"נתניהו קח אחריות"

יוזם הקמפיין: הרמטכ"ל וראש השב"כ לקחו אחריות, חלק משרי הממשלה גם הם לקחו אחריות ורק הקברניט הראשי מתנהל כמו אדם שבורח מבשורה ומסרב להפנים את גודל השעה".

17.10.2023 מאת: פורטל הכרמל והצפון
"נתניהו קח אחריות"

 

קמפיין רשת הדורש מנתניהו לקחת אחריות לטבח המזוויע שאירע תחת המשמרת שלו בדרום הארץ, צובר תאוצה בשעות האחרונות והגיע תוך שעות בודדות ללמעלה משלושים וחמישה אלף איש.

 

לדברי יוזמי הקמפיין:"אי אפשר לעבור בשתיקה על הניסיון של נתניהו להסיר ממנו את האחריות למחדל הנוראי. ראש השב"כ הודיע פומבית כי הוא נוטל אחריות לכשלים, הרמטכ"ל גם הוא הודיע שהאחריות היא עליו, שר האוצר בצלאל סמוטריץ' שר החינוך יואב קיש, גם הם הבינו שכשרים בממשלה יש להם אחריות לטרגדיה שאירעה במשמרת שלהם והאחריות מוטלת גם על ראשם ורק נתניהו ממשיך להתנהל כמו אדם שבורח מבשורה ומסרב להפנים שכמנהיג וכקברניט הוא חייב לקחת אחריות לכשלים. אחריות היא הבסיס הערכי המינימלי הראשוני בדרך לתיקון".

 

 

יוזם הקמפיין, יועץ התקשורת איציק אלרוב: "נתניהו ביקש שההיסטוריה תזכור אותו כ"שומר ביטחון ישראל" וכרגע, במשמרת שלו, במחדל הביטחוני הגדול בתולדות ישראל, מחדל שגבה מספר שיא של קורבנות והכניס לטראומה קיומית מאות אלפי משפחות נתניהו מסרב לקחת אחריות. כחברה מתוקנת, אסור לנו להסכים לנורמות העקומות הללו. בכל יום אנחנו נעלה מודעה ברשתות החברתיות ונספור את מספר הימים שעברו מאז הטבח ונתניהו עדיין לא לקח אחריות. המודעה תופץ בכל יום ובכל מקום אפשרי ברשת, עד שנתניהו ישבר ויודיע שגם הוא נושא באחריות. זה המינימום שהוא חייב לעשות לאזרחי ישראל ולמשפחות הלוחמים".

 

תגובות

2. דן לפני 2 חודשים
קח אחריות נתנהיו
1. מן הישוב לפני 2 חודשים
בנימין נתניהו

מומלצים

\