
12. דליה לפני 24 ימים
דון קישוט
11. עובר אורח לפני 25 ימים
עאמר חסיסי
10. בכיר לפני 25 ימים
לא יעזור לשכנע חמורים האמת שעאמר לא מנהל הקבוצה בפועל
9. שחקן לפני 25 ימים
עאמר תודה על הכל
8. אוהד הפועל לפני 25 ימים
עאמר חסיסי
7. עמאד לפני 25 ימים
بدك تساعد
6. חסיסי לפני 25 ימים
עאמר יא מלך מנהיג מלידה
5. شمال جنوب לפני 25 ימים
اخي عامر
4. אדם הגיוני לפני 25 ימים
לכל הכבוד לך עמאר
3. مواطن לפני 25 ימים
للسيد عامر حسيسي
2. תושב לפני 25 ימים
مهزله
1. من البلد לפני 26 ימים
تجربة وديماغوغيا رخيصة

מומלצים